Bahnhof in Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Industriestrasse 12,
69254Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 14:04:00
-
Bad Schönborn Süd 14:07:00
-
Stettfeld-Weiher 14:09:00
-
Ubstadt-Weiher 14:11:00
-
Bruchsal 14:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 14:18:00
-
Untergrombach 14:21:00
-
Weingarten(Baden) 14:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:30:00
-
Karlsruhe Hbf 14:36:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 14:27:00
-
St Ilgen-Sandhausen 14:31:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 14:35:00
-
Heidelberg Hbf 14:39:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 14:42:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 14:47:00
-
Mannheim-Seckenheim 14:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 14:55:00
-
Mannheim Hbf 15:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 15:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 15:16:00
-
Limburgerhof 15:19:00
-
Schifferstadt 15:23:00
-
Schifferstadt Süd 15:26:00
-
Speyer Nord-West 15:30:00
-
Speyer Hbf 15:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 15:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:37:00
-
Lingenfeld 15:41:00
-
Germersheim 15:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:51:00
-
Rheinsheim 15:54:00
-
Philippsburg(Baden) 15:58:00
-
Huttenheim 16:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 16:06:00
-
Graben-Neudorf 16:09:00
-
Karlsdorf 16:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 16:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 16:18:00
-
Bruchsal 16:22:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 14:35:00
-
Bad Schönborn Süd 14:37:00
-
Stettfeld-Weiher 14:39:00
-
Ubstadt-Weiher 14:41:00
-
Bruchsal 14:47:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:55:00
-
Karlsruhe Hbf 15:00:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Bleitweg, Malsch b Wiesloch 14:40:00
-
Unterdorf, Malsch b Wiesloch 14:41:00
-
Gasthaus Rose, Malsch b Wiesloch 14:42:00
-
Oberdorf, Malsch b Wiesloch 14:43:00
-
Rettigheim Malscher Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 14:44:00
-
Rettigheim Ortsmitte, Mühlhausen (Kraichgau) 14:45:00
-
Senat, Mühlhausen (Kraichgau) 14:48:00
-
Speyerer Straße, Mühlhausen (Kraichgau) 14:49:00
-
Rathaus, Mühlhausen (Kraichgau) 14:50:00
-
Schelmenbergstr., Mühlhausen (Kraichgau) 14:51:00
-
Tairnbach Industriegebiet, Mühlhausen (Kraichgau) 14:54:00
-
Tairnbach Schloss, Mühlhausen (Kraichgau) 14:56:00
Route:
-
Bahnhof Rot, Malsch b Wiesloch
-
Malsch SAP-Allee, St. Leon-Rot 14:39:00
-
Rot Opelstraße, St. Leon-Rot 14:40:00
-
Bahnhofstraße, St. Leon-Rot 14:44:00
-
Rot Hauptstraße, St. Leon-Rot 14:45:00
-
Rot Lager/Blütenweg, St. Leon-Rot 14:46:00
-
Rathaus, St. Leon-Rot 14:48:00
-
St. Leon Roter Straße, St. Leon-Rot 14:49:00
-
St. Leon Kirche, St. Leon-Rot 14:50:00
-
St. Leon Hohe-Buch-Ring, St. Leon-Rot 14:52:00
-
St. Leon Neue Heimat, St. Leon-Rot 14:54:00
-
St. Leon Reilingerstraße, St. Leon-Rot 14:55:00
-
St. Leon See, St. Leon-Rot 14:58:00
-
Am Kreisel, Reilingen 15:02:00
-
Bahnhof, Neulußheim 15:07:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 14:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 15:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 15:06:00
-
Heidelberg Hbf 15:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:19:00
-
Mannheim Hbf 15:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:35:00
-
Limburgerhof 15:41:00
-
Schifferstadt 15:46:00
-
Schifferstadt Süd 15:50:00
-
Speyer Nord-West 15:54:00
-
Speyer Hbf 15:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 16:02:00
-
Lingenfeld 16:05:00
-
Germersheim 16:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 16:16:00
-
Sondernheim 16:19:00
-
Bellheim Bf 16:25:00
-
Rülzheim Bf 16:28:00
-
Rheinzabern Bf 16:31:00
-
Jockgrim Bf 16:35:00
-
Wörth(Rhein) 16:40:00
-
Karlsruhe Hbf 16:50:00