Bahnhof in Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
Eisenbahnstrasse 2,
74821Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
The next departure is direction Kaiserslautern Hbf.
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 04:36:00
-
Binau 04:39:00
-
Neckargerach 04:43:00
-
Zwingenberg(Baden) 04:46:00
-
Lindach 04:49:00
-
Eberbach 04:55:00
-
Hirschhorn(Neckar) 05:02:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 05:05:00
-
Neckarsteinach 05:09:00
-
Neckargemünd Altstadt 05:13:00
-
Neckargemünd 05:15:00
-
Heidelberg Orthopädie 05:18:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 05:21:00
-
Heidelberg-Altstadt 05:24:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 05:28:00
-
Heidelberg Hbf 05:30:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 05:38:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 05:42:00
-
Mannheim-Seckenheim 05:45:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 05:47:00
-
Mannheim Hbf 05:52:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 05:56:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 05:59:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 06:02:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 06:05:00
-
Limburgerhof 06:08:00
-
Schifferstadt 06:11:00
-
Böhl-Iggelheim 06:15:00
-
Haßloch(Pfalz) 06:20:00
-
Neustadt-Böbig 06:25:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 06:29:00
-
Lambrecht(Pfalz) 06:36:00
-
Neidenfels 06:39:00
-
Weidenthal 06:43:00
-
Frankenstein(Pfalz) 06:47:00
-
Hochspeyer 06:51:00
-
Kaiserslautern Hbf 06:58:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 04:42:00
-
Binau 04:52:00
-
Neckargerach 05:02:00
-
Zwingenberg(Baden) 05:09:00
-
Lindach 05:18:00
-
Eberbach 05:31:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 05:04:00
-
Neckarzimmern 05:14:00
-
Haßmersheim 05:17:00
-
Gundelsheim(Neckar) 05:20:00
-
Offenau 05:24:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 05:28:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 05:31:00
-
Neckarsulm Nord 05:34:00
-
Neckarsulm Mitte 05:36:00
-
Neckarsulm 05:37:00
-
Neckarsulm Süd 05:40:00
-
Heilbronn Kaufland 05:42:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 05:44:00
-
Heilbronn Industrieplatz 05:46:00
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum 05:48:00
-
Heilbronn Theater 05:49:00
-
Heilbronn Harmonie/Hafenmarktpassage 05:51:00
-
Heilbronn Rathaus 05:53:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 05:55:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 05:58:00
Route:
-
Mosbach West
-
Mosbach-Neckarelz 05:21:00
-
Eberbach 05:52:00
Route:
-
Gewerbeschule, Mosbach
-
Busbahnhof, Mosbach 05:24:00
-
Bahnhof Käfertörle, Mosbach 05:26:00
-
Polizei, Mosbach 05:27:00
-
Friedhof, Mosbach 05:28:00
-
Technisches Rathaus, Mosbach 05:29:00
-
Waldstadt Gasthaus, Mosbach 05:30:00
-
Waldstadt Tarunstraße, Mosbach 05:31:00
-
Waldstadt Konrad-Adenauer-Straße, Mosbach 05:32:00
Route:
-
Gewerbeschule, Mosbach
-
Busbahnhof, Mosbach 05:37:00