Bahnhof in Mönchengladbach
Bahnhofsplatz 5,
41189Mönchengladbach
The next departure is direction Wanlo Markt, Mönchengladbach.
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Lederwerke, Mönchengladbach 09:22:00
-
Halbinsel, Mönchengladbach 09:23:00
-
Schlossbad Niederrhein, Mönchengladbach 09:24:00
-
Auf dem Damm, Mönchengladbach 09:24:00
-
Postillionsweg, Mönchengladbach 09:25:00
-
Wickrathberg Kirche, Mönchengladbach 09:26:00
-
Hochneukircher Weg, Mönchengladbach 09:27:00
-
Sandgrube, Mönchengladbach 09:28:00
-
Wanlo Kreuz, Mönchengladbach 09:29:00
-
Auf der Steinbrücke, Mönchengladbach 09:29:00
-
Wanlo Kirche, Mönchengladbach 09:30:00
-
Wanlo Markt, Mönchengladbach 09:31:00
Route:
-
Wickrath
-
Rheydt Hbf 09:31:00
-
Mönchengladbach Hbf 09:37:00
-
Viersen 09:44:00
-
Anrath 09:49:00
-
Forsthaus 09:53:00
-
Krefeld Hbf 09:58:00
-
Krefeld-Oppum 10:01:00
-
Krefeld-Linn 10:04:00
-
Krefeld-Uerdingen 10:06:00
-
Krefeld-Hohenbudberg Chempark 10:09:00
-
Rheinhausen 10:13:00
-
Rheinhausen Ost 10:15:00
-
Duisburg-Hochfeld Süd 10:18:00
-
Duisburg Hbf 10:24:00
Route:
-
Wickrath
-
Herrath 09:33:00
-
Erkelenz 09:37:00
-
Hückelhoven-Baal 09:42:00
-
Brachelen 09:46:00
-
Lindern 09:51:00
-
Geilenkirchen 10:00:00
-
Übach-Palenberg 10:04:00
-
Herzogenrath 10:09:00
-
Kohlscheid 10:13:00
-
Aachen West 10:20:00
-
Aachen Schanz 10:22:00
-
Aachen Hbf 10:27:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 09:56:00
-
Am Kauert, Mönchengladbach 09:57:00
-
Am Ringofen, Mönchengladbach 09:58:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 09:59:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 10:01:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 10:02:00
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 10:03:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 10:05:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 10:07:00
-
Rathaus Rheydt, Mönchengladbach 10:12:00
-
Dorfbroicher Straße, Mönchengladbach 10:13:00
-
Bylandtstraße, Mönchengladbach 10:14:00
-
Geneicken Bahnhof, Mönchengladbach 10:15:00
-
Freiligrathstraße, Mönchengladbach 10:16:00
-
Franziskuskirche, Mönchengladbach 10:17:00
-
Memelstraße, Mönchengladbach 10:18:00
-
Bonnenbroicher Straße, Mönchengladbach 10:20:00
-
Bonnenbroich Sparkasse, Mönchengladbach 10:21:00
-
Schorchwerke, Mönchengladbach 10:22:00
-
Monforts Quartier, Mönchengladbach 10:23:00
-
Rheinstraße, Mönchengladbach 10:24:00
-
Grevenbroicher Straße, Mönchengladbach 10:25:00
-
Hardterbroich Markt, Mönchengladbach 10:26:00
-
Volksgartenstraße, Mönchengladbach 10:27:00
-
Jahnhalle, Mönchengladbach 10:29:00
-
Prinzenstraße, Mönchengladbach 10:30:00
-
Vitusbad, Mönchengladbach 10:31:00
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 5-8, Mönchengladbac 10:34:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Lederwerke, Mönchengladbach 10:22:00
-
Halbinsel, Mönchengladbach 10:23:00
-
Schlossbad Niederrhein, Mönchengladbach 10:24:00
-
Auf dem Damm, Mönchengladbach 10:24:00
-
Postillionsweg, Mönchengladbach 10:25:00
-
Wickrathberg Kirche, Mönchengladbach 10:26:00
-
Hochneukircher Weg, Mönchengladbach 10:27:00
-
Sandgrube, Mönchengladbach 10:28:00
-
Wanlo Kreuz, Mönchengladbach 10:29:00
-
Auf der Steinbrücke, Mönchengladbach 10:29:00
-
Wanlo Kirche, Mönchengladbach 10:30:00
-
Wanlo Markt, Mönchengladbach 10:31:00
Route:
-
Wickrath
-
Rheydt Hbf 10:31:00
-
Mönchengladbach Hbf 10:37:00
-
Viersen 10:44:00
-
Anrath 10:49:00
-
Forsthaus 10:53:00
-
Krefeld Hbf 10:58:00
-
Krefeld-Oppum 11:01:00
-
Krefeld-Linn 11:04:00
-
Krefeld-Uerdingen 11:06:00
-
Krefeld-Hohenbudberg Chempark 11:09:00
-
Rheinhausen 11:13:00
-
Rheinhausen Ost 11:15:00
-
Duisburg-Hochfeld Süd 11:18:00
-
Duisburg Hbf 11:24:00