Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Groß Rohrheim.
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 14:45:00
-
Mannheim Hbf 14:50:00
-
Mannheim Handelshafen 14:59:00
-
Mannheim-Neckarstadt 15:01:00
-
Mannheim-Luzenberg 15:03:00
-
Mannheim-Waldhof 15:05:00
-
Lampertheim 15:09:00
-
Bürstadt 15:13:00
-
Bobstadt 15:16:00
-
Biblis 15:19:00
-
Groß Rohrheim 15:24:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 14:45:00
-
Schwetzingen 14:50:00
-
Oftersheim 14:52:00
-
Hockenheim 14:56:00
-
Neulußheim 15:00:00
-
Waghäusel 15:04:00
-
Wiesental 15:07:00
-
Graben-Neudorf 15:13:00
-
Friedrichstal(Baden) 15:19:00
-
Blankenloch 15:22:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 15:26:00
-
Karlsruhe Hbf 15:33:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 14:44:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 14:45:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 14:46:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 14:48:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 14:49:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 14:50:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 14:51:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 14:53:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 14:54:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 14:56:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 14:57:00
-
Hochschule, Mannheim 14:58:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 15:00:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 15:02:00
-
Tattersall, Mannheim 15:04:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 15:06:00
-
Universität, Mannheim 15:08:00
-
Schloss, Mannheim 15:09:00
-
Paradeplatz, Mannheim 15:11:00
-
Marktplatz, Mannheim 15:12:00
-
Abendakademie, Mannheim 15:14:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 15:16:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 15:17:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 15:19:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 15:20:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 15:21:00
-
Luzenberg, Mannheim 15:23:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 15:25:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 15:27:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 15:29:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 15:30:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 15:31:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Lüderitzstraße, Mannheim 14:53:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 14:54:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 14:55:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 14:55:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 14:56:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 14:54:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 14:55:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 14:56:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 14:58:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 14:59:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 15:00:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 15:01:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 15:03:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 15:04:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 15:06:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 15:07:00
-
Hochschule, Mannheim 15:08:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 15:10:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 15:12:00
-
Tattersall, Mannheim 15:14:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 15:16:00
-
Universität, Mannheim 15:18:00
-
Schloss, Mannheim 15:19:00
-
Paradeplatz, Mannheim 15:21:00
-
Marktplatz, Mannheim 15:22:00
-
Abendakademie, Mannheim 15:24:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 15:26:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 15:27:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 15:29:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 15:30:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 15:31:00
-
Luzenberg, Mannheim 15:33:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 15:35:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 15:37:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 15:39:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 15:40:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 15:41:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Lüderitzstraße, Mannheim 15:00:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 15:01:00
-
Rheinau Am Rheinauer See, Mannheim 15:02:00
-
Rheinau Pigagestraße, Mannheim 15:03:00
-
Rheinau Martinskirche, Mannheim 15:04:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 15:05:00
-
Rheinau Ruhrorter Straße, Mannheim 15:06:00
-
Rheinau Rotterdamer Straße Süd, Mannheim 15:07:00
-
Rheinau Dortmunder Straße, Mannheim 15:08:00
-
Rheinau Riedwiesen, Mannheim 15:08:00
-
Rheinau Antwerpener Straße, Mannheim 15:09:00