Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 03:05:00
-
Mannheim Hbf 03:10:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 03:27:00
-
Schwetzingen 03:31:00
-
Oftersheim 03:33:00
-
Hockenheim 03:38:00
-
Neulußheim 03:40:00
-
Waghäusel 03:44:00
-
Wiesental 03:47:00
-
Graben-Neudorf 03:52:00
-
Friedrichstal(Baden) 03:57:00
-
Blankenloch 04:00:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 04:04:00
-
Karlsruhe Hbf 04:08:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 04:04:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 04:05:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 04:06:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 04:07:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 04:08:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 04:09:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 04:10:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 04:11:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 04:12:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 04:13:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 04:14:00
-
Hochschule, Mannheim 04:15:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 04:17:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 04:19:00
-
Tattersall, Mannheim 04:21:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 04:23:00
-
Universität, Mannheim 04:25:00
-
Schloss, Mannheim 04:26:00
-
Paradeplatz, Mannheim 04:28:00
-
Marktplatz, Mannheim 04:31:00
-
Abendakademie, Mannheim 04:33:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 04:35:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 04:37:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 04:39:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 04:40:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 04:41:00
-
Luzenberg, Mannheim 04:43:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 04:45:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 04:47:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 04:49:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 04:50:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 04:51:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 04:34:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 04:35:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 04:36:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 04:37:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 04:38:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 04:39:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 04:40:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 04:41:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 04:42:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 04:43:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 04:44:00
-
Hochschule, Mannheim 04:45:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 04:47:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 04:49:00
-
Tattersall, Mannheim 04:51:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 04:53:00
-
Universität, Mannheim 04:55:00
-
Schloss, Mannheim 04:56:00
-
Paradeplatz, Mannheim 04:58:00
-
Marktplatz, Mannheim 05:01:00
-
Abendakademie, Mannheim 05:03:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 05:05:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 05:07:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 05:09:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 05:10:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 05:11:00
-
Luzenberg, Mannheim 05:13:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 05:15:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 05:17:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 05:19:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 05:20:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 05:21:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 04:52:00
-
Schwetzingen 04:56:00
-
Oftersheim 04:58:00
-
Hockenheim 05:03:00
-
Neulußheim 05:06:00
-
Waghäusel 05:09:00
-
Wiesental 05:12:00
-
Graben-Neudorf 05:17:00
-
Friedrichstal(Baden) 05:24:00
-
Blankenloch 05:27:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 05:31:00
-
Karlsruhe Hbf 05:37:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 05:02:00
-
Mannheim Hbf 05:08:00