Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim.
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Lüderitzstraße, Mannheim 13:13:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 13:14:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 13:15:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 13:15:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 13:16:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 13:15:00
-
Mannheim Hbf 13:22:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 13:15:00
-
Schwetzingen 13:20:00
-
Oftersheim 13:22:00
-
Hockenheim 13:26:00
-
Neulußheim 13:30:00
-
Waghäusel 13:33:00
-
Wiesental 13:36:00
-
Graben-Neudorf 13:44:00
-
Friedrichstal(Baden) 13:48:00
-
Blankenloch 14:02:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 14:06:00
-
Karlsruhe Hbf 14:12:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 13:14:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 13:15:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 13:16:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 13:18:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 13:19:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 13:20:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 13:21:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 13:23:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 13:24:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 13:26:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 13:27:00
-
Hochschule, Mannheim 13:28:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 13:30:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 13:32:00
-
Tattersall, Mannheim 13:34:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 13:36:00
-
Universität, Mannheim 13:38:00
-
Schloss, Mannheim 13:39:00
-
Paradeplatz, Mannheim 13:41:00
-
Marktplatz, Mannheim 13:42:00
-
Abendakademie, Mannheim 13:44:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 13:46:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 13:47:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 13:49:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 13:50:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 13:51:00
-
Luzenberg, Mannheim 13:53:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 13:55:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 13:57:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 13:59:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 14:00:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 14:01:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Lüderitzstraße, Mannheim 13:20:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 13:21:00
-
Rheinau Am Rheinauer See, Mannheim 13:22:00
-
Rheinau Pigagestraße, Mannheim 13:23:00
-
Rheinau Martinskirche, Mannheim 13:24:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 13:25:00
-
Rheinau Ruhrorter Straße, Mannheim 13:26:00
-
Rheinau Rotterdamer Straße Süd, Mannheim 13:27:00
-
Rheinau Rotterdamer Straße Mitte, Mannheim 13:28:00
-
Rheinau Rotterdamer Straße Nord, Mannheim 13:29:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 13:24:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 13:25:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 13:26:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 13:28:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 13:29:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 13:30:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 13:31:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 13:33:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 13:34:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 13:36:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 13:37:00
-
Hochschule, Mannheim 13:38:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 13:40:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 13:42:00
-
Tattersall, Mannheim 13:44:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 13:46:00
-
Universität, Mannheim 13:48:00
-
Schloss, Mannheim 13:49:00
-
Paradeplatz, Mannheim 13:51:00
-
Marktplatz, Mannheim 13:52:00
-
Abendakademie, Mannheim 13:54:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 13:56:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 13:57:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 13:59:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 14:00:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 14:01:00
-
Luzenberg, Mannheim 14:03:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 14:05:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 14:07:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 14:09:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 14:10:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 14:11:00