Neckarau in Mannheim
Eisenbahnstrasse ,
68199Mannheim
The next departure is direction Rheinau Bahnhof, Mannheim.
Route:
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim 15:35:00
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 15:37:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 15:38:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 15:39:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 15:41:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 15:42:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 15:43:00
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 15:44:00
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim 15:46:00
Route:
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim
-
Neckarau Isarweg, Mannheim 15:37:00
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 15:38:00
-
Rheinau Sandrain, Mannheim 15:39:00
-
Rheinau Karlsplatz, Mannheim 15:41:00
-
Rheinau Neuhofer Straße, Mannheim 15:42:00
-
Rheinau Waldseestraße, Mannheim 15:43:00
-
Rheinau Distelsand, Mannheim 15:44:00
-
Rheinau Bahnhof, Mannheim 15:46:00
Route:
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim
-
Neckarau Marktplatz, Mannheim 15:36:00
-
Neckarau Matthäuskirche, Mannheim 15:37:00
-
Neckarau West, Mannheim 15:39:00
Route:
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim
-
Neckarau Dannstadter Straße, Mannheim 15:42:00
-
Rheinau Münchwälderstraße, Mannheim 15:48:00
-
Rheinau Rohrhofer Straße, Mannheim 15:51:00
-
Rheinau Martinskirche, Mannheim 15:52:00
-
Rheinau Pigagestraße, Mannheim 15:54:00
-
Rohrhof Lessingstraße, Brühl (Baden) 15:55:00
-
Rohrhof Brühler Straße, Brühl (Baden) 15:56:00
-
Seniorenzentrum, Brühl (Baden) 15:59:00
-
Nibelungenstraße, Brühl (Baden) 16:01:00
-
Schwimmbad, Brühl (Baden) 16:02:00
-
Siedlung, Brühl (Baden) 16:03:00
-
Mannheimer Straße, Brühl (Baden) 16:05:00
-
Ketscher Straße, Brühl (Baden) 16:07:00
-
Wiesengrund, Brühl (Baden) 16:08:00
-
Gartenstraße, Ketsch 16:13:00
-
Bahnhof, Ketsch 16:15:00
-
Schillerplatz, Ketsch 16:17:00
-
Karlsruher Straße, Ketsch 16:20:00
-
Albrecht, Ketsch 16:22:00
-
Gewerbegebiet Süd, Ketsch 16:24:00
Route:
-
Mannheim-Neckarau
-
Mannheim-Rheinau 15:43:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 15:45:00
-
Schwetzingen 15:50:00
-
Oftersheim 15:52:00
-
Hockenheim 15:56:00
-
Neulußheim 16:00:00
-
Waghäusel 16:03:00
-
Wiesental 16:06:00
-
Graben-Neudorf 16:12:00
-
Friedrichstal(Baden) 16:19:00
-
Blankenloch 16:22:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 16:26:00
-
Karlsruhe Hbf 16:31:00
Route:
-
Neckarau Friedrichstraße, Mannheim
-
Neckarau Bahnhof, Mannheim 15:44:00
-
Neckarau Voltastraße, Mannheim 15:46:00
-
Neckarau Lettestraße, Mannheim 15:47:00
-
Hochschule, Mannheim 15:48:00
-
Krappmühlstraße, Mannheim 15:50:00
-
Kopernikusstraße, Mannheim 15:52:00
-
Tattersall, Mannheim 15:54:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 15:56:00
-
Universität, Mannheim 15:58:00
-
Schloss, Mannheim 15:59:00
-
Paradeplatz, Mannheim 16:01:00
-
Marktplatz, Mannheim 16:02:00
-
Abendakademie, Mannheim 16:04:00
-
Alte Feuerwache, Mannheim 16:06:00
-
Carl-Benz-Straße, Mannheim 16:07:00
-
Neuer Meßplatz, Mannheim 16:09:00
-
Herzogenriedstraße, Mannheim 16:10:00
-
Untermühlaustraße, Mannheim 16:11:00
-
Luzenberg, Mannheim 16:13:00
-
Waldhof Bahnhof, Mannheim 16:15:00
-
Waldhof Nord, Mannheim 16:17:00
-
Schönau Siedlung, Mannheim 16:19:00
-
Schönau Schönauschule, Mannheim 16:20:00
-
Schönau Endstelle, Mannheim 16:21:00