Bahnhof in Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
Eisenbahnstrasse 2,
74821Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
The next departure is direction Kaiserslautern Hbf.
Route:
-
Mosbach-Neckarelz
-
Binau 10:42:00
-
Neckargerach 10:46:00
-
Zwingenberg(Baden) 10:49:00
-
Lindach 10:52:00
-
Eberbach 10:58:00
-
Hirschhorn(Neckar) 11:05:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 11:08:00
-
Neckarsteinach 11:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 11:16:00
-
Neckargemünd 11:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 11:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 11:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 11:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 11:29:00
-
Heidelberg Hbf 11:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:36:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 11:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 11:42:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 11:45:00
-
Mannheim Hbf 11:51:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 12:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 12:05:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 12:07:00
-
Limburgerhof 12:11:00
-
Schifferstadt 12:14:00
-
Böhl-Iggelheim 12:19:00
-
Haßloch(Pfalz) 12:22:00
-
Neustadt-Böbig 12:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 12:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 12:37:00
-
Neidenfels 12:40:00
-
Weidenthal 12:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 12:48:00
-
Hochspeyer 12:53:00
-
Kaiserslautern Hbf 12:59:00
Route:
-
Neckarelz Bahnhof, Mosbach
-
Neckarelz Lindengasse, Mosbach 10:47:00
-
Busbahnhof, Mosbach 10:50:00
-
Bahnhof Käfertörle, Mosbach 10:51:00
Route:
-
Mosbach-Neckarelz
-
Mosbach West 10:50:00
-
Mosbach(Baden) 10:52:00
-
Neckarburken 10:56:00
-
Dallau 10:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 11:02:00
-
Oberschefflenz 11:06:00
-
Eicholzheim 11:09:00
-
Seckach 11:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 11:16:00
-
Adelsheim Nord 11:19:00
-
Osterburken 11:23:00
Route:
-
Mosbach-Neckarelz
-
Neckarzimmern 10:54:00
-
Haßmersheim 10:56:00
-
Gundelsheim(Neckar) 10:59:00
-
Offenau 11:03:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 11:08:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 11:10:00
-
Neckarsulm Nord 11:13:00
-
Neckarsulm Mitte 11:15:00
-
Neckarsulm 11:16:00
-
Neckarsulm Süd 11:19:00
-
Heilbronn Kaufland 11:21:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 11:23:00
-
Heilbronn Industrieplatz 11:25:00
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum 11:27:00
-
Heilbronn Theater 11:28:00
-
Heilbronn Harmonie/Hafenmarktpassage 11:30:00
-
Heilbronn Rathaus 11:32:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 11:34:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 11:37:00
Route:
-
Neckarelz Bahnhof, Mosbach
-
Neckarelz Hammer, Mosbach 10:59:00
-
Gymnasium, Mosbach 11:01:00
-
Henschelberg, Mosbach 11:02:00
-
Telekom, Mosbach 11:03:00
-
Bahnhof Bleichstraße, Mosbach 11:04:00
-
Busbahnhof, Mosbach 11:06:00
-
Bahnhof Käfertörle, Mosbach 11:08:00
-
Polizei, Mosbach 11:10:00
-
Friedhof, Mosbach 11:11:00
-
Johannes-Diakonie, Mosbach 11:13:00
-
Hasbachtal, Mosbach 11:15:00
-
Lohrbach Mühle, Mosbach 11:17:00
-
Lohrbach Schule, Mosbach 11:19:00
-
Sattelbach Lohrbacher Straße, Mosbach 11:22:00
-
Sattelbach Löwen, Mosbach 11:23:00
-
Sattelbach Salle, Mosbach 11:24:00
-
Apotheke, Fahrenbach 11:26:00
-
Grüner Baum, Fahrenbach 11:27:00
-
Friedhof, Fahrenbach 11:28:00
-
Trienz Am Denkmal, Fahrenbach 11:31:00
-
Trienz Linde, Fahrenbach 11:32:00
-
Trienz Bahnhof, Fahrenbach 11:33:00
-
Roberner See, Fahrenbach 11:35:00
-
Robern Hirsch, Fahrenbach 11:37:00
-
Robern Sägewerk, Fahrenbach 11:38:00
-
Krumbach Sportplatz, Limbach (Baden) 11:41:00
-
Krumbach Kirche, Limbach (Baden) 11:42:00
-
Hirschberg, Limbach (Baden) 11:45:00
-
Kirche, Limbach (Baden) 11:46:00
-
Laudenbergerstraße, Limbach (Baden) 11:47:00
-
Laudenberg Wilder Mann, Limbach (Baden) 11:50:00
-
Laudenberg Paradiesweg, Limbach (Baden) 11:51:00
-
Langenelz Wanderbahn, Mudau 11:56:00
-
Bahnhof, Mudau 11:58:00
-
Rathaus, Mudau 11:59:00
Route:
-
Mosbach-Neckarelz
-
Binau 11:12:00
-
Neckargerach 11:16:00
-
Zwingenberg(Baden) 11:19:00
-
Lindach 11:22:00
-
Eberbach 11:28:00
-
Hirschhorn(Neckar) 11:35:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 11:38:00
-
Neckarsteinach 11:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 11:46:00
-
Neckargemünd 11:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 11:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 11:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 11:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 12:00:00
-
Heidelberg Hbf 12:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 12:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 12:10:00
-
Mannheim-Seckenheim 12:12:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 12:15:00
-
Mannheim Hbf 12:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 12:27:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 12:30:00
-
Limburgerhof 12:35:00
-
Schifferstadt 12:39:00
-
Böhl-Iggelheim 12:44:00
-
Haßloch(Pfalz) 12:48:00
-
Neustadt-Böbig 12:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 12:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 13:09:00
-
Neidenfels 13:12:00
-
Weidenthal 13:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 13:20:00
-
Hochspeyer 13:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 13:33:00
-
Kennelgarten 13:37:00
-
Vogelweh 13:40:00
-
Einsiedlerhof 13:42:00
-
Kindsbach 13:45:00
-
Landstuhl 13:48:00
-
Hauptstuhl 13:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 13:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 14:05:00