Bahnhof in Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Industriestrasse 12,
69254Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 15:28:00
-
St Ilgen-Sandhausen 15:33:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 15:37:00
-
Heidelberg Hbf 15:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 15:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 15:55:00
-
Mannheim Hbf 16:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 16:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 16:16:00
-
Limburgerhof 16:19:00
-
Schifferstadt 16:23:00
-
Schifferstadt Süd 16:26:00
-
Speyer Nord-West 16:30:00
-
Speyer Hbf 16:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 16:37:00
-
Lingenfeld 16:41:00
-
Germersheim 16:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 16:51:00
-
Rheinsheim 16:54:00
-
Philippsburg(Baden) 16:58:00
-
Huttenheim 17:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 17:06:00
-
Graben-Neudorf 17:09:00
-
Karlsdorf 17:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 17:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 17:17:00
-
Bruchsal 17:20:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 15:34:00
-
Bad Schönborn Süd 15:36:00
-
Stettfeld-Weiher 15:39:00
-
Ubstadt-Weiher 15:41:00
-
Bruchsal 15:45:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Bleitweg, Malsch b Wiesloch 15:40:00
-
Unterdorf, Malsch b Wiesloch 15:41:00
-
Gasthaus Rose, Malsch b Wiesloch 15:42:00
-
Oberdorf, Malsch b Wiesloch 15:43:00
-
Rettigheim Malscher Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 15:44:00
-
Rettigheim Ortsmitte, Mühlhausen (Kraichgau) 15:45:00
-
Senat, Mühlhausen (Kraichgau) 15:48:00
-
Speyerer Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 15:49:00
-
Rathaus, Mühlhausen (Kraichgau) 15:50:00
-
Schelmenbergstr., Mühlhausen (Kraichgau) 15:51:00
-
Tairnbach Industriegebiet, Mühlhausen (Kraichgau) 15:54:00
-
Tairnbach Schloss, Mühlhausen (Kraichgau) 15:56:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Malsch SAP-Allee, St. Leon-Rot 15:39:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 15:40:00
-
Bahnhofstraße, St. Leon-Rot 15:44:00
-
Rot Hauptstraße, St. Leon-Rot 15:45:00
-
Rot Lager/Blütenweg, St. Leon-Rot 15:46:00
-
Rathaus, St. Leon-Rot 15:48:00
-
St. Leon Roter Straße, St. Leon-Rot 15:49:00
-
St. Leon Kirche, St. Leon-Rot 15:50:00
-
St. Leon Hohe-Buch-Ring, St. Leon-Rot 15:52:00
-
St. Leon Neue Heimat, St. Leon-Rot 15:54:00
-
St. Leon Reilingerstraße, St. Leon-Rot 15:55:00
-
St. Leon See, St. Leon-Rot 15:58:00
-
Am Kreisel, Reilingen 16:02:00
-
Bahnhof, Neulußheim 16:07:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 15:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 16:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 16:06:00
-
Heidelberg Hbf 16:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:20:00
-
Mannheim Hbf 16:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:35:00
-
Limburgerhof 16:41:00
-
Schifferstadt 16:46:00
-
Schifferstadt Süd 16:50:00
-
Speyer Nord-West 16:54:00
-
Speyer Hbf 16:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:59:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 17:01:00
-
Lingenfeld 17:05:00
-
Germersheim 17:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 17:16:00
-
Sondernheim 17:19:00
-
Bellheim Bf 17:25:00
-
Rülzheim Bf 17:28:00
-
Rheinzabern Bf 17:31:00
-
Jockgrim Bf 17:35:00
-
Wörth(Rhein) 17:40:00
-
Karlsruhe Hbf 17:50:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 16:04:00
-
Bad Schönborn Süd 16:06:00
-
Stettfeld-Weiher 16:09:00
-
Ubstadt-Weiher 16:11:00
-
Bruchsal 16:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 16:18:00
-
Untergrombach 16:21:00
-
Weingarten(Baden) 16:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:30:00
-
Karlsruhe Hbf 16:36:00