Bahnhof in Miltach
Lindenstrasse 2,
93468Miltach
The next departure is direction Lam.
Route:
-
Miltach
-
Blaibach(Oberpf) 13:12:00
-
Bad Kötzting 13:19:00
-
Zellerthal 13:24:00
-
Grafenwiesen 13:30:00
-
Watzelsteg 13:32:00
-
Hohenwarth Campingplatz 13:35:00
-
Hohenwarth 13:37:00
-
Arrach 13:43:00
-
Frahelsbruck 13:46:00
-
Lam 13:49:00
Route:
-
Miltach
-
Chamerau 13:42:00
-
Cham(Oberpf) 13:54:00
Route:
-
Kirche, Miltach
-
Kapellensiedlung, Miltach 13:57:00
-
Tiefental, Miltach 13:58:00
-
Kreuzbach, Blaibach 14:00:00
-
Ortsmitte, Blaibach 14:01:00
-
Bahnübergang, Blaibach 14:02:00
-
Pulling, Blaibach 14:04:00
-
Gmündt Abzw., Blaibach 14:05:00
-
Bad Kötzing-Steinbach, Bad Kötzting 14:07:00
-
Westumgehung, Bad Kötzting 14:08:00
-
Bahnhof, Bad Kötzting 14:09:00
-
Großparkplatz, Bad Kötzting 14:11:00
Route:
-
Kirche, Miltach
-
Schule, Miltach 14:02:00
-
Bahnhof, Miltach 14:02:00
-
Bahnhofsiedlung, Miltach 14:03:00
-
Kapellensiedlung, Miltach 14:04:00
-
Am Hofacker, Miltach 14:06:00
-
Anzenberg, Miltach 14:08:00
-
Heitzelsberg, Miltach 14:09:00
-
Allmannsdorf, Miltach 14:10:00
-
Altwies, Prackenbach 14:11:00
-
Viechtafell West, Prackenbach 14:12:00
-
Viechtafell Ost, Prackenbach 14:12:00
-
Schwarzendorf Bushst., Prackenbach 14:13:00
-
Krailing Ort, Prackenbach 14:14:00
-
Prckenbach-Grub, Prackenbach 14:16:00
-
Berg, Prackenbach 14:18:00
-
Krailing Abzw., Prackenbach 14:19:00
-
Meidengrub Abzw., Prackenbach 14:20:00
-
Fichtental, Prackenbach 14:21:00
Route:
-
Bahnhof, Miltach
-
Bahnhofsiedlung, Miltach 14:03:00
-
Kapellensiedlung, Miltach 14:04:00
-
Am Hofacker, Miltach 14:06:00
-
Anzenberg, Miltach 14:08:00
-
Heitzelsberg, Miltach 14:09:00
-
Allmannsdorf, Miltach 14:10:00
-
Altwies, Prackenbach 14:11:00
-
Viechtafell West, Prackenbach 14:12:00
-
Viechtafell Ost, Prackenbach 14:12:00
-
Schwarzendorf Bushst., Prackenbach 14:13:00
-
Krailing Ort, Prackenbach 14:14:00
-
Prckenbach-Grub, Prackenbach 14:16:00
-
Berg, Prackenbach 14:18:00
-
Krailing Abzw., Prackenbach 14:19:00
-
Meidengrub Abzw., Prackenbach 14:20:00
-
Fichtental, Prackenbach 14:21:00
Route:
-
Miltach
-
Blaibach(Oberpf) 14:18:00
-
Bad Kötzting 14:25:00
-
Zellerthal 14:29:00
-
Grafenwiesen 14:35:00
-
Watzelsteg 14:37:00
-
Hohenwarth Campingplatz 14:40:00
-
Hohenwarth 14:42:00
-
Arrach 14:47:00
-
Frahelsbruck 14:50:00
-
Lam 14:54:00