Hauptbahnhof Rheydt in Mönchengladbach
Mittelstraße 17,
41236Mönchengladbach
The next departure is direction Im Schlaun, Mönchengladbach.
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 12:24:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 12:25:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 12:27:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 12:28:00
-
Daimlerstraße, Mönchengladbach 12:30:00
-
Adolf-Kempken-Weg, Mönchengladbach 12:31:00
-
Schumannstraße, Mönchengladbach 12:33:00
-
Orffstraße, Mönchengladbach 12:34:00
-
Wickrath Bahnhof, Mönchengladbach 12:36:00
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 12:37:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 12:39:00
-
Am Klingelsberg, Mönchengladbach 12:40:00
-
Konrad-Bäumer-Straße, Mönchengladbach 12:41:00
-
Im Schlaun, Mönchengladbach 12:42:00
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Marienplatz, Mönchengladbach 12:25:00
-
Hunsrückstraße, Mönchengladbach 12:29:00
-
Oberlinstraße, Mönchengladbach 12:30:00
-
Zedernstraße, Mönchengladbach 12:31:00
-
Akazienstraße, Mönchengladbach 12:32:00
-
Ohler, Mönchengladbach 12:34:00
-
Ohler Schule, Mönchengladbach 12:34:00
-
Ohlerkamp, Mönchengladbach 12:35:00
-
Entenweide, Mönchengladbach 12:36:00
-
Bahn-/Monschauer Straße, Mönchengladbach 12:38:00
-
Engelsholt, Mönchengladbach 12:39:00
-
Böcklinstraße, Mönchengladbach 12:40:00
-
Lilienthalstraße, Mönchengladbach 12:42:00
-
Am Nordpark, Mönchengladbach 12:43:00
-
Nordpark Busbahnhof, Mönchengladbach 12:45:00
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 12:27:00
-
Rathaus Rheydt, Mönchengladbach 12:30:00
-
Rheydt Markt, Mönchengladbach 12:31:00
-
Hugo-Junkers-Gymnasium, Mönchengladbach 12:32:00
-
Amtsgericht, Mönchengladbach 12:33:00
-
Gartenstraße, Mönchengladbach 12:34:00
-
Grenzlandstadion, Mönchengladbach 12:34:00
-
Kabelwerk, Mönchengladbach 12:35:00
-
Am Gerstacker, Mönchengladbach 12:36:00
-
Schorchwerke, Mönchengladbach 12:37:00
-
Bonnenbroich Sparkasse, Mönchengladbach 12:38:00
-
Köhlersfahrt, Mönchengladbach 12:39:00
-
Ritterstraße, Mönchengladbach 12:40:00
-
Schloss Rheydt, Mönchengladbach 12:41:00
Route:
-
Rheydt Hbf
-
Wickrath 12:29:00
-
Herrath 12:33:00
-
Erkelenz 12:37:00
-
Hückelhoven-Baal 12:42:00
-
Brachelen 12:46:00
-
Lindern 12:51:00
-
Geilenkirchen 13:00:00
-
Übach-Palenberg 13:04:00
-
Herzogenrath 13:09:00
-
Kohlscheid 13:13:00
-
Aachen West 13:20:00
-
Aachen Schanz 13:22:00
-
Aachen Hbf 13:27:00
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Theater, Mönchengladbach 12:28:00
-
Gasstraße, Mönchengladbach 12:29:00
-
NEW, Mönchengladbach 12:30:00
-
Mülfort, Mönchengladbach 12:31:00
-
Giesenkirchener Straße, Mönchengladbach 12:32:00
-
Kochschulstraße, Mönchengladbach 12:33:00
-
Beller Mühle, Mönchengladbach 12:35:00
-
Odenkirchen Gymnasium, Mönchengladbach 12:36:00
-
Odenkirchen Tiergarten, Mönchengladbach 12:37:00
-
Burgmühle, Mönchengladbach 12:38:00
-
Manderscheider Straße, Mönchengladbach 12:39:00
-
Kamphausener Höhe Kirche, Mönchengladbach 12:40:00
-
Clemens-August-Straße, Mönchengladbach 12:41:00
Route:
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach
-
Reststrauch, Mönchengladbach 12:30:00
-
Am Ringofen, Mönchengladbach 12:33:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 12:36:00
-
Schlossbad Niederrhein, Mönchengladbach 12:38:00