Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Groß Rohrheim.
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 08:45:00
-
Mannheim Hbf 08:50:00
-
Mannheim Handelshafen 08:59:00
-
Mannheim-Neckarstadt 09:01:00
-
Mannheim-Luzenberg 09:03:00
-
Mannheim-Waldhof 09:05:00
-
Lampertheim 09:09:00
-
Bürstadt 09:13:00
-
Bobstadt 09:16:00
-
Biblis 09:19:00
-
Groß Rohrheim 09:24:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 08:45:00
-
Schwetzingen 08:50:00
-
Oftersheim 08:52:00
-
Hockenheim 08:56:00
-
Neulußheim 09:00:00
-
Waghäusel 09:03:00
-
Wiesental 09:06:00
-
Graben-Neudorf 09:12:00
-
Friedrichstal(Baden) 09:19:00
-
Blankenloch 09:22:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 09:26:00
-
Karlsruhe Hbf 09:32:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 08:54:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 08:55:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 08:56:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 08:58:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 08:59:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 09:00:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 09:01:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 09:03:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 09:04:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 09:06:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 09:07:00
-
Hochschule, Mannheim 09:08:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 09:10:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 09:12:00
-
Tattersall, Mannheim 09:14:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 09:16:00
-
Universität, Mannheim 09:18:00
-
Schloss, Mannheim 09:19:00
-
Paradeplatz, Mannheim 09:21:00
-
Marktplatz, Mannheim 09:22:00
-
Abendakademie, Mannheim 09:24:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 09:26:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 09:27:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 09:29:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 09:30:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 09:31:00
-
Luzenberg, Mannheim 09:33:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 09:35:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 09:37:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 09:39:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 09:40:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 09:41:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 09:04:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 09:05:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 09:06:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 09:07:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 09:08:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 09:09:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 09:09:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 09:10:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 09:15:00
-
Mannheim Hbf 09:22:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 09:15:00
-
Schwetzingen 09:19:00
-
Oftersheim 09:22:00
-
Hockenheim 09:26:00
-
Neulußheim 09:30:00
-
Waghäusel 09:33:00
-
Wiesental 09:36:00
-
Graben-Neudorf 09:44:00