Bahnhof in Linnich
Erkelenzer Strasse 12,
52441Linnich
The next departure is direction Jülich.
Route:
-
Linnich Bhf
-
Linnich-Tetz 15:12:00
-
Jülich-Broich 15:17:00
-
Jülich-Nord 15:28:00
-
Jülich 15:33:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Altermarkt, Linnich 15:30:00
-
Rathaus, Linnich 15:30:00
-
Wilhelm-Raabe-Straße, Linnich 15:31:00
-
Rurdorf Siedlung, Linnich 15:32:00
-
Rurdorf Alte Post, Linnich 15:33:00
-
Abzw. Floßdorf, Linnich 15:35:00
-
Rurdorf Zur Frack, Linnich 15:37:00
-
Welz, Linnich 15:39:00
-
Welz Am Ederer Weg, Linnich 15:40:00
-
Ederen Dorfplatz, Linnich 15:42:00
-
Ederen Klosterstraße, Linnich 15:43:00
-
Merzenhausen Kreuz, Jülich 15:46:00
-
Merzenhausen Denkmal, Jülich 15:47:00
-
Barmen Post, Jülich 15:50:00
-
Barmen Kirchgracht, Jülich 15:51:00
-
Koslar Hasenfelder Straße, Jülich 15:53:00
-
Koslar Kreisbahnstraße, Jülich 15:54:00
-
Koslar Bürgerhalle, Jülich 15:55:00
-
Koslar Theodor-Heuss-Straße, Jülich 15:56:00
-
Neubourheim, Jülich 15:59:00
-
Bergische Straße (Ersatzhaltestelle), Jülich 16:04:00
-
Walramplatz, Jülich 16:06:00
-
Neues Rathaus, Jülich 16:08:00
-
Bahnhof/ZOB (Bus), Jülich 16:10:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Sägewerk, Linnich 15:28:00
-
Im Gansbruch, Linnich 15:29:00
-
Gevenich Ivenhain, Linnich 15:30:00
-
Glimbach, Linnich 15:33:00
-
Körrenzig Südstraße, Linnich 15:35:00
-
Körrenzig Kirche, Linnich 15:36:00
-
Körrenzig Oberdorf, Linnich 15:37:00
-
Rurich Kirche, Hückelhoven 15:39:00
-
Baal Süd, Hückelhoven 15:42:00
-
Baal Bahnhof, Hückelhoven 15:44:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Gereonsweiler Kölnstraße, Linnich 15:37:00
-
Gereonsweiler Post, Linnich 15:38:00
-
Puffendorf B57, Baesweiler 15:40:00
-
Setterich Siedlung, Baesweiler 15:42:00
-
Setterich Neue Mitte, Baesweiler 15:43:00
-
Setterich Bahnstraße, Baesweiler 15:45:00
-
Setterich Im Weinkeller, Baesweiler 15:46:00
-
Place de Montesson, Baesweiler 15:47:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 15:48:00
-
Parkstraße, Baesweiler 15:49:00
-
Bushof, Baesweiler 15:50:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Sägewerk, Linnich 15:31:00
-
Im Gansbruch, Linnich 15:32:00
-
Gevenich Ivenhain, Linnich 15:33:00
-
Gevenich Kiffelberg, Linnich 15:35:00
-
Glimbach, Linnich 15:35:00
-
Gevenich Bürgerhaus, Linnich 15:36:00
-
Gevenich Kreuz, Linnich 15:37:00
-
Kofferen, Linnich 15:39:00
-
Hottorf Fasanenstraße, Linnich 15:41:00
-
Hottorf Auf der Maar, Linnich 15:42:00
-
Ralshoven, Titz 15:44:00
-
Gevelsdorf, Titz 15:46:00
-
Linnicher Straße, Titz 15:49:00
-
Rathaus, Titz 15:50:00
-
Schulzentrum, Titz 15:51:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Brachelen Schwarzer Weg, Hückelhoven 15:40:00
-
Brachelen Kirche, Hückelhoven 15:42:00
-
Brachelen Neustraße, Hückelhoven 15:43:00
-
Brachelen Unterführung, Hückelhoven 15:45:00
-
Brachelen Alter Steinweg, Hückelhoven 15:46:00
-
Hilfarth Friedhof, Hückelhoven 15:49:00
-
Hilfarth Denkmal, Hückelhoven 15:50:00
-
Hilfarth Kreuz, Hückelhoven 15:51:00
-
Hilfarth Rurbrücke, Hückelhoven 15:52:00
-
Seniorenwohnpark, Hückelhoven 15:54:00
-
Parkhofstraße, Hückelhoven 15:56:00
-
Rathaus, Hückelhoven 15:58:00
-
Zeche, Hückelhoven 16:00:00
-
Friedrichplatz, Hückelhoven 16:01:00
-
Dieks Mühle, Hückelhoven 16:03:00
-
Kleingladbach Eschenbroich, Hückelhoven 16:05:00
-
Kleingladbach Kastanienweg, Hückelhoven 16:06:00
-
Kleingladbach Ratheimer Straße, Hückelhoven 16:07:00
-
Kleingladbach Wassenberger Straße, Hückelhoven 16:10:00
-
Kleingladbach Brück, Hückelhoven 16:11:00
-
Kleingladbach Schellberg, Hückelhoven 16:12:00
-
Golkrath Kapelle, Erkelenz 16:13:00
-
Golkrath Terreicken, Erkelenz 16:14:00
-
Houverath Blumenstraße, Erkelenz 16:17:00
-
Matzerath Schule, Erkelenz 16:21:00
-
Viersener Allee, Erkelenz 16:23:00
-
Antwerpener Straße, Erkelenz 16:25:00
-
Aachener Straße, Erkelenz 16:27:00
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz 16:30:00