Bahnhof in Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Industriestrasse 12,
69254Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 16:35:00
-
Bad Schönborn Süd 16:37:00
-
Stettfeld-Weiher 16:39:00
-
Ubstadt-Weiher 16:41:00
-
Bruchsal 16:45:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:55:00
-
Karlsruhe Hbf 17:00:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Bleitweg, Malsch b Wiesloch 16:40:00
-
Unterdorf, Malsch b Wiesloch 16:41:00
-
Gasthaus Rose, Malsch b Wiesloch 16:42:00
-
Oberdorf, Malsch b Wiesloch 16:43:00
-
Rettigheim Malscher Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 16:44:00
-
Rettigheim Ortsmitte, Mühlhausen (Kraichgau) 16:45:00
-
Senat, Mühlhausen (Kraichgau) 16:48:00
-
Speyerer Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 16:49:00
-
Rathaus, Mühlhausen (Kraichgau) 16:50:00
-
Schelmenbergstr., Mühlhausen (Kraichgau) 16:51:00
-
Tairnbach Industriegebiet, Mühlhausen (Kraichgau) 16:54:00
-
Tairnbach Schloss, Mühlhausen (Kraichgau) 16:56:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Malsch SAP-Allee, St. Leon-Rot 16:39:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 16:40:00
-
Bahnhofstraße, St. Leon-Rot 16:44:00
-
Rot Hauptstraße, St. Leon-Rot 16:45:00
-
Rot Lager/Blütenweg, St. Leon-Rot 16:46:00
-
Rathaus, St. Leon-Rot 16:48:00
-
St. Leon Roter Straße, St. Leon-Rot 16:49:00
-
St. Leon Kirche, St. Leon-Rot 16:50:00
-
St. Leon Hohe-Buch-Ring, St. Leon-Rot 16:52:00
-
St. Leon Neue Heimat, St. Leon-Rot 16:54:00
-
St. Leon Reilingerstraße, St. Leon-Rot 16:55:00
-
St. Leon See, St. Leon-Rot 16:58:00
-
Am Kreisel, Reilingen 17:02:00
-
Bahnhof, Neulußheim 17:07:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 16:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 17:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 17:06:00
-
Heidelberg Hbf 17:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 17:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 17:20:00
-
Mannheim Hbf 17:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 17:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 17:35:00
-
Limburgerhof 17:41:00
-
Schifferstadt 17:46:00
-
Schifferstadt Süd 17:50:00
-
Speyer Nord-West 17:54:00
-
Speyer Hbf 17:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 18:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 18:02:00
-
Lingenfeld 18:05:00
-
Germersheim 18:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 18:16:00
-
Sondernheim 18:19:00
-
Bellheim Bf 18:24:00
-
Rülzheim Bf 18:27:00
-
Rheinzabern Bf 18:31:00
-
Jockgrim Bf 18:35:00
-
Wörth(Rhein) 18:40:00
-
Karlsruhe Hbf 18:50:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 17:04:00
-
Bad Schönborn Süd 17:06:00
-
Stettfeld-Weiher 17:08:00
-
Ubstadt-Weiher 17:11:00
-
Bruchsal 17:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 17:18:00
-
Untergrombach 17:21:00
-
Weingarten(Baden) 17:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 17:30:00
-
Karlsruhe Hbf 17:36:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Malsch SAP-Allee, St. Leon-Rot 17:09:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 17:10:00
-
Bahnhofstraße, St. Leon-Rot 17:14:00
-
Rot Hauptstraße, St. Leon-Rot 17:15:00
-
Rot Lager/Blütenweg, St. Leon-Rot 17:16:00
-
Rathaus, St. Leon-Rot 17:18:00
-
St. Leon Roter Straße, St. Leon-Rot 17:19:00
-
St. Leon Kirche, St. Leon-Rot 17:20:00
-
St. Leon Hohe-Buch-Ring, St. Leon-Rot 17:22:00
-
St. Leon Neue Heimat, St. Leon-Rot 17:24:00
-
St. Leon Reilingerstraße, St. Leon-Rot 17:25:00
-
St. Leon See, St. Leon-Rot 17:28:00
-
Am Kreisel, Reilingen 17:32:00
-
Bahnhof, Neulußheim 17:37:00