Hauptbahnhof in Mönchengladbach
Lürriper Strasse 15,
41065Mönchengladbach
The next departure is direction Voltastraße, Mönchengladbach.
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 1-2, Mönchengladbac
-
Am Bour, Mönchengladbach 14:19:00
-
Voltastraße, Mönchengladbach 14:20:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 5-8, Mönchengladbac
-
Vitusbad, Mönchengladbach 14:21:00
-
Maurus-Ahn-Straße, Mönchengladbach 14:22:00
-
Rohrplatz, Mönchengladbach 14:23:00
-
Rohrend, Mönchengladbach 14:24:00
-
Lürrip S-Bahnhof, Mönchengladbach 14:25:00
-
Langer Weg, Mönchengladbach 14:26:00
-
Gilleshütte, Korschenbroich 14:27:00
-
Rochuskapelle, Korschenbroich 14:28:00
-
Hindenburgstraße, Korschenbroich 14:30:00
-
Am Brauhaus, Korschenbroich 14:31:00
-
Stadtverwaltung, Korschenbroich 14:32:00
-
Engbrück, Korschenbroich 14:33:00
-
Zalfenstraße, Korschenbroich 14:34:00
-
Pesch Kirche, Korschenbroich 14:35:00
-
Donatusstraße, Korschenbroich 14:36:00
-
Feldstraße, Korschenbroich 14:37:00
-
Blecherstraße, Korschenbroich 14:38:00
-
Am Fliethbach, Korschenbroich 14:39:00
-
Drölsholz, Korschenbroich 14:40:00
-
Hildegundisstraße, Korschenbroich 14:40:00
-
Liedberg Kirche, Korschenbroich 14:41:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 9-13, Mönchengladba
-
Jenaer Straße, Mönchengladbach 14:22:00
-
Alleestraße, Mönchengladbach 14:23:00
-
Volksgartenstraße, Mönchengladbach 14:24:00
-
Hardterbroich Markt, Mönchengladbach 14:25:00
-
Grevenbroicher Straße, Mönchengladbach 14:26:00
-
Rheinstraße, Mönchengladbach 14:27:00
-
Monforts Quartier, Mönchengladbach 14:28:00
-
Ückelhofer Straße, Mönchengladbach 14:29:00
-
Hermges, Mönchengladbach 14:31:00
-
Math.-Nat.-Gymnasium, Mönchengladbach 14:33:00
-
Bleichstraße, Mönchengladbach 14:34:00
-
Geroplatz, Mönchengladbach 14:35:00
-
Waldnieler Straße, Mönchengladbach 14:36:00
-
Burggrafenstraße, Mönchengladbach 14:37:00
-
Sternstraße, Mönchengladbach 14:38:00
-
Krankenhaus Bethesda, Mönchengladbach 14:40:00
-
Hagelkreuzstraße, Mönchengladbach 14:42:00
-
Franziskanerstraße, Mönchengladbach 14:43:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 3-4, Mönchengladbac
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 1-2, Mönchengladbac 14:20:00
-
Galeria Kaufhof, Mönchengladbach 14:23:00
-
Am Minto, Mönchengladbach 14:24:00
-
Museum Abteiberg, Mönchengladbach 14:26:00
-
Alter Markt, Mönchengladbach 14:27:00
-
Grünewald, Mönchengladbach 14:29:00
-
Sternstraße, Mönchengladbach 14:31:00
-
Dülkener Straße, Mönchengladbach 14:32:00
-
Nicodemstraße, Mönchengladbach 14:33:00
-
Hensenweg, Mönchengladbach 14:34:00
-
Ostmarkstraße, Mönchengladbach 14:35:00
-
Stationsweg, Mönchengladbach 14:36:00
-
Poether Weg, Mönchengladbach 14:37:00
-
Venn Kirche, Mönchengladbach 14:38:00
-
Winkeln Kreuz, Mönchengladbach 14:40:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 9-13, Mönchengladba
-
Bismarckplatz, Mönchengladbach 14:24:00
-
Fliethstraße, Mönchengladbach 14:26:00
-
Monforts Quartier, Mönchengladbach 14:28:00
-
Schorchwerke, Mönchengladbach 14:29:00
-
Kabelwerk, Mönchengladbach 14:30:00
-
Geneicken Bahnhof, Mönchengladbach 14:32:00
-
Rathaus Rheydt, Mönchengladbach 14:35:00
-
Marienplatz, Mönchengladbach 14:37:00
-
Dahlener Straße Friedhof, Mönchengladbach 14:41:00
-
Schützenstraße, Mönchengladbach 14:43:00
-
Stadtwald, Mönchengladbach 14:44:00
-
Voosen, Mönchengladbach 14:46:00
-
Hilderather Str., Mönchengladbach 14:49:00
-
Erkelenzer Straße, Mönchengladbach 14:52:00
-
Schriefersmühle, Mönchengladbach 14:55:00
-
Abzw. Schönhausen, Wegberg 14:58:00
-
Rath-Anhoven Süd, Wegberg 14:59:00
-
Beecker Straße, Erkelenz 15:01:00
-
Ziegelweiher, Erkelenz 15:02:00
-
ZOB, Erkelenz 15:04:00
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz 15:08:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 1-2, Mönchengladbac
-
Galeria Kaufhof, Mönchengladbach 14:23:00
-
Am Minto, Mönchengladbach 14:24:00
-
Museum Abteiberg, Mönchengladbach 14:26:00
-
Alter Markt, Mönchengladbach 14:27:00
-
Grünewald, Mönchengladbach 14:29:00
-
Sternstraße, Mönchengladbach 14:31:00
-
Dülkener Straße, Mönchengladbach 14:32:00
-
Nicodemstraße, Mönchengladbach 14:33:00
-
Hensenweg, Mönchengladbach 14:34:00
-
Ostmarkstraße, Mönchengladbach 14:35:00
-
Stationsweg, Mönchengladbach 14:36:00
-
Poether Weg, Mönchengladbach 14:37:00
-
Venn Kirche, Mönchengladbach 14:38:00
-
Winkeln Kreuz, Mönchengladbach 14:40:00