Mitte in Ludwigshafen am Rhein
,
67059Ludwigshafen am Rhein
The next departure is direction Niederfeld, Ludwigshafen am Rhein.
Route:
-
Berliner Platz, Ludwigshafen am Rhein
-
Halberg, Ludwigshafen am Rhein 23:32:00
-
Bürgermeister-Krafft-Platz, Ludwigshafen am Rhein 23:33:00
-
Shellhaus, Ludwigshafen am Rhein 23:34:00
-
Mundenheim Raschig, Ludwigshafen am Rhein 23:35:00
-
Mundenheim Feuerwache, Ludwigshafen am Rhein 23:36:00
-
Mundenheim Nord, Ludwigshafen am Rhein 23:37:00
-
Mundenheim Am Schwanen, Ludwigshafen am Rhein 23:38:00
-
Mundenheim Bahnhof, Ludwigshafen am Rhein 23:41:00
-
Mundenheim Maudacher Straße, Ludwigshafen am Rhein 23:43:00
-
Gartenstadt Marienkrankenhaus, Ludwigshafen am Rhe 23:44:00
-
Gartenstadt Leininger Straße, Ludwigshafen am Rhei 23:46:00
-
Gartenstadt Königsbacher Straße, Ludwigshafen am R 23:47:00
-
Gartenstadt Kallstadter Straße, Ludwigshafen am Rh 23:48:00
-
Gartenstadt Hochfeldstraße, Ludwigshafen am Rhein 23:50:00
-
Gartenstadt Abteistraße, Ludwigshafen am Rhein 23:51:00
-
Niederfeld Damaschkestraße, Ludwigshafen am Rhein 23:52:00
-
Niederfeld Heuweg, Ludwigshafen am Rhein 23:53:00
-
Niederfeld Berufsbildungszentrum, Ludwigshafen am 23:54:00
-
Niederfeld Karlsbader Straße, Ludwigshafen am Rhei 23:55:00
-
Niederfeld, Ludwigshafen am Rhein 23:56:00
Route:
-
Berliner Platz, Ludwigshafen am Rhein
-
Schützenstraße, Ludwigshafen am Rhein 23:33:00
-
Wittelsbachplatz, Ludwigshafen am Rhein 23:34:00
-
Südwest-Stadion, Ludwigshafen am Rhein 23:35:00
-
Hauptbahnhof, Ludwigshafen am Rhein 23:38:00
-
Rohrlachstraße, Ludwigshafen am Rhein 23:40:00
-
Hauptfriedhof, Ludwigshafen am Rhein 23:41:00
-
Heinrich-Pesch-Haus, Ludwigshafen am Rhein 23:42:00
-
Oggersheim Wollstraße, Ludwigshafen am Rhein 23:44:00
-
Oggersheim Zum Guten Hirten (BG-Klinik), Ludwigsha 23:45:00
-
Oggersheim Mannheimer Tor, Ludwigshafen am Rhein 23:47:00
-
Oggersheim Hans-Warsch-Platz, Ludwigshafen am Rhei 23:48:00
-
Oggersheim Wilhelm-Tell-Straße, Ludwigshafen am Rh 23:49:00
-
Oggersheim Endstelle, Ludwigshafen am Rhein 23:51:00
Route:
-
Berliner Platz, Ludwigshafen am Rhein
-
Ludwigstraße, Ludwigshafen am Rhein 23:34:00
-
Rathaus, Ludwigshafen am Rhein 23:36:00
-
Handelshafen, Mannheim 23:38:00
-
Rheinstraße, Mannheim 23:39:00
-
Rathaus/Reiss-Museum, Mannheim 23:40:00
-
Paradeplatz, Mannheim 23:41:00
-
Schloss, Mannheim 23:42:00
-
Universität, Mannheim 23:44:00
-
Hauptbahnhof, Mannheim 23:46:00
-
Tattersall, Mannheim 23:48:00
-
Werderstraße, Mannheim 23:49:00
-
Pestalozzischule, Mannheim 23:50:00
-
Weberstraße, Mannheim 23:51:00
-
Planetarium, Mannheim 23:53:00
-
Luisenpark/Technoseum, Mannheim 23:55:00
-
Carl-Benz-Stadion, Mannheim 23:56:00
-
Neuostheim Harrlach, Mannheim 23:57:00
-
Neuostheim Lucas-Cranach-Straße, Mannheim 23:59:00
-
Neuostheim Schwindstraße, Mannheim 00:00:00
-
Neuostheim Endstelle, Mannheim 00:01:00
Route:
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte
-
Mannheim Hbf 23:36:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 23:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 23:43:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 23:46:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 23:50:00
-
Heidelberg Hbf 23:54:00
Route:
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 23:42:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 23:45:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 23:48:00
-
Limburgerhof 23:51:00
-
Schifferstadt 23:55:00
-
Schifferstadt Süd 00:00:00
-
Speyer Nord-West 00:04:00
-
Speyer Hbf 00:06:00
-
Berghausen(Pfalz) 00:11:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 00:13:00
-
Lingenfeld 00:16:00
-
Germersheim 00:20:00
Route:
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 23:42:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 23:45:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 23:48:00
-
Limburgerhof 23:51:00
-
Schifferstadt 23:55:00
-
Böhl-Iggelheim 00:06:00
-
Haßloch(Pfalz) 00:09:00
-
Neustadt-Böbig 00:15:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 00:17:00
-
Lambrecht(Pfalz) 00:24:00
-
Neidenfels 00:27:00
-
Weidenthal 00:32:00
-
Frankenstein(Pfalz) 00:35:00
-
Hochspeyer 00:40:00
-
Kaiserslautern Hbf 00:47:00