Bahnhof in Ludwigsburg
Reuteallee ,
71634Ludwigsburg
The next departure is direction Osterburken.
Route:
-
Ludwigsburg
-
Bietigheim-Bissingen 20:58:00
-
Besigheim 21:05:00
-
Walheim(Württ) 21:08:00
-
Kirchheim(Neckar) 21:11:00
-
Lauffen(Neckar) 21:15:00
-
Nordheim(Württ) 21:20:00
-
Heilbronn Hbf 21:26:00
-
Heilbronn Sülmertor 21:30:00
-
Neckarsulm 21:34:00
-
Neckarsulm Nord 21:36:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 21:40:00
-
Untergriesheim 21:45:00
-
Herbolzheim(Jagst) 21:49:00
-
Neudenau 21:51:00
-
Siglingen 21:55:00
-
Züttlingen 21:58:00
-
Möckmühl 22:02:00
-
Roigheim 22:07:00
-
Sennfeld 22:10:00
-
Adelsheim Ost 22:13:00
-
Osterburken 22:18:00
Route:
-
Ludwigsburg
-
Bietigheim-Bissingen 21:28:00
-
Heilbronn Hbf 21:47:00
-
Neckarsulm 21:52:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 21:57:00
-
Möckmühl 22:14:00
-
Osterburken 22:26:00
-
Lauda 22:49:00
Route:
-
Ludwigsburg
-
Bietigheim-Bissingen 21:35:00
-
Besigheim 21:40:00
-
Walheim(Württ) 21:43:00
-
Kirchheim(Neckar) 21:46:00
-
Lauffen(Neckar) 21:50:00
-
Nordheim(Württ) 21:55:00
-
Heilbronn Hbf 22:01:00
Route:
-
Ludwigsburg (Württ)
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 21:30:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 21:32:00
-
Agentur für Arbeit, Ludwigsburg (Württ) 21:34:00
-
Landratsamt, Ludwigsburg (Württ) 21:35:00
-
Oststraße, Ludwigsburg (Württ) 21:36:00
-
Danziger Straße, Ludwigsburg (Württ) 21:38:00
-
Brünner Straße, Ludwigsburg (Württ) 21:39:00
-
Neckargröningen Schießtal, Remseck am Neckar 21:45:00
-
Hochberg Adlerplatz, Remseck am Neckar 21:47:00
-
Hochberg Alexandrinenplatz, Remseck am Neckar 21:48:00
-
Hochberg Rotweg, Remseck am Neckar 21:49:00
-
Hochdorf Hochberger Straße, Remseck am Neckar 21:50:00
-
Hochdorf Wilhelmsplatz, Remseck am Neckar 21:51:00
-
Hochdorf Poppenweiler Straße, Remseck am Neckar 21:52:00
-
Poppenweiler Jahnstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:54:00
-
Poppenweiler Friedhof, Ludwigsburg (Württ) 21:55:00
-
Poppenweiler Zehntscheuer, Ludwigsburg (Württ) 21:56:00
-
Poppenweiler Steinheimer Straße, Ludwigsburg (Würt 21:57:00
-
Poppenweiler Burghaldenstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:59:00
Route:
-
Ludwigsburg (Württ)
-
Solitudeallee, Ludwigsburg (Württ) 21:31:00
-
Köhlstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:33:00
-
Max-Eyth-Straße, Kornwestheim 21:34:00
-
Maybachstraße, Kornwestheim 21:35:00
-
Herderstraße, Kornwestheim 21:38:00
-
Christofstraße, Kornwestheim 21:40:00
-
An der Wette, Kornwestheim 21:41:00
-
Johannesstraße, Kornwestheim 21:42:00
-
Bahnhof, Kornwestheim 21:44:00
-
Lindenstraße, Kornwestheim 21:47:00
-
Karl-Joos-Straße, Kornwestheim 21:48:00
-
Hauffstraße, Kornwestheim 21:49:00
-
Stadion, Kornwestheim 21:50:00
-
Eichenweg, Kornwestheim 21:51:00
-
Albstraße, Kornwestheim 21:52:00
-
Heubergstraße, Kornwestheim 21:53:00
-
Rosensteinstraße, Kornwestheim 21:54:00
-
Rathaus, Kornwestheim 21:59:00
-
Johannesstraße, Kornwestheim 22:01:00
-
Bahnhof, Kornwestheim 22:03:00
-
An der Wette, Kornwestheim 22:07:00
-
Christofstraße, Kornwestheim 22:08:00
-
Herderstraße, Kornwestheim 22:10:00
-
Maybachstraße, Kornwestheim 22:13:00
-
Max-Eyth-Straße, Kornwestheim 22:14:00
-
Köhlstraße, Ludwigsburg (Württ) 22:15:00
-
Solitudeallee, Ludwigsburg (Württ) 22:16:00
-
Ludwigsburg (Württ) 22:19:00
Route:
-
Ludwigsburg (Württ)
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 21:32:00
-
Rundsporthalle, Ludwigsburg (Württ) 21:34:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 21:35:00
-
Eglosheim Katharinenstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:37:00
-
Eglosheim Tammer Straße, Ludwigsburg (Württ) 21:39:00
-
Eglosheim Falkenweg, Ludwigsburg (Württ) 21:41:00