Bahnhof in Mönchengladbach
Bahnhofsplatz 5,
41189Mönchengladbach
The next departure is direction Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach.
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Lederwerke, Mönchengladbach 02:53:00
-
Schlossbad Niederrhein, Mönchengladbach 02:54:00
-
Auf dem Damm, Mönchengladbach 02:54:00
-
Postillionsweg, Mönchengladbach 02:55:00
-
Wickrathberg Kirche, Mönchengladbach 02:56:00
-
Hochneukircher Weg, Mönchengladbach 02:57:00
-
Sandgrube, Mönchengladbach 02:58:00
-
Wanlo Kreuz, Mönchengladbach 02:59:00
-
Auf der Steinbrücke, Mönchengladbach 02:59:00
-
Wanlo Kirche, Mönchengladbach 03:00:00
-
Wanlo Markt, Mönchengladbach 03:01:00
-
Wanlo Kirche, Mönchengladbach 03:01:00
-
Auf der Steinbrücke, Mönchengladbach 03:02:00
-
Wanlo Kreuz, Mönchengladbach 03:03:00
-
Sandgrube, Mönchengladbach 03:03:00
-
Hochneukircher Weg, Mönchengladbach 03:04:00
-
Wickrathberg Kirche, Mönchengladbach 03:05:00
-
Niersstraße, Mönchengladbach 03:06:00
-
Chur, Mönchengladbach 03:07:00
-
Abzw. Buchholz, Mönchengladbach 03:08:00
-
Wickrathhahn Denkmal, Mönchengladbach 03:09:00
-
Am Sebastianspfad, Mönchengladbach 03:09:00
-
Dahler Weg, Mönchengladbach 03:10:00
-
Wickrath Siedlung, Mönchengladbach 03:11:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 03:12:00
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 03:13:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 03:14:00
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 03:15:00
-
Am Kauert, Mönchengladbach 03:16:00
-
Am Ringofen, Mönchengladbach 03:17:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 03:18:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 03:19:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 03:20:00
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 03:21:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 03:22:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 03:24:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Am Klingelsberg, Mönchengladbach 02:55:00
-
Konrad-Bäumer-Straße, Mönchengladbach 02:56:00
-
Im Schlaun, Mönchengladbach 02:56:00
-
Beckrather Dorfstraße, Mönchengladbach 02:57:00
-
Beckrath Schule, Mönchengladbach 02:57:00
-
Herrath Bahnhof, Mönchengladbach 02:58:00
-
Am Emil-Esser-Platz, Mönchengladbach 02:58:00
-
Buchholz Kirche, Mönchengladbach 02:58:00
-
MG Buchholz Wendeplatz, Mönchengladbach 03:00:00
-
Abzw. Buchholz, Mönchengladbach 03:01:00
-
Wickrathhahn Denkmal, Mönchengladbach 03:01:00
-
Am Sebastianspfad, Mönchengladbach 03:01:00
-
Dahler Weg, Mönchengladbach 03:02:00
-
Wickrath Siedlung, Mönchengladbach 03:02:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 03:03:00
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 03:03:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 03:04:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 03:15:00
-
Am Kauert, Mönchengladbach 03:16:00
-
Am Ringofen, Mönchengladbach 03:17:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 03:18:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 03:19:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 03:20:00
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 03:21:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 03:22:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 03:24:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Lederwerke, Mönchengladbach 03:53:00
-
Schlossbad Niederrhein, Mönchengladbach 03:54:00
-
Auf dem Damm, Mönchengladbach 03:54:00
-
Postillionsweg, Mönchengladbach 03:55:00
-
Wickrathberg Kirche, Mönchengladbach 03:56:00
-
Hochneukircher Weg, Mönchengladbach 03:57:00
-
Sandgrube, Mönchengladbach 03:58:00
-
Wanlo Kreuz, Mönchengladbach 03:59:00
-
Auf der Steinbrücke, Mönchengladbach 03:59:00
-
Wanlo Kirche, Mönchengladbach 04:00:00
-
Wanlo Markt, Mönchengladbach 04:01:00
-
Wanlo Kirche, Mönchengladbach 04:01:00
-
Auf der Steinbrücke, Mönchengladbach 04:02:00
-
Wanlo Kreuz, Mönchengladbach 04:03:00
-
Sandgrube, Mönchengladbach 04:03:00
-
Hochneukircher Weg, Mönchengladbach 04:04:00
-
Wickrathberg Kirche, Mönchengladbach 04:05:00
-
Niersstraße, Mönchengladbach 04:06:00
-
Chur, Mönchengladbach 04:07:00
-
Abzw. Buchholz, Mönchengladbach 04:08:00
-
Wickrathhahn Denkmal, Mönchengladbach 04:09:00
-
Am Sebastianspfad, Mönchengladbach 04:09:00
-
Dahler Weg, Mönchengladbach 04:10:00
-
Wickrath Siedlung, Mönchengladbach 04:11:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 04:12:00
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 04:13:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 04:14:00
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 04:15:00
-
Am Kauert, Mönchengladbach 04:16:00
-
Am Ringofen, Mönchengladbach 04:17:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 04:18:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 04:19:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 04:20:00
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 04:21:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 04:22:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 04:24:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Am Klingelsberg, Mönchengladbach 03:55:00
-
Konrad-Bäumer-Straße, Mönchengladbach 03:56:00
-
Im Schlaun, Mönchengladbach 03:56:00
-
Beckrather Dorfstraße, Mönchengladbach 03:57:00
-
Beckrath Schule, Mönchengladbach 03:57:00
-
Herrath Bahnhof, Mönchengladbach 03:58:00
-
Am Emil-Esser-Platz, Mönchengladbach 03:58:00
-
Buchholz Kirche, Mönchengladbach 03:58:00
-
MG Buchholz Wendeplatz, Mönchengladbach 04:00:00
-
Abzw. Buchholz, Mönchengladbach 04:01:00
-
Wickrathhahn Denkmal, Mönchengladbach 04:01:00
-
Am Sebastianspfad, Mönchengladbach 04:01:00
-
Dahler Weg, Mönchengladbach 04:02:00
-
Wickrath Siedlung, Mönchengladbach 04:02:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 04:03:00
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 04:03:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 04:04:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 04:15:00
-
Am Kauert, Mönchengladbach 04:16:00
-
Am Ringofen, Mönchengladbach 04:17:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 04:18:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 04:19:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 04:20:00
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 04:21:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 04:22:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 04:24:00