Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 15:45:00
-
Schwetzingen 15:50:00
-
Oftersheim 15:52:00
-
Hockenheim 15:56:00
-
Neulußheim 16:00:00
-
Waghäusel 16:03:00
-
Wiesental 16:06:00
-
Graben-Neudorf 16:12:00
-
Friedrichstal(Baden) 16:19:00
-
Blankenloch 16:22:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 16:26:00
-
Karlsruhe Hbf 16:31:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 15:54:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 15:55:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 15:56:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 15:57:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 15:58:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 15:59:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 15:59:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 16:00:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 15:54:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 15:55:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 15:56:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 15:58:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 15:59:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 16:00:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 16:01:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 16:03:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 16:04:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 16:06:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 16:07:00
-
Hochschule, Mannheim 16:08:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 16:10:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 16:12:00
-
Tattersall, Mannheim 16:14:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 16:16:00
-
Universität, Mannheim 16:18:00
-
Schloss, Mannheim 16:19:00
-
Paradeplatz, Mannheim 16:21:00
-
Marktplatz, Mannheim 16:22:00
-
Abendakademie, Mannheim 16:24:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 16:26:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 16:27:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 16:29:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 16:30:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 16:31:00
-
Luzenberg, Mannheim 16:33:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 16:35:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 16:37:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 16:39:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 16:40:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 16:41:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Luftschiff, Mannheim 16:03:00
-
Rheinau B36 Abzw. Hirschacker, Mannheim 16:05:00
-
Hirschacker Siedlerstraße, Schwetzingen 16:06:00
-
Hirschacker Marktplatz, Schwetzingen 16:08:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 16:08:00
-
Hirschacker Biologische Insel, Schwetzingen 16:10:00
-
Hirschacker Kaserne, Schwetzingen 16:11:00
-
Langer Sand, Schwetzingen 16:12:00
-
Friedrich-Ebert Straße, Schwetzingen 16:13:00
-
Storchen, Schwetzingen 16:15:00
-
Evangelische Kirche, Schwetzingen 16:16:00
-
Schloß, Schwetzingen 16:18:00
-
Bismarckstraße, Schwetzingen 16:20:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 16:22:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 16:14:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 16:15:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 16:16:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 16:17:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 16:18:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 16:19:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 16:19:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 16:20:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 16:15:00
-
Mannheim Hbf 16:22:00