Friedrichsfeld Süd in Mannheim
Gebweilerstrasse 1,
68229Mannheim
The next departure is direction Osterburken.
Route:
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 14:51:00
-
Heidelberg Hbf 14:54:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 14:56:00
-
Heidelberg-Altstadt 15:00:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 15:03:00
-
Heidelberg Orthopädie 15:04:00
-
Neckargemünd 15:08:00
-
Neckargemünd Altstadt 15:11:00
-
Neckarsteinach 15:15:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 15:18:00
-
Hirschhorn(Neckar) 15:21:00
-
Eberbach 15:28:00
-
Lindach 15:34:00
-
Zwingenberg(Baden) 15:36:00
-
Neckargerach 15:40:00
-
Binau 15:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 15:47:00
-
Mosbach West 15:50:00
-
Mosbach(Baden) 15:52:00
-
Neckarburken 15:56:00
-
Dallau 15:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 16:02:00
-
Oberschefflenz 16:06:00
-
Eicholzheim 16:09:00
-
Seckach 16:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 16:16:00
-
Adelsheim Nord 16:19:00
-
Osterburken 16:23:00
Route:
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd
-
Mannheim-Seckenheim 14:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 14:55:00
-
Mannheim Hbf 15:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 15:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 15:16:00
-
Limburgerhof 15:19:00
-
Schifferstadt 15:23:00
-
Schifferstadt Süd 15:26:00
-
Speyer Nord-West 15:30:00
-
Speyer Hbf 15:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 15:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:37:00
-
Lingenfeld 15:41:00
-
Germersheim 15:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:51:00
-
Rheinsheim 15:54:00
-
Philippsburg(Baden) 15:58:00
-
Huttenheim 16:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 16:06:00
-
Graben-Neudorf 16:09:00
-
Karlsdorf 16:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 16:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 16:18:00
-
Bruchsal 16:22:00
Route:
-
Friedrichsfeld Südbahnhof, Mannheim
-
Friedrichsfeld Neudorfstraße, Mannheim 14:58:00
-
Friedrichsfeld Mülhauser Straße, Mannheim 14:59:00
-
Friedrichsfeld Vogesenstraße, Mannheim 15:00:00
-
Neu-Edingen Ahornstraße, Edingen-Neckarhausen 15:01:00
-
Friedrichsfeld Friedrichsfelder Kreuz, Mannheim 15:02:00
-
Seckenheim Suebenheim, Mannheim 15:04:00
-
Seckenheim Innerer Heckweg, Mannheim 15:06:00
-
Seckenheim Meßkircher Straße, Mannheim 15:07:00
-
Seckenheim Rathaus, Mannheim 15:10:00
Route:
-
Friedrichsfeld Südbahnhof, Mannheim
-
Friedrichsfeld Alteichwaldsiedlung, Mannheim 15:03:00
Route:
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:13:00
-
Heidelberg Hbf 15:16:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 15:20:00
-
St Ilgen-Sandhausen 15:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 15:28:00
-
Rot-Malsch 15:31:00
-
Bad Schönborn-Kronau 15:34:00
-
Bad Schönborn Süd 15:36:00
-
Stettfeld-Weiher 15:39:00
-
Ubstadt-Weiher 15:41:00
-
Bruchsal 15:45:00
Route:
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd
-
Mannheim-Seckenheim 15:13:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 15:15:00
-
Mannheim Hbf 15:20:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:28:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:31:00
-
Limburgerhof 15:37:00
-
Schifferstadt 15:41:00
-
Böhl-Iggelheim 15:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 15:48:00
-
Neustadt-Böbig 15:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 15:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 16:09:00
-
Neidenfels 16:12:00
-
Weidenthal 16:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 16:20:00
-
Hochspeyer 16:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 16:33:00
-
Kennelgarten 16:37:00
-
Vogelweh 16:40:00
-
Einsiedlerhof 16:42:00
-
Kindsbach 16:45:00
-
Landstuhl 16:48:00
-
Hauptstuhl 16:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 16:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 17:06:00