Bahnhof in Miesbach
Bahnhofplatz 3,
83714Miesbach
The next departure is direction München Hbf Gl.27-36.
Route:
-
Miesbach
-
Darching 05:50:00
-
Holzkirchen 05:56:00
-
München-Solln 06:20:00
-
München Harras 06:25:00
-
München Donnersbergerbrücke 06:28:00
-
München Hbf Gl.27-36 06:32:00
Route:
-
Miesbach
-
Agatharied 06:18:00
-
Hausham 06:21:00
-
Schliersee 06:26:00
-
Fischhausen-Neuhaus 06:38:00
-
Fischbachau 06:44:00
-
Geitau 06:49:00
-
Osterhofen(Oberbay) 06:52:00
-
Bayrischzell 06:56:00
Route:
-
Miesbach
-
Darching 06:50:00
-
Holzkirchen 06:56:00
-
München-Solln 07:20:00
-
München Harras 07:25:00
-
München Donnersbergerbrücke 07:28:00
-
München Hbf Gl.27-36 07:32:00
Route:
-
Miesbach
-
Agatharied 07:18:00
-
Hausham 07:21:00
-
Schliersee 07:26:00
-
Fischhausen-Neuhaus 07:38:00
-
Fischbachau 07:44:00
-
Geitau 07:49:00
-
Osterhofen(Oberbay) 07:52:00
-
Bayrischzell 07:56:00
Route:
-
Bahnhof, Miesbach
-
Stadtplatz, Miesbach 07:42:00
-
Landratsamt, Miesbach 07:43:00
-
Gewerbegebiet, Miesbach 07:44:00
-
Bergham, Miesbach 07:45:00
-
Parsberg Gartenweg, Miesbach 07:46:00
-
Parsberg, Miesbach 07:47:00
-
Leitzach, Miesbach 07:49:00
-
Leitzach Unterwartbichl, Miesbach 07:51:00
-
Wörnsmühl, Fischbachau 07:54:00
-
Oppenried Salitersäge, Fischbachau 07:56:00
-
Hundham Funk, Fischbachau 07:57:00
-
Hundham Marienplatz, Fischbachau 07:58:00
-
Hundham Marktplatz, Fischbachau 07:59:00
-
Greisbach, Fischbachau 08:00:00
-
Dürnbach, Fischbachau 08:01:00
-
Elbach, Fischbachau 08:03:00
-
Stög, Fischbachau 08:04:00
-
Winkl Cafe Winklstüberl, Fischbachau 08:05:00
-
Marbach, Fischbachau 08:06:00
-
Birkensteinstraße, Fischbachau 08:08:00
-
Birkenstein Bergmühle, Fischbachau 08:09:00
-
Birkenstein, Fischbachau 08:11:00
-
Birkenstein Bergmühle, Fischbachau 08:12:00
-
Fischbachau Ort (Parkplatz) 08:14:00
-
Sandbichl, Fischbachau 08:16:00
-
Wolfsee, Fischbachau 08:17:00
-
Stauden, Fischbachau 08:18:00
-
Bahnhof, Fischbachau 08:19:00
-
Stauden, Fischbachau 08:21:00
-
Aurach Aumoosstraße, Fischbachau 08:22:00
-
Aurach Gasthof Mairhofer, Fischbachau 08:24:00
-
Neuhaus Aiplspitzstr., Schliersee 08:27:00
-
Neuhaus, Schliersee 08:28:00
-
Fischhausen Neuhaus, Schliersee 08:29:00
-
Fischhausen, Schliersee 08:30:00
-
Seestr. Wohnanlage, Schliersee 08:32:00
-
Strandbad, Schliersee 08:33:00
-
Schlierseer Hof, Schliersee 08:34:00
-
Terofal, Schliersee 08:35:00
-
Bahnhof, Schliersee 08:37:00
Route:
-
Miesbach
-
Darching 07:50:00
-
Holzkirchen 07:56:00
-
München-Solln 08:20:00
-
München Harras 08:25:00
-
München Donnersbergerbrücke 08:28:00
-
München Hbf Gl.27-36 08:32:00