Bahnhof in Linnich
Erkelenzer Strasse 12,
52441Linnich
The next departure is direction Baal Bahnhof, Hückelhoven.
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Körrenzig Hauptstraße, Linnich 05:31:00
-
Körrenzig Kirche, Linnich 05:32:00
-
Körrenzig Oberdorf, Linnich 05:33:00
-
Baal Süd, Hückelhoven 05:37:00
-
Baal Bahnhof, Hückelhoven 05:39:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Brachelen Schwarzer Weg, Hückelhoven 05:36:00
-
Brachelen Kirche, Hückelhoven 05:38:00
-
Brachelen Neustraße, Hückelhoven 05:39:00
-
Brachelen Unterführung, Hückelhoven 05:41:00
-
Brachelen Alter Steinweg, Hückelhoven 05:42:00
-
Hilfarth Friedhof, Hückelhoven 05:45:00
-
Hilfarth Denkmal, Hückelhoven 05:46:00
-
Hilfarth Kreuz, Hückelhoven 05:47:00
-
Hilfarth Rurbrücke, Hückelhoven 05:48:00
-
Seniorenwohnpark, Hückelhoven 05:50:00
-
Parkhofstraße, Hückelhoven 05:52:00
-
Rathaus, Hückelhoven 05:54:00
Route:
-
Linnich Bhf
-
Linnich-Tetz 05:32:00
-
Jülich-Broich 05:35:00
-
Jülich An den Aspen 05:37:00
-
Jülich-Nord 05:39:00
-
Jülich 05:41:00
-
Jülich Forschungszentrum 05:45:00
-
Jülich-Selgersdorf 05:47:00
-
Krauthausen 05:49:00
-
Selhausen 05:51:00
-
Huchem-Stammeln 05:54:00
-
Düren Im Großen Tal 05:58:00
-
Düren 06:03:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Altermarkt, Linnich 05:55:00
-
Rathaus, Linnich 05:55:00
-
Wilhelm-Raabe-Straße, Linnich 05:56:00
-
Rurdorf Siedlung, Linnich 05:57:00
-
Rurdorf Alte Post, Linnich 05:58:00
-
Abzw. Floßdorf, Linnich 06:00:00
-
Rurdorf Zur Frack, Linnich 06:02:00
-
Welz, Linnich 06:04:00
-
Welz Am Ederer Weg, Linnich 06:05:00
-
Ederen Dorfplatz, Linnich 06:07:00
-
Ederen Klosterstraße, Linnich 06:08:00
-
Merzenhausen Kreuz, Jülich 06:11:00
-
Merzenhausen Denkmal, Jülich 06:12:00
-
Barmen Post, Jülich 06:15:00
-
Barmen Kirchgracht, Jülich 06:16:00
-
Koslar Hasenfelder Straße, Jülich 06:18:00
-
Koslar Kreisbahnstraße, Jülich 06:19:00
-
Koslar Bürgerhalle, Jülich 06:20:00
-
Koslar Theodor-Heuss-Straße, Jülich 06:21:00
-
Neubourheim, Jülich 06:24:00
-
Bergische Straße (Ersatzhaltestelle), Jülich 06:29:00
-
Walramplatz, Jülich 06:31:00
-
Neues Rathaus, Jülich 06:33:00
-
Bahnhof/ZOB (Bus), Jülich 06:35:00
Route:
-
Linnich Bhf
-
Linnich-Tetz 05:59:00
-
Jülich-Broich 06:02:00
-
Jülich An den Aspen 06:04:00
-
Jülich-Nord 06:06:00
-
Jülich 06:08:00
-
Jülich Forschungszentrum 06:13:00
-
Jülich-Selgersdorf 06:15:00
-
Krauthausen 06:17:00
-
Selhausen 06:19:00
-
Huchem-Stammeln 06:22:00
-
Düren Im Großen Tal 06:26:00
-
Düren 06:31:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Altermarkt, Linnich 06:22:00
-
Rathaus, Linnich 06:22:00