Bahnhof in Maulbronn
Frankfurter Strasse 32,
75433Maulbronn
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Maulbronn West
-
Ölbronn-Dürrn 19:45:00
-
Knittlingen-Kleinvillars 19:46:00
-
Bretten-Ruit 19:49:00
-
Bretten Rechberg 19:53:00
-
Bretten 19:55:00
-
Diedelsheim 20:04:00
-
Gondelsheim(Baden) 20:06:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 20:08:00
-
Helmsheim 20:10:00
-
Heidelsheim 20:12:00
-
Heidelsheim Nord 20:14:00
-
Bruchsal Schlachthof 20:17:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 20:19:00
-
Bruchsal 20:22:00
Route:
-
Westbahnhof, Maulbronn
-
Abzw. Westbahnhof, Maulbronn 19:52:00
-
Talweg, Maulbronn 19:53:00
-
Seehausweg, Maulbronn 19:54:00
-
Alte Post, Maulbronn 19:55:00
-
Kloster, Maulbronn 19:56:00
-
Schefenacker, Maulbronn 19:58:00
Route:
-
Abzw. Westbahnhof, Maulbronn
-
Talweg, Maulbronn 19:53:00
-
Seehausweg, Maulbronn 19:54:00
-
Alte Post, Maulbronn 19:55:00
-
Kloster, Maulbronn 19:56:00
-
Schefenacker, Maulbronn 19:58:00
Route:
-
Westbahnhof, Maulbronn
-
Abzw. Westbahnhof, Maulbronn 20:08:00
-
Ölbronn Aalkistensee, Ölbronn-Dürrn 20:10:00
-
Ölbronn Groß-Melten, Ölbronn-Dürrn 20:11:00
-
Ölbronn Hindenburgstr. 20:13:00
-
Ölbronn Obere Steinbeisstr., Ölbronn-Dürrn 20:14:00
-
Ölbronn Dürrnerstraße, Ölbronn-Dürrn 20:15:00
-
Dürrn Friedenstraße, Ölbronn-Dürrn 20:18:00
-
Kirche, Ölbronn-Dürrn 20:21:00
-
Dürrner Steigle, Kieselbronn 20:23:00
-
Rathaus, Kieselbronn 20:25:00
-
Pforzheimer Str., Kieselbronn 20:26:00
-
Autohalle, Kieselbronn 20:27:00
-
Sonnenbühl, Kieselbronn 20:28:00
-
Eutinger Straße, Kieselbronn 20:30:00
-
Markstein, Pforzheim 20:33:00
-
Obsthof, Pforzheim 20:34:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 20:35:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 20:37:00
-
Wartberg, Pforzheim 20:39:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 20:41:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 20:43:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 20:46:00
Route:
-
Abzw. Westbahnhof, Maulbronn
-
Ölbronn Aalkistensee, Ölbronn-Dürrn 20:10:00
-
Ölbronn Groß-Melten, Ölbronn-Dürrn 20:11:00
-
Ölbronn Hindenburgstr. 20:13:00
-
Ölbronn Obere Steinbeisstr., Ölbronn-Dürrn 20:14:00
-
Ölbronn Dürrnerstraße, Ölbronn-Dürrn 20:15:00
-
Dürrn Friedenstraße, Ölbronn-Dürrn 20:18:00
-
Kirche, Ölbronn-Dürrn 20:21:00
-
Dürrner Steigle, Kieselbronn 20:23:00
-
Rathaus, Kieselbronn 20:25:00
-
Pforzheimer Str., Kieselbronn 20:26:00
-
Autohalle, Kieselbronn 20:27:00
-
Sonnenbühl, Kieselbronn 20:28:00
-
Eutinger Straße, Kieselbronn 20:30:00
-
Markstein, Pforzheim 20:33:00
-
Obsthof, Pforzheim 20:34:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 20:35:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 20:37:00
-
Wartberg, Pforzheim 20:39:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 20:41:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 20:43:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 20:46:00
Route:
-
Maulbronn West
-
Ötisheim 20:17:00
-
Mühlacker 20:20:00