Rheinau in Mannheim
Relaisstrasse 206,
68219Mannheim
The next departure is direction Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim.
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Lüderitzstraße, Mannheim 10:13:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 10:14:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 10:15:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 10:15:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 10:16:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Mannheim-Neckarau 10:15:00
-
Mannheim Hbf 10:22:00
Route:
-
Mannheim-Rheinau
-
Schwetzingen-Hirschacker 10:15:00
-
Schwetzingen 10:20:00
-
Oftersheim 10:22:00
-
Hockenheim 10:26:00
-
Neulußheim 10:30:00
-
Waghäusel 10:33:00
-
Wiesental 10:36:00
-
Graben-Neudorf 10:44:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 10:14:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 10:15:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 10:16:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 10:18:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 10:19:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 10:20:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 10:21:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 10:23:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 10:24:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 10:26:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 10:27:00
-
Hochschule, Mannheim 10:28:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 10:30:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 10:32:00
-
Tattersall, Mannheim 10:34:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 10:36:00
-
Universität, Mannheim 10:38:00
-
Schloss, Mannheim 10:39:00
-
Paradeplatz, Mannheim 10:41:00
-
Marktplatz, Mannheim 10:42:00
-
Abendakademie, Mannheim 10:44:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 10:46:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 10:47:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 10:49:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 10:50:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 10:51:00
-
Luzenberg, Mannheim 10:53:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 10:55:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 10:57:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 10:59:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 11:00:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 11:01:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 10:24:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 10:25:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 10:26:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 10:28:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 10:29:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 10:30:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 10:31:00
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 10:33:00
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 10:34:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 10:36:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 10:37:00
-
Hochschule, Mannheim 10:38:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 10:40:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 10:42:00
-
Tattersall, Mannheim 10:44:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 10:46:00
-
Universität, Mannheim 10:48:00
-
Schloss, Mannheim 10:49:00
-
Paradeplatz, Mannheim 10:51:00
-
Marktplatz, Mannheim 10:52:00
-
Abendakademie, Mannheim 10:54:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 10:56:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 10:57:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 10:59:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 11:00:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 11:01:00
-
Luzenberg, Mannheim 11:03:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 11:05:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 11:07:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 11:09:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 11:10:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 11:11:00
Route:
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim
-
Rheinau Lüderitzstraße, Mannheim 10:33:00
-
Rheinau Chiemseestraße, Mannheim 10:34:00
-
Rheinau Frobeniusstraße, Mannheim 10:35:00
-
Rheinau Gerhart-Hauptmann-Schule, Mannheim 10:35:00
-
Rheinau Fridtjof-Nansen-Weg, Mannheim 10:36:00