Hauptbahnhof in Mönchengladbach
Lürriper Strasse 15,
41065Mönchengladbach
The next departure is direction Hamm(Westf)Hbf.
Route:
-
Mönchengladbach Hbf
-
Neuss Hbf 15:56:00
-
Düsseldorf-Bilk 16:05:00
-
Düsseldorf Hbf 16:09:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 16:25:00
-
Wuppertal Hbf 16:31:00
-
Wuppertal-Barmen 16:35:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 16:38:00
-
Schwelm 16:42:00
-
Ennepetal 16:46:00
-
Hagen Hbf 16:55:00
-
Schwerte(Ruhr) 17:07:00
-
Holzwickede 17:13:00
-
Unna 17:19:00
-
Bönen 17:24:00
-
Hamm(Westf)Hbf 17:34:00
Route:
-
Mönchengladbach Hbf
-
Rheydt Hbf 15:53:00
-
Erkelenz 16:00:00
-
Hückelhoven-Baal 16:04:00
-
Lindern 16:08:00
-
Geilenkirchen 16:14:00
-
Übach-Palenberg 16:17:00
-
Herzogenrath 16:22:00
-
Aachen West 16:30:00
-
Aachen Hbf 16:36:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 1-2, Mönchengladbac
-
Galeria Kaufhof, Mönchengladbach 15:53:00
-
Am Minto, Mönchengladbach 15:54:00
-
Museum Abteiberg, Mönchengladbach 15:56:00
-
Alter Markt, Mönchengladbach 15:57:00
-
Grünewald, Mönchengladbach 15:59:00
-
Sternstraße, Mönchengladbach 16:01:00
-
Dülkener Straße, Mönchengladbach 16:02:00
-
Nicodemstraße, Mönchengladbach 16:03:00
-
Hensenweg, Mönchengladbach 16:04:00
-
Ostmarkstraße, Mönchengladbach 16:05:00
-
Stationsweg, Mönchengladbach 16:06:00
-
In der Duis, Mönchengladbach 16:07:00
-
Rönneter Ring, Mönchengladbach 16:09:00
-
Moosheide, Mönchengladbach 16:10:00
-
Venn Kirche, Mönchengladbach 16:11:00
-
Eselsweg, Mönchengladbach 16:12:00
-
Breiter Graben, Mönchengladbach 16:13:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 9-13, Mönchengladba
-
Bismarckplatz, Mönchengladbach 15:54:00
-
Friedrichstraße, Mönchengladbach 15:55:00
-
Lüpertzender Straße, Mönchengladbach 15:56:00
-
Bleichstraße, Mönchengladbach 15:57:00
-
Geroplatz, Mönchengladbach 15:58:00
-
Waldnieler Straße, Mönchengladbach 15:59:00
-
Burggrafenstraße, Mönchengladbach 16:00:00
-
Waldhausener Höhe, Mönchengladbach 16:02:00
-
Zur Schmiede, Mönchengladbach 16:03:00
-
Hehner Straße Brücke, Mönchengladbach 16:04:00
-
Holt Kirche, Mönchengladbach 16:06:00
-
Immelmannstraße, Mönchengladbach 16:07:00
-
Lindberghstraße, Mönchengladbach 16:08:00
-
Josef-Drauschke-Straße, Mönchengladbach 16:09:00
-
Hehnerholt Kahle Heide, Mönchengladbach 16:10:00
-
An der Holter Heide, Mönchengladbach 16:11:00
-
Holt Friedhof, Mönchengladbach 16:12:00
-
Weg zum Nordpark, Mönchengladbach 16:13:00
-
Rönneterweg, Mönchengladbach 16:14:00
-
Hehn Meurer, Mönchengladbach 16:15:00
-
Hehn Pauen, Mönchengladbach 16:16:00
-
Hehn Kirche, Mönchengladbach 16:18:00
-
Heiligenpesch, Mönchengladbach 16:18:00
-
Wolfsittard, Mönchengladbach 16:19:00
-
Wolfsittard Hoven, Mönchengladbach 16:20:00
-
Dorthausen, Mönchengladbach 16:21:00
-
Kothausen Kapelle, Mönchengladbach 16:23:00
-
Gerkerath, Mönchengladbach 16:25:00
-
Gerkerather Mühle, Mönchengladbach 16:27:00
-
Gerkerather Weg, Mönchengladbach 16:28:00
-
Rheindahlen Bahnhof, Mönchengladbach 16:29:00
-
Industriehof, Mönchengladbach 16:30:00
-
Hilderather Str., Mönchengladbach 16:31:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 1-2, Mönchengladbac
-
Kaiserstraße, Mönchengladbach 15:53:00
-
Matthiasstraße, Mönchengladbach 15:55:00
-
Eicken Markt, Mönchengladbach 15:56:00
-
Eickener Höhe, Mönchengladbach 15:57:00
-
Konzenstraße, Mönchengladbach 15:58:00
-
Künkelstraße, Mönchengladbach 16:00:00
-
Spielkaulenweg, Mönchengladbach 16:01:00
-
Am Woltershof, Mönchengladbach 16:02:00
-
Ehrenstraße, Mönchengladbach 16:03:00
-
Bettrath Kirche, Mönchengladbach 16:05:00
-
Dyker Weg, Mönchengladbach 16:06:00
-
Eschenhof, Mönchengladbach 16:07:00
-
Lockhütte, Mönchengladbach 16:08:00
Route:
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 5-8, Mönchengladbac
-
Galeria Kaufhof, Mönchengladbach 15:55:00
-
Am Minto, Mönchengladbach 15:56:00
-
Museum Abteiberg, Mönchengladbach 15:58:00
-
Alter Markt, Mönchengladbach 15:59:00
-
Grünewald, Mönchengladbach 16:01:00
-
Waldnieler Straße, Mönchengladbach 16:02:00
-
Burggrafenstraße, Mönchengladbach 16:03:00
-
Waldhausen Kirche, Mönchengladbach 16:04:00
-
Ostmarkstraße, Mönchengladbach 16:06:00
-
Stationsweg, Mönchengladbach 16:07:00
-
Poeth, Mönchengladbach 16:08:00
-
Moosheide, Mönchengladbach 16:09:00
-
Beltinghoven, Mönchengladbach 16:10:00
-
Vorster Straße, Mönchengladbach 16:12:00
-
Haus Butzen, Mönchengladbach 16:13:00
-
Heilstättenweg, Mönchengladbach 16:14:00
-
Louise-Gueury-Straße, Mönchengladbach 16:15:00
-
Wehresbäumchen, Mönchengladbach 16:16:00
-
Karrenweg, Mönchengladbach 16:17:00
-
Hardt Verwaltungsstelle, Mönchengladbach 16:19:00
-
Hardt Markt, Mönchengladbach 16:20:00
-
Nikolausstraße, Mönchengladbach 16:21:00
-
Hardt Gewerbegebiet, Mönchengladbach 16:23:00