Hauptbahnhof Rheydt in Mönchengladbach
Mittelstraße 17,
41236Mönchengladbach
The next departure is direction MG Buchholz Wendeplatz, Mönchengladbach.
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 12:04:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 12:05:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 12:07:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 12:08:00
-
Daimlerstraße, Mönchengladbach 12:10:00
-
Adolf-Kempken-Weg, Mönchengladbach 12:11:00
-
Schumannstraße, Mönchengladbach 12:13:00
-
Orffstraße, Mönchengladbach 12:14:00
-
Wickrath Bahnhof, Mönchengladbach 12:16:00
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 12:17:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 12:19:00
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 12:31:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 12:32:00
-
Wickrath Siedlung, Mönchengladbach 12:33:00
-
Dahler Weg, Mönchengladbach 12:34:00
-
Am Sebastianspfad, Mönchengladbach 12:34:00
-
Wickrathhahn Denkmal, Mönchengladbach 12:35:00
-
Abzw. Buchholz, Mönchengladbach 12:36:00
-
Chur, Mönchengladbach 12:38:00
-
An der Wey, Mönchengladbach 12:39:00
-
Beckrath Ortsmitte, Mönchengladbach 12:40:00
-
Beckrather Dorfstraße, Mönchengladbach 12:41:00
-
Enger Weg, Mönchengladbach 12:42:00
-
Beckrath Schule, Mönchengladbach 12:43:00
-
Herrather Weg, Mönchengladbach 12:44:00
-
Herrath Bahnhof, Mönchengladbach 12:45:00
-
Am Emil-Esser-Platz, Mönchengladbach 12:46:00
-
Buchholz Kreuzung, Mönchengladbach 12:48:00
-
Laurentiusstraße, Mönchengladbach 12:48:00
-
Buchholz Kirche, Mönchengladbach 12:49:00
-
MG Buchholz Wendeplatz, Mönchengladbach 12:50:00
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 12:07:00
-
Rathaus Rheydt, Mönchengladbach 12:10:00
-
Rheydt Markt, Mönchengladbach 12:11:00
-
Hugo-Junkers-Gymnasium, Mönchengladbach 12:12:00
-
Amtsgericht, Mönchengladbach 12:13:00
-
Gartenstraße, Mönchengladbach 12:14:00
-
Grenzlandstadion, Mönchengladbach 12:14:00
-
Kabelwerk, Mönchengladbach 12:15:00
-
Am Gerstacker, Mönchengladbach 12:16:00
-
Schorchwerke, Mönchengladbach 12:17:00
-
Bonnenbroich Sparkasse, Mönchengladbach 12:18:00
-
Köhlersfahrt, Mönchengladbach 12:19:00
-
Ritterstraße, Mönchengladbach 12:20:00
-
Schloss Rheydt, Mönchengladbach 12:21:00
-
Neustadt, Korschenbroich 12:23:00
-
Neersbroich, Korschenbroich 12:24:00
-
Bolten-Brauerei, Korschenbroich 12:25:00
-
Meutersweg, Korschenbroich 12:25:00
-
Von-Galen-Straße, Korschenbroich 12:26:00
-
Rheydter Straße, Korschenbroich 12:27:00
-
Mühlenstraße, Korschenbroich 12:29:00
-
Hindenburgstraße, Korschenbroich 12:30:00
-
Bahnhof, Korschenbroich 12:31:00
Route:
-
Rheydt Hbf
-
Mönchengladbach Hbf 12:11:00
-
Neuss Hbf 12:24:00
-
Düsseldorf-Bilk 12:34:00
-
Düsseldorf Hbf 12:39:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 12:54:00
-
Wuppertal Hbf 13:00:00
-
Wuppertal-Barmen 13:05:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 13:08:00
-
Schwelm 13:13:00
-
Ennepetal 13:16:00
-
Hagen Hbf 13:24:00
-
Wetter(Ruhr) 13:34:00
-
Witten Hbf 13:40:00
-
Dortmund Hbf 13:51:00
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Theater, Mönchengladbach 12:08:00
-
Gasstraße, Mönchengladbach 12:09:00
-
NEW, Mönchengladbach 12:10:00
-
Mülfort, Mönchengladbach 12:11:00
-
Giesenkirchener Straße, Mönchengladbach 12:12:00
-
Kochschulstraße, Mönchengladbach 12:13:00
-
Beller Mühle, Mönchengladbach 12:15:00
-
Odenkirchen Gymnasium, Mönchengladbach 12:16:00
-
Odenkirchen Tiergarten, Mönchengladbach 12:17:00
-
Burgmühle, Mönchengladbach 12:18:00
-
Manderscheider Straße, Mönchengladbach 12:19:00
-
Kamphausener Höhe Kirche, Mönchengladbach 12:20:00
-
Clemens-August-Straße, Mönchengladbach 12:21:00
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 12:10:00
-
Reitbahnstraße, Mönchengladbach 12:14:00
-
Frankfurter Straße, Mönchengladbach 12:16:00
-
Keplerstraße, Mönchengladbach 12:18:00
-
Römerstraße, Mönchengladbach 12:19:00
-
Eickesmühle, Mönchengladbach 12:20:00
-
Schule Torfbend, Mönchengladbach 12:21:00
-
Am Torfbend, Mönchengladbach 12:22:00
-
Brückenstraße, Mönchengladbach 12:23:00
-
Bruchstraße, Mönchengladbach 12:24:00
-
Altmülfort, Mönchengladbach 12:25:00
-
Dohrer Straße, Mönchengladbach 12:26:00
-
Römerbrunnen, Mönchengladbach 12:27:00
-
Weg nach Trimpelshütte, Mönchengladbach 12:28:00
-
Kruchenstraße, Mönchengladbach 12:29:00
-
Trimpelshütter Straße, Mönchengladbach 12:30:00
-
Friesenstraße, Mönchengladbach 12:32:00
-
Am Sternenfeld, Mönchengladbach 12:33:00
-
Zoppenbroicher Straße, Mönchengladbach 12:34:00
-
Puffkohlen Sportplatz, Mönchengladbach 12:35:00
-
Ruckes, Mönchengladbach 12:36:00
-
Puttschen, Mönchengladbach 12:37:00
-
Ruwerstraße, Mönchengladbach 12:38:00
-
Biesel, Mönchengladbach 12:38:00
-
Tackhütte, Mönchengladbach 12:39:00
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 12:11:00
-
Rathaus Rheydt, Mönchengladbach 12:15:00
-
Dorfbroicher Straße, Mönchengladbach 12:16:00
-
Bylandtstraße, Mönchengladbach 12:17:00
-
Geneicken Bahnhof, Mönchengladbach 12:18:00
-
Freiligrathstraße, Mönchengladbach 12:19:00
-
Franziskuskirche, Mönchengladbach 12:20:00
-
Memelstraße, Mönchengladbach 12:22:00
-
Bonnenbroicher Straße, Mönchengladbach 12:23:00
-
Bonnenbroich Sparkasse, Mönchengladbach 12:25:00
-
Schorchwerke, Mönchengladbach 12:26:00
-
Monforts Quartier, Mönchengladbach 12:27:00
-
Rheinstraße, Mönchengladbach 12:28:00
-
Grevenbroicher Straße, Mönchengladbach 12:29:00
-
Hardterbroich Markt, Mönchengladbach 12:30:00
-
Volksgartenstraße, Mönchengladbach 12:31:00
-
Jahnhalle, Mönchengladbach 12:33:00
-
Prinzenstraße, Mönchengladbach 12:34:00
-
Vitusbad, Mönchengladbach 12:35:00
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 5-8, Mönchengladbac 12:38:00