Rheydt-Odenkirchen in Mönchengladbach
Stapper Weg 3,
41199Mönchengladbach
The next departure is direction Tackhütte, Mönchengladbach.
Route:
-
Straßburger Allee, Mönchengladbach
-
Odenkirchen Bahnhof, Mönchengladbach 12:42:00
-
An den Fichten, Mönchengladbach 12:43:00
-
Am Schomm, Mönchengladbach 12:44:00
-
Kohrstraße, Mönchengladbach 12:45:00
-
Geistenbeck Sparkasse, Mönchengladbach 12:47:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 12:48:00
-
Böningstraße, Mönchengladbach 12:49:00
-
Hockstein Kirche, Mönchengladbach 12:50:00
-
Sperberstraße, Mönchengladbach 12:51:00
-
Am Hasenberg, Mönchengladbach 12:52:00
-
Espenstraße, Mönchengladbach 12:53:00
-
Eibenstraße, Mönchengladbach 12:54:00
-
Eisenbahnstraße, Mönchengladbach 12:55:00
-
Bäumchesweg, Mönchengladbach 12:56:00
-
Schmölderpark, Mönchengladbach 12:57:00
-
Feldstraße, Mönchengladbach 12:58:00
-
Urftstraße, Mönchengladbach 12:59:00
-
Bootstraße, Mönchengladbach 13:00:00
-
Mittelstraße, Mönchengladbach 13:01:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 13:03:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 13:05:00
-
Gracht, Mönchengladbach 13:12:00
-
Kronenstraße, Mönchengladbach 13:12:00
-
Lehwaldstraße, Mönchengladbach 13:13:00
-
St.-Josef-Kirche, Mönchengladbach 13:14:00
-
Keplerstraße, Mönchengladbach 13:15:00
-
Römerstraße, Mönchengladbach 13:16:00
-
Eickesmühle, Mönchengladbach 13:17:00
-
Schule Torfbend, Mönchengladbach 13:18:00
-
Am Torfbend, Mönchengladbach 13:19:00
-
Brückenstraße, Mönchengladbach 13:20:00
-
Bruchstraße, Mönchengladbach 13:21:00
-
Altmülfort, Mönchengladbach 13:22:00
-
Dohrer Straße, Mönchengladbach 13:23:00
-
Römerbrunnen, Mönchengladbach 13:24:00
-
Weg nach Trimpelshütte, Mönchengladbach 13:25:00
-
Kruchenstraße, Mönchengladbach 13:26:00
-
Eberhardstraße, Mönchengladbach 13:27:00
-
Dionysiusstraße, Mönchengladbach 13:28:00
-
Arnoldstraße, Mönchengladbach 13:29:00
-
Am Sternenfeld, Mönchengladbach 13:30:00
-
Zoppenbroicher Straße, Mönchengladbach 13:31:00
-
Puffkohlen Sportplatz, Mönchengladbach 13:31:00
-
Ruckes, Mönchengladbach 13:32:00
-
Puttschen, Mönchengladbach 13:33:00
-
Ruwerstraße, Mönchengladbach 13:34:00
-
Biesel, Mönchengladbach 13:34:00
-
Tackhütte, Mönchengladbach 13:35:00
Route:
-
Odenkirchen Bahnhof, Mönchengladbach
-
An den Fichten, Mönchengladbach 12:43:00
-
Am Schomm, Mönchengladbach 12:44:00
-
Kohrstraße, Mönchengladbach 12:45:00
-
Geistenbeck Sparkasse, Mönchengladbach 12:47:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 12:48:00
-
Böningstraße, Mönchengladbach 12:49:00
-
Hockstein Kirche, Mönchengladbach 12:50:00
-
Sperberstraße, Mönchengladbach 12:51:00
-
Am Hasenberg, Mönchengladbach 12:52:00
-
Espenstraße, Mönchengladbach 12:53:00
-
Eibenstraße, Mönchengladbach 12:54:00
-
Eisenbahnstraße, Mönchengladbach 12:55:00
-
Bäumchesweg, Mönchengladbach 12:56:00
-
Schmölderpark, Mönchengladbach 12:57:00
-
Feldstraße, Mönchengladbach 12:58:00
-
Urftstraße, Mönchengladbach 12:59:00
-
Bootstraße, Mönchengladbach 13:00:00
-
Mittelstraße, Mönchengladbach 13:01:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 13:03:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 13:05:00
-
Gracht, Mönchengladbach 13:12:00
-
Kronenstraße, Mönchengladbach 13:12:00
-
Lehwaldstraße, Mönchengladbach 13:13:00
-
St.-Josef-Kirche, Mönchengladbach 13:14:00
-
Keplerstraße, Mönchengladbach 13:15:00
-
Römerstraße, Mönchengladbach 13:16:00
-
Eickesmühle, Mönchengladbach 13:17:00
-
Schule Torfbend, Mönchengladbach 13:18:00
-
Am Torfbend, Mönchengladbach 13:19:00
-
Brückenstraße, Mönchengladbach 13:20:00
-
Bruchstraße, Mönchengladbach 13:21:00
-
Altmülfort, Mönchengladbach 13:22:00
-
Dohrer Straße, Mönchengladbach 13:23:00
-
Römerbrunnen, Mönchengladbach 13:24:00
-
Weg nach Trimpelshütte, Mönchengladbach 13:25:00
-
Kruchenstraße, Mönchengladbach 13:26:00
-
Eberhardstraße, Mönchengladbach 13:27:00
-
Dionysiusstraße, Mönchengladbach 13:28:00
-
Arnoldstraße, Mönchengladbach 13:29:00
-
Am Sternenfeld, Mönchengladbach 13:30:00
-
Zoppenbroicher Straße, Mönchengladbach 13:31:00
-
Puffkohlen Sportplatz, Mönchengladbach 13:31:00
-
Ruckes, Mönchengladbach 13:32:00
-
Puttschen, Mönchengladbach 13:33:00
-
Ruwerstraße, Mönchengladbach 13:34:00
-
Biesel, Mönchengladbach 13:34:00
-
Tackhütte, Mönchengladbach 13:35:00
Route:
-
Rheydt-Odenkirchen
-
Hochneukirch 12:52:00
-
Jüchen 12:56:00
-
Grevenbroich 13:02:00
-
Rommerskirchen 13:10:00
-
Stommeln 13:14:00
-
Pulheim 13:19:00
-
Köln-Ehrenfeld 13:28:00
-
Köln Hbf 13:35:00
-
Köln Messe/Deutz 13:40:00
-
Köln/Bonn Flughafen 13:50:00
-
Troisdorf 13:59:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 14:02:00
-
Menden(Rheinl) 14:05:00
-
Bonn-Beuel 14:11:00
-
Bonn-Oberkassel 14:14:00
-
Niederdollendorf 14:17:00
-
Königswinter 14:20:00
-
Rhöndorf 14:23:00
-
Bad Honnef(Rhein) 14:26:00
-
Unkel 14:29:00
-
Erpel(Rhein) 14:33:00
-
Linz(Rhein) 14:36:00
-
Leubsdorf(Rhein) 14:39:00
-
Bad Hönningen 14:43:00
-
Rheinbrohl 14:47:00
-
Leutesdorf(Rhein) 14:52:00
-
Neuwied 14:57:00
-
Engers 15:02:00
-
Vallendar 15:06:00
-
Koblenz-Ehrenbreitstein 15:11:00
-
Koblenz Hbf 15:19:00
Route:
-
Odenkirchen Bahnhof, Mönchengladbach
-
Straßburger Allee, Mönchengladbach 13:00:00
-
Burgmühle, Mönchengladbach 13:01:00
-
Schleestraße, Mönchengladbach 13:02:00
-
Stoltenhoffstraße, Mönchengladbach 13:03:00
-
Talstraße, Mönchengladbach 13:04:00
-
Sasserather Pfad, Mönchengladbach 13:05:00
-
Sasserath, Mönchengladbach 13:06:00
-
Mongshof, Mönchengladbach 13:07:00
-
Rostocker Straße, Mönchengladbach 13:09:00
Route:
-
Straßburger Allee, Mönchengladbach
-
Burgmühle, Mönchengladbach 13:01:00
-
Schleestraße, Mönchengladbach 13:02:00
-
Stoltenhoffstraße, Mönchengladbach 13:03:00
-
Talstraße, Mönchengladbach 13:04:00
-
Sasserather Pfad, Mönchengladbach 13:05:00
-
Sasserath, Mönchengladbach 13:06:00
-
Mongshof, Mönchengladbach 13:07:00
-
Rostocker Straße, Mönchengladbach 13:09:00
Route:
-
Straßburger Allee, Mönchengladbach
-
Odenkirchen Bahnhof, Mönchengladbach 13:08:00