Bahnhof in Möckmühl
Domenecker Strasse 7,
74219Möckmühl
The next departure is direction Ringbus Möckmühl.
Route:
-
Bahnhof, Möckmühl
-
Grundschule, Möckmühl 08:01:00
-
Roigheimer Strasse, Möckmühl 08:02:00
-
Hagenbach, Möckmühl 08:07:00
-
Korb, Möckmühl 08:10:00
-
Leibenstadt Ort, Adelsheim 08:14:00
-
Volkshausen Abzw., Widdern 08:16:00
-
Unterkessach Kirche, Widdern 08:19:00
-
Unterkessach Mühle, Widdern 08:20:00
-
Im Klösterle, Widdern 08:23:00
-
Kirche, Widdern 08:25:00
-
Schule, Widdern 08:26:00
-
Ruchsen, Möckmühl 08:31:00
-
Schulzentrum, Möckmühl 08:36:00
-
Im Haag, Möckmühl 08:38:00
-
Grundschule, Möckmühl 08:39:00
-
Bahnhof, Möckmühl 08:40:00
Route:
-
Bahnhof, Möckmühl
-
Grundschule, Möckmühl 08:05:00
-
Im Haag, Möckmühl 08:06:00
-
Brandhölzle, Möckmühl 08:09:00
Route:
-
Möckmühl
-
Roigheim 08:10:00
-
Sennfeld 08:13:00
-
Adelsheim Ost 08:16:00
-
Osterburken 08:21:00
Route:
-
Bahnhof, Möckmühl
-
Grundschule, Möckmühl 08:11:00
-
Kreiskrankenhaus, Möckmühl 08:13:00
-
Im Schlot, Möckmühl 08:14:00
-
Seniorenresidenz, Möckmühl 08:15:00
-
Kreiskrankenhaus, Möckmühl 08:15:00
-
Kindergarten, Möckmühl 08:16:00
-
Hölderlinstraße, Möckmühl 08:17:00
-
Bahnhof, Möckmühl 08:19:00
-
Grundschule, Möckmühl 08:21:00
-
Im Haag, Möckmühl 08:22:00
-
Brücke, Möckmühl 08:23:00
-
Ruchsen, Möckmühl 08:25:00
-
Lagerhaus, Widdern 08:29:00
-
Kirche, Widdern 08:30:00
-
Olnhausen, Jagsthausen 08:34:00
-
Brücke, Jagsthausen 08:36:00
-
Rathaus, Jagsthausen 08:37:00
-
Berlichingen Mitte, Schöntal 08:41:00
-
Berlichingen Brücke, Schöntal 08:42:00
-
Kloster, Schöntal 08:44:00
-
Bieringen Bahnhof, Schöntal 08:47:00
-
Bieringen Sonne, Schöntal 08:48:00
-
Bieringen Kindergarten, Schöntal 08:49:00
-
Bieringen Rauhalde, Schöntal 08:50:00
-
Westernhausen Brücke, Schöntal 08:52:00
-
Westernhausen Bahnhof, Schöntal 08:53:00
-
Westernhausen Brücke, Schöntal 08:54:00
-
Winzenhofen, Schöntal 08:56:00
-
Marlach Landesstraße, Schöntal 08:58:00
-
Gommersdorf Schmiede, Krautheim (Jagst) 09:00:00
-
Gommersdorf Schule, Krautheim (Jagst) 09:01:00
-
Bahnhof, Krautheim (Jagst) 09:04:00
-
Klepsau L1025, Krautheim (Jagst) 09:06:00
-
Klepsau, Krautheim (Jagst) 09:07:00
-
Bauhof, Dörzbach 09:09:00
-
Bahnhof, Dörzbach 09:11:00
Route:
-
Bahnhof, Möckmühl
-
Im Haag, Möckmühl 08:15:00
-
Züttlingen Neuenstadter Straße, Möckmühl 08:21:00
-
Habichtshöfe, Möckmühl 08:25:00
-
Kaufland Logistik, Möckmühl 08:27:00
-
Lampoldshausen Raumfahrtzentrum, Hardthausen am Ko 08:33:00
-
Lampoldshausen Waldstraße, Hardthausen am Kocher 08:38:00
-
Lampoldshausen Brückenstraße, Hardthausen am Koche 08:40:00
-
Kochersteinsfeld Rathaus, Hardthausen am Kocher 08:43:00
-
Kochersteinsfeld Post, Hardthausen am Kocher 08:44:00
-
Gochsen Go. Buchsmühle, Hardthausen am Kocher 08:46:00
-
Gochsen Hauptstraße, Hardthausen am Kocher 08:47:00
-
Gochsen Austraße, Hardthausen am Kocher 08:48:00
-
Bürg Krone, Neuenstadt am Kocher 08:50:00
-
Benzstraße, Neuenstadt am Kocher 08:52:00
-
ZOB Lindenplatz, Neuenstadt am Kocher 08:58:00
Route:
-
Möckmühl
-
Osterburken 08:26:00
-
Lauda 08:49:00
-
Würzburg Hbf 09:21:00