Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim.
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 11:54:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 11:55:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 11:56:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 11:57:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 11:58:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 11:59:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 11:59:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 12:00:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 11:54:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 11:55:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 11:56:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 11:58:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 11:59:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 12:00:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 12:01:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 12:03:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 12:04:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 12:06:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 12:07:00
-
Hochschule, Mannheim 12:08:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 12:10:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 12:12:00
-
Tattersall, Mannheim 12:14:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 12:16:00
-
Universität, Mannheim 12:18:00
-
Schloss, Mannheim 12:19:00
-
Paradeplatz, Mannheim 12:21:00
-
Marktplatz, Mannheim 12:22:00
-
Abendakademie, Mannheim 12:24:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 12:26:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 12:27:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 12:29:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 12:30:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 12:31:00
-
Luzenberg, Mannheim 12:33:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 12:35:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 12:37:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 12:39:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 12:40:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 12:41:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Luftschiff, Mannheim 12:03:00
-
Rheinau B36 Abzw. Hirschacker, Mannheim 12:05:00
-
Hirschacker Siedlerstraße, Schwetzingen 12:06:00
-
Hirschacker Marktplatz, Schwetzingen 12:08:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 12:08:00
-
Hirschacker Biologische Insel, Schwetzingen 12:10:00
-
Hirschacker Kaserne, Schwetzingen 12:11:00
-
Langer Sand, Schwetzingen 12:12:00
-
Friedrich-Ebert Straße, Schwetzingen 12:13:00
-
Storchen, Schwetzingen 12:15:00
-
Evangelische Kirche, Schwetzingen 12:16:00
-
Schloß, Schwetzingen 12:18:00
-
Bismarckstraße, Schwetzingen 12:20:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 12:22:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 12:14:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 12:15:00
-
Rheinau Leutweinstraße, Mannheim 12:16:00
-
Rheinau Karl-Schwaner-Straße, Mannheim 12:17:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 12:18:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 12:19:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 12:19:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 12:20:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 12:15:00
-
Mannheim Hbf 12:22:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 12:15:00
-
Schwetzingen 12:20:00
-
Oftersheim 12:22:00
-
Hockenheim 12:26:00
-
Neulußheim 12:30:00
-
Waghäusel 12:33:00
-
Wiesental 12:36:00
-
Graben-Neudorf 12:44:00