Bahnhof in Linnich
Erkelenzer Strasse 12,
52441Linnich
The next departure is direction Bahnhof/ZOB (Bus), Jülich.
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Altermarkt, Linnich 16:30:00
-
Rathaus, Linnich 16:30:00
-
Wilhelm-Raabe-Straße, Linnich 16:31:00
-
Rurdorf Siedlung, Linnich 16:32:00
-
Rurdorf Alte Post, Linnich 16:33:00
-
Abzw. Floßdorf, Linnich 16:35:00
-
Rurdorf Zur Frack, Linnich 16:37:00
-
Welz, Linnich 16:39:00
-
Welz Am Ederer Weg, Linnich 16:40:00
-
Ederen Dorfplatz, Linnich 16:42:00
-
Ederen Klosterstraße, Linnich 16:43:00
-
Merzenhausen Kreuz, Jülich 16:46:00
-
Merzenhausen Denkmal, Jülich 16:47:00
-
Barmen Post, Jülich 16:50:00
-
Barmen Kirchgracht, Jülich 16:51:00
-
Koslar Hasenfelder Straße, Jülich 16:53:00
-
Koslar Kreisbahnstraße, Jülich 16:54:00
-
Koslar Bürgerhalle, Jülich 16:55:00
-
Koslar Theodor-Heuss-Straße, Jülich 16:56:00
-
Neubourheim, Jülich 16:59:00
-
Bergische Straße (Ersatzhaltestelle), Jülich 17:04:00
-
Walramplatz, Jülich 17:06:00
-
Neues Rathaus, Jülich 17:08:00
-
Bahnhof/ZOB (Bus), Jülich 17:10:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Sägewerk, Linnich 16:28:00
-
Im Gansbruch, Linnich 16:29:00
-
Gevenich Ivenhain, Linnich 16:30:00
-
Glimbach, Linnich 16:33:00
-
Körrenzig Südstraße, Linnich 16:35:00
-
Körrenzig Kirche, Linnich 16:36:00
-
Körrenzig Oberdorf, Linnich 16:37:00
-
Rurich Kirche, Hückelhoven 16:39:00
-
Baal Süd, Hückelhoven 16:42:00
-
Baal Bahnhof, Hückelhoven 16:44:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Gereonsweiler Kölnstraße, Linnich 16:37:00
-
Gereonsweiler Post, Linnich 16:38:00
-
Puffendorf B57, Baesweiler 16:40:00
-
Setterich Siedlung, Baesweiler 16:42:00
-
Setterich Neue Mitte, Baesweiler 16:43:00
-
Setterich Bahnstraße, Baesweiler 16:45:00
-
Setterich Im Weinkeller, Baesweiler 16:46:00
-
Place de Montesson, Baesweiler 16:47:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:48:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:49:00
-
Bushof, Baesweiler 16:50:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Sägewerk, Linnich 16:31:00
-
Im Gansbruch, Linnich 16:32:00
-
Gevenich Ivenhain, Linnich 16:33:00
-
Gevenich Kiffelberg, Linnich 16:33:00
-
Glimbach, Linnich 16:33:00
-
Gevenich Erzelbach Landstraße, Linnich 16:37:00
-
Boslar Erzelbach, Linnich 16:38:00
-
Tetz Mitte, Linnich 16:39:00
-
Boslar Ort, Linnich 16:41:00
-
Hompesch, Titz 16:43:00
-
Müntz Kloster, Titz 16:45:00
-
Müntz Bürgerhaus, Titz 16:46:00
-
Hasselsweiler Bürgerhaus, Titz 16:48:00
-
Hasselsweiler ehem. Wasserwerk, Titz 16:49:00
-
Meerhöfe, Titz 16:50:00
-
Rathaus, Titz 16:52:00
-
Schulzentrum, Titz 16:53:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Brachelen Schwarzer Weg, Hückelhoven 16:40:00
-
Brachelen Kirche, Hückelhoven 16:42:00
-
Brachelen Neustraße, Hückelhoven 16:43:00
-
Brachelen Unterführung, Hückelhoven 16:45:00
-
Brachelen Alter Steinweg, Hückelhoven 16:46:00
-
Hilfarth Friedhof, Hückelhoven 16:49:00
-
Hilfarth Denkmal, Hückelhoven 16:50:00
-
Hilfarth Kreuz, Hückelhoven 16:51:00
-
Hilfarth Rurbrücke, Hückelhoven 16:52:00
-
Seniorenwohnpark, Hückelhoven 16:54:00
-
Parkhofstraße, Hückelhoven 16:56:00
-
Rathaus, Hückelhoven 16:58:00
-
Zeche, Hückelhoven 17:00:00
-
Friedrichplatz, Hückelhoven 17:01:00
-
Dieks Mühle, Hückelhoven 17:03:00
-
Kleingladbach Eschenbroich, Hückelhoven 17:05:00
-
Kleingladbach Kastanienweg, Hückelhoven 17:06:00
-
Kleingladbach Ratheimer Straße, Hückelhoven 17:07:00
-
Kleingladbach Wassenberger Straße, Hückelhoven 17:10:00
-
Kleingladbach Brück, Hückelhoven 17:11:00
-
Kleingladbach Schellberg, Hückelhoven 17:12:00
-
Golkrath Kapelle, Erkelenz 17:13:00
-
Golkrath Terreicken, Erkelenz 17:14:00
-
Houverath Blumenstraße, Erkelenz 17:17:00
-
Matzerath Schule, Erkelenz 17:21:00
-
Viersener Allee, Erkelenz 17:23:00
-
Antwerpener Straße, Erkelenz 17:25:00
-
Aachener Straße, Erkelenz 17:27:00
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz 17:30:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 16:58:00
-
Lindern Linnicher Straße, Geilenkirchen 16:59:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 17:03:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 17:04:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 17:05:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 17:06:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 17:08:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 17:10:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 17:12:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 17:13:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 17:14:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 17:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 17:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 17:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 17:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 17:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 17:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 17:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 17:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 17:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 17:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 17:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 17:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 17:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 17:35:00