Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim.
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 23:54:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 23:55:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 23:56:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 23:57:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 23:58:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 23:59:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 23:59:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 00:00:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 23:54:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 23:55:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 23:56:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 23:58:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 23:59:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 00:00:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 00:01:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 00:03:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 00:04:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 00:06:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 00:07:00
-
Hochschule, Mannheim 00:08:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 00:08:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 00:09:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 00:10:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 00:13:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 00:16:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 00:12:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 00:13:00
-
Rheinau Martinskirche, Mannheim 00:14:00
-
Rheinau Pigagestraße, Mannheim 00:15:00
-
Rohrhof Lessingstraße, Brühl (Baden) 00:16:00
-
Rohrhof Brühler Straße, Brühl (Baden) 00:17:00
-
Seniorenzentrum, Brühl (Baden) 00:20:00
-
Nibelungenstraße, Brühl (Baden) 00:22:00
-
Schwimmbad, Brühl (Baden) 00:23:00
-
Siedlung, Brühl (Baden) 00:24:00
-
Mannheimer Straße, Brühl (Baden) 00:26:00
-
Ketscher Straße, Brühl (Baden) 00:28:00
-
Wiesengrund, Brühl (Baden) 00:29:00
-
Gartenstraße, Ketsch 00:34:00
-
Bahnhof, Ketsch 00:36:00
-
Schillerplatz, Ketsch 00:37:00
-
Karlsruher Straße, Ketsch 00:39:00
-
Albrecht, Ketsch 00:40:00
-
Gewerbegebiet Süd, Ketsch 00:42:00
-
Krankenh./Zähringerstraße, Schwetzingen 00:51:00
-
Bismarckstraße, Schwetzingen 00:54:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 00:56:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Lüderitzstraße, Mannheim 00:13:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 00:14:00
-
Rheinau Am Rheinauer See, Mannheim 00:15:00
-
Rheinau Pigagestraße, Mannheim 00:16:00
-
Rheinau Martinskirche, Mannheim 00:17:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 00:18:00
-
Rheinau Ruhrorter Straße, Mannheim 00:19:00
-
Rheinau Rotterdamer Straße Süd, Mannheim 00:20:00
-
Rheinau Dortmunder Straße, Mannheim 00:21:00
-
Rheinau Riedwiesen, Mannheim 00:21:00
-
Rheinau Antwerpener Straße, Mannheim 00:22:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 00:15:00
-
Schwetzingen 00:20:00
-
Oftersheim 00:24:00
-
Hockenheim 00:28:00
-
Neulußheim 00:31:00
-
Waghäusel 00:35:00
-
Wiesental 00:38:00
-
Graben-Neudorf 00:42:00
-
Friedrichstal(Baden) 00:48:00
-
Blankenloch 00:52:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 00:56:00
-
Karlsruhe Hbf 01:02:00