Neckarau in Mannheim
Eisenbahnstrasse ,
68199Mannheim
The next departure is direction Schönau Endstelle, Mannheim.
Route:
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 05:34:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 05:36:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 05:37:00
-
Hochschule, Mannheim 05:38:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 05:40:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 05:42:00
-
Tattersall, Mannheim 05:44:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 05:46:00
-
Universität, Mannheim 05:48:00
-
Schloss, Mannheim 05:49:00
-
Paradeplatz, Mannheim 05:51:00
-
Marktplatz, Mannheim 05:52:00
-
Abendakademie, Mannheim 05:54:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 05:56:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 05:57:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 05:59:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 06:00:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 06:01:00
-
Luzenberg, Mannheim 06:03:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 06:05:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 06:07:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 06:09:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 06:10:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 06:11:00
Route:
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 05:36:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 05:37:00
-
Hochschule, Mannheim 05:38:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 05:40:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 05:42:00
-
Tattersall, Mannheim 05:44:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 05:46:00
-
Universität, Mannheim 05:48:00
-
Schloss, Mannheim 05:49:00
-
Paradeplatz, Mannheim 05:51:00
-
Marktplatz, Mannheim 05:52:00
-
Abendakademie, Mannheim 05:54:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 05:56:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 05:57:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 05:59:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 06:00:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 06:01:00
-
Luzenberg, Mannheim 06:03:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 06:05:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 06:07:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 06:09:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 06:10:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 06:11:00
Route:
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 05:45:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 05:47:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 05:48:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 05:49:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 05:51:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 05:52:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 05:53:00
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 05:54:00
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim 05:56:00
Route:
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 05:47:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 05:48:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 05:49:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 05:51:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 05:52:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 05:53:00
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 05:54:00
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim 05:56:00
Route:
-
Mannheim-Neckarau
-
Mannheim-Rheinau 05:49:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 05:52:00
-
Schwetzingen 05:56:00
-
Oftersheim 05:58:00
-
Hockenheim 06:02:00
-
Neulußheim 06:05:00
-
Waghäusel 06:09:00
-
Wiesental 06:12:00
-
Graben-Neudorf 06:16:00
-
Friedrichstal(Baden) 06:22:00
-
Blankenloch 06:25:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 06:30:00
-
Karlsruhe Hbf 06:36:00
Route:
-
Mannheim-Neckarau
-
Mannheim Hbf 05:51:00
-
Mannheim Handelshafen 06:12:00
-
Mannheim-Neckarstadt 06:14:00
-
Mannheim-Luzenberg 06:17:00
-
Mannheim-Waldhof 06:18:00
-
Lampertheim 06:24:00
-
Bürstadt 06:28:00
-
Bobstadt 06:30:00
-
Biblis 06:34:00