Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Schönau Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 10:54:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 10:55:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 10:56:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 10:58:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 10:59:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 11:00:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 11:01:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 11:03:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 11:04:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 11:06:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 11:07:00
-
Hochschule, Mannheim 11:08:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 11:10:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 11:12:00
-
Tattersall, Mannheim 11:14:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 11:16:00
-
Universität, Mannheim 11:18:00
-
Schloss, Mannheim 11:19:00
-
Paradeplatz, Mannheim 11:21:00
-
Marktplatz, Mannheim 11:22:00
-
Abendakademie, Mannheim 11:24:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 11:26:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 11:27:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 11:29:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 11:30:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 11:31:00
-
Luzenberg, Mannheim 11:33:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 11:35:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 11:37:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 11:39:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 11:40:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 11:41:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Luftschiff, Mannheim 11:03:00
-
Rheinau B36 Abzw. Hirschacker, Mannheim 11:05:00
-
Hirschacker Siedlerstraße, Schwetzingen 11:06:00
-
Hirschacker Marktplatz, Schwetzingen 11:08:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 11:08:00
-
Hirschacker Biologische Insel, Schwetzingen 11:10:00
-
Hirschacker Kaserne, Schwetzingen 11:11:00
-
Langer Sand, Schwetzingen 11:12:00
-
Friedrich-Ebert Straße, Schwetzingen 11:13:00
-
Storchen, Schwetzingen 11:15:00
-
Evangelische Kirche, Schwetzingen 11:16:00
-
Schloß, Schwetzingen 11:18:00
-
Bismarckstraße, Schwetzingen 11:20:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 11:22:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 11:14:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 11:15:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 11:16:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 11:17:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 11:18:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 11:19:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 11:19:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 11:20:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 11:15:00
-
Mannheim Hbf 11:22:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 11:15:00
-
Schwetzingen 11:20:00
-
Oftersheim 11:22:00
-
Hockenheim 11:26:00
-
Neulußheim 11:30:00
-
Waghäusel 11:33:00
-
Wiesental 11:36:00
-
Graben-Neudorf 11:44:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 11:14:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 11:15:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 11:16:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 11:18:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 11:19:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 11:20:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 11:21:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 11:23:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 11:24:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 11:26:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 11:27:00
-
Hochschule, Mannheim 11:28:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 11:30:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 11:32:00
-
Tattersall, Mannheim 11:34:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 11:36:00
-
Universität, Mannheim 11:38:00
-
Schloss, Mannheim 11:39:00
-
Paradeplatz, Mannheim 11:41:00
-
Marktplatz, Mannheim 11:42:00
-
Abendakademie, Mannheim 11:44:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 11:46:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 11:47:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 11:49:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 11:50:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 11:51:00
-
Luzenberg, Mannheim 11:53:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 11:55:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 11:57:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 11:59:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 12:00:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 12:01:00