Rheydt-Odenkirchen in Mönchengladbach
Stapper Weg 3,
41199Mönchengladbach
The next departure is direction Rommerskirchen.
Route:
-
Rheydt-Odenkirchen
-
Hochneukirch 04:39:00
-
Jüchen 04:46:00
-
Grevenbroich 05:05:00
-
Rommerskirchen 05:29:00
Route:
-
Rheydt-Odenkirchen
-
Hochneukirch 05:13:00
-
Jüchen 05:20:00
-
Grevenbroich 05:39:00
-
Rommerskirchen 06:03:00
Route:
-
Straßburger Allee, Mönchengladbach
-
Odenkirchen Bahnhof, Mönchengladbach 05:08:00
-
An den Fichten, Mönchengladbach 05:08:00
-
Am Schomm, Mönchengladbach 05:09:00
-
Luisental, Mönchengladbach 05:10:00
-
Geistenbecker Straße, Mönchengladbach 05:11:00
-
Geistenbeck Sparkasse, Mönchengladbach 05:12:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 05:13:00
-
Böningstraße, Mönchengladbach 05:14:00
-
Hockstein Kirche, Mönchengladbach 05:15:00
-
Sperberstraße, Mönchengladbach 05:16:00
-
Am Hasenberg, Mönchengladbach 05:17:00
-
Espenstraße, Mönchengladbach 05:18:00
-
Eibenstraße, Mönchengladbach 05:19:00
-
Eisenbahnstraße, Mönchengladbach 05:21:00
-
Bäumchesweg, Mönchengladbach 05:22:00
-
Schmölderpark, Mönchengladbach 05:23:00
-
Feldstraße, Mönchengladbach 05:24:00
-
Urftstraße, Mönchengladbach 05:25:00
-
Bootstraße, Mönchengladbach 05:26:00
-
Mittelstraße, Mönchengladbach 05:27:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 05:29:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 05:30:00
Route:
-
Odenkirchen Bahnhof, Mönchengladbach
-
An den Fichten, Mönchengladbach 05:08:00
-
Am Schomm, Mönchengladbach 05:09:00
-
Luisental, Mönchengladbach 05:10:00
-
Geistenbecker Straße, Mönchengladbach 05:11:00
-
Geistenbeck Sparkasse, Mönchengladbach 05:12:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 05:13:00
-
Böningstraße, Mönchengladbach 05:14:00
-
Hockstein Kirche, Mönchengladbach 05:15:00
-
Sperberstraße, Mönchengladbach 05:16:00
-
Am Hasenberg, Mönchengladbach 05:17:00
-
Espenstraße, Mönchengladbach 05:18:00
-
Eibenstraße, Mönchengladbach 05:19:00
-
Eisenbahnstraße, Mönchengladbach 05:21:00
-
Bäumchesweg, Mönchengladbach 05:22:00
-
Schmölderpark, Mönchengladbach 05:23:00
-
Feldstraße, Mönchengladbach 05:24:00
-
Urftstraße, Mönchengladbach 05:25:00
-
Bootstraße, Mönchengladbach 05:26:00
-
Mittelstraße, Mönchengladbach 05:27:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 05:29:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 05:30:00
Route:
-
Straßburger Allee, Mönchengladbach
-
Odenkirchen Bahnhof, Mönchengladbach 05:13:00
Route:
-
Odenkirchen Bahnhof, Mönchengladbach
-
Straßburger Allee, Mönchengladbach 05:15:00
-
Burgmühle, Mönchengladbach 05:16:00
-
Laurentiuskirche, Mönchengladbach 05:18:00
-
Titzer Straße, Mönchengladbach 05:19:00
-
Stöhr & Co., Mönchengladbach 05:20:00
-
Wetschewell Hoven, Mönchengladbach 05:21:00
-
Wetschewell, Mönchengladbach 05:22:00
-
Wilhelmshöhe, Mönchengladbach 05:23:00
-
Rossweide, Mönchengladbach 05:24:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 05:25:00
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 05:29:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 05:30:00
-
Wickrath Bahnhof, Mönchengladbach 05:31:00
-
Hompeschstraße, Mönchengladbach 05:32:00
-
Wickrath Otten, Mönchengladbach 05:33:00
-
Mennrath Eckartz, Mönchengladbach 05:35:00
-
Mennrath Sportplatz, Mönchengladbach 05:36:00
-
Griesbarth, Mönchengladbach 05:37:00
-
Hilderath, Mönchengladbach 05:39:00
-
Sittard, Mönchengladbach 05:41:00
-
Hilderather Str., Mönchengladbach 05:44:00
-
Industriehof, Mönchengladbach 05:51:00
-
Rheindahlen Bahnhof, Mönchengladbach 05:52:00
-
Görresstraße, Mönchengladbach 05:53:00
-
Wyenhütte, Mönchengladbach 05:53:00
-
Broich Kapellchen, Mönchengladbach 05:54:00
-
Weg nach Woof, Mönchengladbach 05:54:00
-
Broich Schule, Mönchengladbach 05:55:00
-
Genhodder, Mönchengladbach 05:56:00
-
Weg nach Peel, Mönchengladbach 05:56:00
-
Buhsen, Mönchengladbach 05:57:00
-
Koch, Mönchengladbach 05:58:00
-
Koch Tankstelle, Mönchengladbach 05:59:00
-
Weg nach Herdt, Mönchengladbach 06:00:00
-
Herdter Hof, Mönchengladbach 06:01:00
-
Matthiaskapelle, Mönchengladbach 06:02:00
-
Am Kirschbaum, Mönchengladbach 06:03:00
-
Hardter Landstraße, Mönchengladbach 06:04:00
-
Karrenweg, Mönchengladbach 06:05:00