Bahnhof in Maulbronn
Frankfurter Strasse 32,
75433Maulbronn
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Maulbronn West
-
Ölbronn-Dürrn 05:44:00
-
Knittlingen-Kleinvillars 05:46:00
-
Bretten-Ruit 05:49:00
-
Bretten Rechberg 05:52:00
-
Bretten 05:55:00
-
Diedelsheim 06:04:00
-
Gondelsheim(Baden) 06:06:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 06:08:00
-
Helmsheim 06:10:00
-
Heidelsheim 06:12:00
-
Heidelsheim Nord 06:14:00
-
Bruchsal Schlachthof 06:17:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 06:19:00
-
Bruchsal 06:22:00
Route:
-
Maulbronn West
-
Ötisheim 05:46:00
-
Mühlacker 05:49:00
Route:
-
Westbahnhof, Maulbronn
-
Abzw. Westbahnhof, Maulbronn 05:52:00
-
Talweg, Maulbronn 05:53:00
-
Seehausweg, Maulbronn 05:54:00
-
Alte Post, Maulbronn 05:55:00
-
Kloster, Maulbronn 05:56:00
-
Schefenacker, Maulbronn 05:58:00
Route:
-
Abzw. Westbahnhof, Maulbronn
-
Talweg, Maulbronn 05:53:00
-
Seehausweg, Maulbronn 05:54:00
-
Alte Post, Maulbronn 05:55:00
-
Kloster, Maulbronn 05:56:00
-
Schefenacker, Maulbronn 05:58:00
Route:
-
Westbahnhof, Maulbronn
-
Abzw. Westbahnhof, Maulbronn 06:05:00
-
Ölbronn Aalkistensee, Ölbronn-Dürrn 06:07:00
-
Ölbronn Groß-Melten, Ölbronn-Dürrn 06:08:00
-
Ölbronn Hindenburgstr. 06:10:00
-
Ölbronn Obere Steinbeisstr., Ölbronn-Dürrn 06:11:00
-
Ölbronn Dürrnerstraße, Ölbronn-Dürrn 06:12:00
-
Dürrn Friedenstraße, Ölbronn-Dürrn 06:15:00
-
Kirche, Ölbronn-Dürrn 06:18:00
-
Dürrner Steigle, Kieselbronn 06:20:00
-
Rathaus, Kieselbronn 06:22:00
-
Pforzheimer Str., Kieselbronn 06:23:00
-
Autohalle, Kieselbronn 06:24:00
-
Sonnenbühl, Kieselbronn 06:25:00
-
Eutinger Straße, Kieselbronn 06:27:00
-
Markstein, Pforzheim 06:30:00
-
Obsthof, Pforzheim 06:31:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 06:32:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 06:34:00
-
Wartberg, Pforzheim 06:36:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 06:40:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 06:43:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 06:46:00
Route:
-
Maulbronn West
-
Ölbronn-Dürrn 06:07:00
-
Knittlingen-Kleinvillars 06:09:00
-
Bretten-Ruit 06:12:00
-
Bretten Rechberg 06:15:00
-
Bretten 06:16:00
-
Diedelsheim 06:23:00
-
Gondelsheim(Baden) 06:26:00
-
Gondelsheim Schlossstadion 06:27:00
-
Helmsheim 06:30:00
-
Heidelsheim 06:32:00
-
Heidelsheim Nord 06:33:00
-
Bruchsal Schlachthof 06:36:00
-
Bruchsal Tunnelstraße 06:38:00
-
Bruchsal 06:41:00