Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim.
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 12:34:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 12:35:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 12:36:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 12:37:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 12:38:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 12:39:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 12:39:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 12:40:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 12:33:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 12:34:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 12:35:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 12:38:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 12:41:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 12:34:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 12:35:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 12:36:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 12:38:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 12:39:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 12:40:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 12:41:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 12:43:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 12:44:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 12:46:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 12:47:00
-
Hochschule, Mannheim 12:48:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 12:50:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 12:52:00
-
Tattersall, Mannheim 12:54:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 12:56:00
-
Universität, Mannheim 12:58:00
-
Schloss, Mannheim 12:59:00
-
Paradeplatz, Mannheim 13:01:00
-
Marktplatz, Mannheim 13:02:00
-
Abendakademie, Mannheim 13:04:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 13:06:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 13:07:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 13:09:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 13:10:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 13:11:00
-
Luzenberg, Mannheim 13:13:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 13:15:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 13:17:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 13:19:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 13:20:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 13:21:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 12:45:00
-
Mannheim Hbf 12:50:00
-
Mannheim Handelshafen 12:59:00
-
Mannheim-Neckarstadt 13:01:00
-
Mannheim-Luzenberg 13:03:00
-
Mannheim-Waldhof 13:05:00
-
Lampertheim 13:09:00
-
Bürstadt 13:13:00
-
Bobstadt 13:16:00
-
Biblis 13:19:00
-
Groß Rohrheim 13:24:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 12:45:00
-
Schwetzingen 12:50:00
-
Oftersheim 12:52:00
-
Hockenheim 12:56:00
-
Neulußheim 13:00:00
-
Waghäusel 13:03:00
-
Wiesental 13:06:00
-
Graben-Neudorf 13:12:00
-
Friedrichstal(Baden) 13:19:00
-
Blankenloch 13:22:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 13:26:00
-
Karlsruhe Hbf 13:32:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 12:54:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 12:55:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 12:56:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 12:57:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 12:58:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 12:59:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 12:59:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 13:00:00