Bahnhof in Mönchengladbach
Bahnhofsplatz 5,
41189Mönchengladbach
The next departure is direction Wickrath Markt, Mönchengladbach.
Route:
-
Wickrath Bahnhof, Mönchengladbach
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 13:19:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 13:21:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Lederwerke, Mönchengladbach 13:22:00
-
Halbinsel, Mönchengladbach 13:23:00
-
Schlossbad Niederrhein, Mönchengladbach 13:24:00
-
Auf dem Damm, Mönchengladbach 13:24:00
-
Postillionsweg, Mönchengladbach 13:25:00
-
Wickrathberg Kirche, Mönchengladbach 13:26:00
-
Hochneukircher Weg, Mönchengladbach 13:27:00
-
Sandgrube, Mönchengladbach 13:28:00
-
Wanlo Kreuz, Mönchengladbach 13:29:00
-
Auf der Steinbrücke, Mönchengladbach 13:29:00
-
Wanlo Kirche, Mönchengladbach 13:30:00
-
Wanlo Markt, Mönchengladbach 13:31:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 13:24:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 13:25:00
-
Wickrath Siedlung, Mönchengladbach 13:26:00
-
Dahler Weg, Mönchengladbach 13:27:00
-
Am Sebastianspfad, Mönchengladbach 13:27:00
-
Wickrathhahn Denkmal, Mönchengladbach 13:28:00
-
Abzw. Buchholz, Mönchengladbach 13:29:00
-
Chur, Mönchengladbach 13:31:00
-
An der Wey, Mönchengladbach 13:32:00
-
Beckrath Ortsmitte, Mönchengladbach 13:33:00
-
Beckrather Dorfstraße, Mönchengladbach 13:34:00
-
Enger Weg, Mönchengladbach 13:35:00
-
Beckrath Schule, Mönchengladbach 13:36:00
-
Herrather Weg, Mönchengladbach 13:37:00
-
Herrath Bahnhof, Mönchengladbach 13:38:00
-
Am Emil-Esser-Platz, Mönchengladbach 13:39:00
-
Buchholz Kreuzung, Mönchengladbach 13:41:00
-
Laurentiusstraße, Mönchengladbach 13:41:00
-
Buchholz Kirche, Mönchengladbach 13:42:00
-
MG Buchholz Wendeplatz, Mönchengladbach 13:43:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 13:25:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 13:26:00
-
Wickrath Bahnhof, Mönchengladbach 13:27:00
-
Orffstraße, Mönchengladbach 13:29:00
-
Schumannstraße, Mönchengladbach 13:29:00
-
Adolf-Kempken-Weg, Mönchengladbach 13:30:00
-
Hompeschstraße, Mönchengladbach 13:31:00
-
Wickrath Otten, Mönchengladbach 13:32:00
-
Mennrath Eckartz, Mönchengladbach 13:33:00
-
Mennrath Sportplatz, Mönchengladbach 13:34:00
-
Griesbarth, Mönchengladbach 13:34:00
-
Hilderath, Mönchengladbach 13:36:00
-
Sittard, Mönchengladbach 13:38:00
-
Hilderather Str., Mönchengladbach 13:41:00
-
Industriehof, Mönchengladbach 13:46:00
-
Rheindahlen Bahnhof, Mönchengladbach 13:47:00
-
Görresstraße, Mönchengladbach 13:48:00
-
Wyenhütte, Mönchengladbach 13:48:00
-
Broich Kapellchen, Mönchengladbach 13:49:00
-
Weg nach Woof, Mönchengladbach 13:49:00
-
Broich Schule, Mönchengladbach 13:50:00
-
Genhodder, Mönchengladbach 13:51:00
-
Weg nach Peel, Mönchengladbach 13:51:00
-
Buhsen, Mönchengladbach 13:52:00
-
Koch, Mönchengladbach 13:53:00
-
Koch Tankstelle, Mönchengladbach 13:54:00
-
Weg nach Herdt, Mönchengladbach 13:55:00
-
Herdter Hof, Mönchengladbach 13:56:00
-
Matthiaskapelle, Mönchengladbach 13:57:00
-
Am Kirschbaum, Mönchengladbach 13:58:00
-
Hardter Landstraße, Mönchengladbach 13:59:00
-
Hardter Waldstraße, Mönchengladbach 14:00:00
-
Hardt Markt, Mönchengladbach 14:01:00
-
Hardter Landstraße, Mönchengladbach 14:02:00
-
Karrenweg, Mönchengladbach 14:03:00
Route:
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 13:26:00
-
Am Kauert, Mönchengladbach 13:27:00
-
Am Ringofen, Mönchengladbach 13:28:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 13:29:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 13:31:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 13:32:00
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 13:33:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 13:35:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 13:37:00
-
Rathaus Rheydt, Mönchengladbach 13:42:00
-
Dorfbroicher Straße, Mönchengladbach 13:43:00
-
Bylandtstraße, Mönchengladbach 13:44:00
-
Geneicken Bahnhof, Mönchengladbach 13:45:00
-
Freiligrathstraße, Mönchengladbach 13:46:00
-
Franziskuskirche, Mönchengladbach 13:47:00
-
Memelstraße, Mönchengladbach 13:48:00
-
Bonnenbroicher Straße, Mönchengladbach 13:50:00
-
Bonnenbroich Sparkasse, Mönchengladbach 13:51:00
-
Schorchwerke, Mönchengladbach 13:52:00
-
Monforts Quartier, Mönchengladbach 13:53:00
-
Rheinstraße, Mönchengladbach 13:54:00
-
Grevenbroicher Straße, Mönchengladbach 13:55:00
-
Hardterbroich Markt, Mönchengladbach 13:56:00
-
Volksgartenstraße, Mönchengladbach 13:57:00
-
Jahnhalle, Mönchengladbach 13:59:00
-
Prinzenstraße, Mönchengladbach 14:00:00
-
Vitusbad, Mönchengladbach 14:01:00
-
Hauptbahnhof/Europaplatz Steig 5-8, Mönchengladbac 14:04:00
Route:
-
Wickrath Bahnhof, Mönchengladbach
-
Orffstraße, Mönchengladbach 13:29:00
-
Schumannstraße, Mönchengladbach 13:29:00
-
Adolf-Kempken-Weg, Mönchengladbach 13:30:00
-
Hompeschstraße, Mönchengladbach 13:31:00
-
Wickrath Otten, Mönchengladbach 13:32:00
-
Mennrath Eckartz, Mönchengladbach 13:33:00
-
Mennrath Sportplatz, Mönchengladbach 13:34:00
-
Griesbarth, Mönchengladbach 13:34:00
-
Hilderath, Mönchengladbach 13:36:00
-
Sittard, Mönchengladbach 13:38:00
-
Hilderather Str., Mönchengladbach 13:41:00
-
Industriehof, Mönchengladbach 13:46:00
-
Rheindahlen Bahnhof, Mönchengladbach 13:47:00
-
Görresstraße, Mönchengladbach 13:48:00
-
Wyenhütte, Mönchengladbach 13:48:00
-
Broich Kapellchen, Mönchengladbach 13:49:00
-
Weg nach Woof, Mönchengladbach 13:49:00
-
Broich Schule, Mönchengladbach 13:50:00
-
Genhodder, Mönchengladbach 13:51:00
-
Weg nach Peel, Mönchengladbach 13:51:00
-
Buhsen, Mönchengladbach 13:52:00
-
Koch, Mönchengladbach 13:53:00
-
Koch Tankstelle, Mönchengladbach 13:54:00
-
Weg nach Herdt, Mönchengladbach 13:55:00
-
Herdter Hof, Mönchengladbach 13:56:00
-
Matthiaskapelle, Mönchengladbach 13:57:00
-
Am Kirschbaum, Mönchengladbach 13:58:00
-
Hardter Landstraße, Mönchengladbach 13:59:00
-
Hardter Waldstraße, Mönchengladbach 14:00:00
-
Hardt Markt, Mönchengladbach 14:01:00
-
Hardter Landstraße, Mönchengladbach 14:02:00
-
Karrenweg, Mönchengladbach 14:03:00