Bahnhof in Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Industriestrasse 12,
69254Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 18:28:00
-
St Ilgen-Sandhausen 18:33:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 18:37:00
-
Heidelberg Hbf 18:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 18:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 18:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 18:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 18:55:00
-
Mannheim Hbf 19:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 19:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 19:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 19:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 19:16:00
-
Limburgerhof 19:19:00
-
Schifferstadt 19:23:00
-
Schifferstadt Süd 19:26:00
-
Speyer Nord-West 19:30:00
-
Speyer Hbf 19:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 19:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 19:37:00
-
Lingenfeld 19:41:00
-
Germersheim 19:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 19:51:00
-
Rheinsheim 19:54:00
-
Philippsburg(Baden) 19:58:00
-
Huttenheim 20:04:00
-
Graben-Neudorf Nord 20:07:00
-
Graben-Neudorf 20:09:00
-
Karlsdorf 20:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 20:16:00
-
Bruchsal Sportzentrum 20:18:00
-
Bruchsal 20:21:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 18:35:00
-
Bad Schönborn Süd 18:37:00
-
Stettfeld-Weiher 18:39:00
-
Ubstadt-Weiher 18:42:00
-
Bruchsal 18:45:00
-
Karlsruhe-Durlach 18:54:00
-
Karlsruhe Hbf 19:00:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Bleitweg, Malsch b Wiesloch 18:40:00
-
Unterdorf, Malsch b Wiesloch 18:41:00
-
Gasthaus Rose, Malsch b Wiesloch 18:42:00
-
Oberdorf, Malsch b Wiesloch 18:43:00
-
Rettigheim Malscher Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 18:44:00
-
Rettigheim Ortsmitte, Mühlhausen (Kraichgau) 18:45:00
-
Senat, Mühlhausen (Kraichgau) 18:48:00
-
Speyerer Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 18:49:00
-
Rathaus, Mühlhausen (Kraichgau) 18:50:00
-
Schelmenbergstr., Mühlhausen (Kraichgau) 18:51:00
-
Tairnbach Industriegebiet, Mühlhausen (Kraichgau) 18:54:00
-
Tairnbach Schloss, Mühlhausen (Kraichgau) 18:56:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Malsch SAP-Allee, St. Leon-Rot 18:39:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 18:40:00
-
Bahnhofstraße, St. Leon-Rot 18:44:00
-
Rot Hauptstraße, St. Leon-Rot 18:45:00
-
Rot Lager/Blütenweg, St. Leon-Rot 18:46:00
-
Rathaus, St. Leon-Rot 18:48:00
-
St. Leon Roter Straße, St. Leon-Rot 18:49:00
-
St. Leon Kirche, St. Leon-Rot 18:50:00
-
St. Leon Hohe-Buch-Ring, St. Leon-Rot 18:52:00
-
St. Leon Neue Heimat, St. Leon-Rot 18:54:00
-
St. Leon Reilingerstraße, St. Leon-Rot 18:55:00
-
St. Leon See, St. Leon-Rot 18:58:00
-
Am Kreisel, Reilingen 19:02:00
-
Bahnhof, Neulußheim 19:07:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 18:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 19:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 19:06:00
-
Heidelberg Hbf 19:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 19:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 19:19:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 19:25:00
-
Mannheim Hbf 19:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 19:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 19:35:00
-
Limburgerhof 19:41:00
-
Schifferstadt 19:46:00
-
Schifferstadt Süd 19:50:00
-
Speyer Nord-West 19:54:00
-
Speyer Hbf 19:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 20:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 20:02:00
-
Lingenfeld 20:05:00
-
Germersheim 20:09:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 19:04:00
-
Bad Schönborn Süd 19:06:00
-
Stettfeld-Weiher 19:09:00
-
Ubstadt-Weiher 19:11:00
-
Bruchsal 19:15:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:32:00
-
Karlsruhe Hbf 19:38:00