Bahnhof in Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Industriestrasse 12,
69254Malsch (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Germersheim.
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 22:59:00
-
St Ilgen-Sandhausen 23:03:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 23:07:00
-
Heidelberg Hbf 23:11:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 23:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 23:20:00
-
Mannheim-Seckenheim 23:23:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 23:25:00
-
Mannheim Hbf 23:30:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 23:40:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 23:42:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 23:45:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 23:48:00
-
Limburgerhof 23:51:00
-
Schifferstadt 23:55:00
-
Schifferstadt Süd 00:00:00
-
Speyer Nord-West 00:04:00
-
Speyer Hbf 00:06:00
-
Berghausen(Pfalz) 00:11:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 00:13:00
-
Lingenfeld 00:16:00
-
Germersheim 00:20:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 23:30:00
-
Bad Schönborn Süd 23:32:00
-
Stettfeld-Weiher 23:35:00
-
Ubstadt-Weiher 23:37:00
-
Bruchsal 23:40:00
-
Karlsruhe-Durlach 23:50:00
-
Karlsruhe Hbf 23:56:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 23:30:00
-
St Ilgen-Sandhausen 23:34:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 23:38:00
-
Heidelberg Hbf 23:42:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 23:48:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 23:52:00
-
Mannheim-Seckenheim 23:55:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 23:57:00
-
Mannheim Hbf 00:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 00:15:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 00:19:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 00:22:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 00:24:00
-
Limburgerhof 00:27:00
-
Schifferstadt 00:30:00
-
Böhl-Iggelheim 00:35:00
-
Haßloch(Pfalz) 00:38:00
-
Neustadt-Böbig 00:43:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 00:46:00
-
Lambrecht(Pfalz) 00:55:00
-
Neidenfels 00:58:00
-
Weidenthal 01:03:00
-
Frankenstein(Pfalz) 01:07:00
-
Hochspeyer 01:12:00
-
Kaiserslautern Hbf 01:21:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Wiesloch-Walldorf 00:00:00
-
St Ilgen-Sandhausen 00:04:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 00:07:00
-
Heidelberg Hbf 00:11:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 00:10:00
-
Bad Schönborn Süd 00:12:00
-
Stettfeld-Weiher 00:14:00
-
Ubstadt-Weiher 00:17:00
-
Bruchsal 00:20:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 00:23:00
-
Untergrombach 00:26:00
-
Weingarten(Baden) 00:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 00:34:00
-
Karlsruhe Hbf 00:38:00
Route:
-
Rot-Malsch
-
Bad Schönborn-Kronau 00:10:00
-
Bad Schönborn Süd 00:12:00
-
Stettfeld-Weiher 00:14:00
-
Ubstadt-Weiher 00:17:00
-
Bruchsal 00:20:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 00:23:00
-
Untergrombach 00:26:00
-
Weingarten(Baden) 00:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 00:34:00
-
Karlsruhe Hbf 00:38:00