Bahnhof in Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Industriestrasse 12,
69254Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Kaiserslautern Hbf.
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 21:59:00
-
St Ilgen-Sandhausen 22:03:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 22:07:00
-
Heidelberg Hbf 22:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 22:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 22:20:00
-
Mannheim-Seckenheim 22:23:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 22:25:00
-
Mannheim Hbf 22:30:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 22:45:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 22:48:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 22:50:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 22:53:00
-
Limburgerhof 22:55:00
-
Schifferstadt 22:58:00
-
Böhl-Iggelheim 23:08:00
-
Haßloch(Pfalz) 23:13:00
-
Neustadt-Böbig 23:18:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 23:21:00
-
Lambrecht(Pfalz) 23:36:00
-
Neidenfels 23:38:00
-
Weidenthal 23:43:00
-
Frankenstein(Pfalz) 23:46:00
-
Hochspeyer 23:51:00
-
Kaiserslautern Hbf 23:58:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 22:25:00
-
Bad Schönborn Süd 22:28:00
-
Stettfeld-Weiher 22:30:00
-
Ubstadt-Weiher 22:32:00
-
Bruchsal 22:36:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 22:40:00
-
Bad Schönborn Süd 22:42:00
-
Stettfeld-Weiher 22:44:00
-
Ubstadt-Weiher 22:46:00
-
Bruchsal 22:51:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 22:54:00
-
Untergrombach 22:56:00
-
Weingarten(Baden) 23:01:00
-
Karlsruhe-Durlach 23:07:00
-
Karlsruhe Hbf 23:13:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 22:43:00
-
St Ilgen-Sandhausen 22:48:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 22:51:00
-
Heidelberg Hbf 22:54:00
-
Mannheim Hbf 23:06:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 22:59:00
-
St Ilgen-Sandhausen 23:03:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 23:07:00
-
Heidelberg Hbf 23:11:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 23:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 23:20:00
-
Mannheim-Seckenheim 23:23:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 23:25:00
-
Mannheim Hbf 23:30:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 23:40:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 23:42:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 23:45:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 23:48:00
-
Limburgerhof 23:51:00
-
Schifferstadt 23:55:00
-
Schifferstadt Süd 00:00:00
-
Speyer Nord-West 00:04:00
-
Speyer Hbf 00:06:00
-
Berghausen(Pfalz) 00:11:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 00:13:00
-
Lingenfeld 00:16:00
-
Germersheim 00:20:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 23:30:00
-
Bad Schönborn Süd 23:32:00
-
Stettfeld-Weiher 23:35:00
-
Ubstadt-Weiher 23:37:00
-
Bruchsal 23:40:00
-
Karlsruhe-Durlach 23:50:00
-
Karlsruhe Hbf 23:56:00