Bahnhof in Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Industriestrasse 12,
69254Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Heidelberg Hbf.
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 06:24:00
-
St Ilgen-Sandhausen 06:28:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 06:32:00
-
Heidelberg Hbf 06:37:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 06:25:00
-
Bruchsal 06:32:00
-
Karlsruhe-Durlach 06:42:00
-
Karlsruhe Hbf 06:47:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Rot Lanzstraße, St. Leon-Rot 06:27:00
-
Rot SAP/Porschestraße, St. Leon-Rot 06:28:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 06:30:00
-
Bleitweg, Malsch b Wiesloch 06:35:00
-
Unterdorf, Malsch b Wiesloch 06:36:00
-
Gasthaus Rose, Malsch b Wiesloch 06:37:00
-
Oberdorf, Malsch b Wiesloch 06:38:00
-
Rettigheim Malscher Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 06:39:00
-
Rettigheim Ortsmitte, Mühlhausen (Kraichgau) 06:40:00
-
Senat, Mühlhausen (Kraichgau) 06:43:00
-
Speyerer Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 06:44:00
-
Rathaus, Mühlhausen (Kraichgau) 06:45:00
-
Schelmenbergstr., Mühlhausen (Kraichgau) 06:46:00
-
Tairnbach Industriegebiet, Mühlhausen (Kraichgau) 06:49:00
-
Tairnbach Schloss, Mühlhausen (Kraichgau) 06:51:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Malsch SAP-Allee, St. Leon-Rot 06:32:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 06:33:00
-
Bahnhofstraße, St. Leon-Rot 06:37:00
-
Rot Hauptstraße, St. Leon-Rot 06:38:00
-
Rot Lager/Blütenweg, St. Leon-Rot 06:39:00
-
Rathaus, St. Leon-Rot 06:41:00
-
St. Leon Roter Straße, St. Leon-Rot 06:42:00
-
St. Leon Kirche, St. Leon-Rot 06:43:00
-
St. Leon Hohe-Buch-Ring, St. Leon-Rot 06:45:00
-
St. Leon Neue Heimat, St. Leon-Rot 06:47:00
-
St. Leon Reilingerstraße, St. Leon-Rot 06:48:00
-
St. Leon See, St. Leon-Rot 06:51:00
-
Am Kreisel, Reilingen 06:55:00
-
Bahnhof, Neulußheim 07:00:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 06:48:00
-
Bad Schönborn Süd 06:50:00
-
Stettfeld-Weiher 06:53:00
-
Ubstadt-Weiher 06:55:00
-
Bruchsal 06:59:00
-
Untergrombach 07:03:00
-
Weingarten(Baden) 07:06:00
-
Karlsruhe-Durlach 07:12:00
-
Karlsruhe Hbf 07:17:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Malsch SAP-Allee, St. Leon-Rot 06:53:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 06:54:00
-
Bahnhofstraße, St. Leon-Rot 06:58:00
-
Rot Hauptstraße, St. Leon-Rot 06:59:00
-
Rot Lager/Blütenweg, St. Leon-Rot 07:00:00
-
Rathaus, St. Leon-Rot 07:02:00
-
St. Leon Roter Straße, St. Leon-Rot 07:03:00
-
St. Leon Kirche, St. Leon-Rot 07:04:00
-
St. Leon Neue Heimat, St. Leon-Rot 07:05:00
-
St. Leon Reilingerstraße, St. Leon-Rot 07:06:00
-
Bahnhof, Neulußheim 07:12:00