Hauptbahnhof in Lindau (Bodensee)
Bahnhof 1,
88131Lindau (Bodensee)
The next departure is direction Bludenz.
Route:
-
Lindau-Insel
-
Lindau-Reutin 17:58:00
-
Lochau-Hörbranz 18:03:00
-
Bregenz Hafen 18:07:00
-
Bregenz 18:10:00
-
Bregenz Riedenburg 18:13:00
-
Dornbirn 18:20:00
-
Hohenems 18:27:00
-
Götzis 18:31:00
-
Rankweil 18:36:00
-
Feldkirch 18:42:00
-
Frastanz 18:47:00
-
Nenzing 18:52:00
-
Bludenz 18:59:00
Route:
-
Inselbahnhof, Lindau (Bodensee)
-
Altes Rathaus, Lindau (Bodensee) 17:58:00
-
Stadttheater, Lindau (Bodensee) 18:00:00
-
Maxhof, Lindau (Bodensee) 18:01:00
-
Spielbank, Lindau (Bodensee) 18:02:00
-
Toskana, Lindau (Bodensee) 18:03:00
-
Langenweg, Lindau (Bodensee) 18:04:00
-
ZUP-Anheggerstr., Lindau (Bodensee) 18:06:00
-
Aeschach Friedrichshafener Str., Lindau (Bodensee) 18:11:00
-
AOK, Lindau (Bodensee) 18:12:00
-
Krankenhaus, Lindau (Bodensee) 18:13:00
-
Hoyren Gh Sonne, Lindau (Bodensee) 18:14:00
-
Entenberg, Lindau (Bodensee) 18:15:00
-
Schönau, Lindau (Bodensee) 18:16:00
-
Paradies, Lindau (Bodensee) 18:17:00
-
Oberreitnau Kapelle, Lindau (Bodensee) 18:18:00
-
Oberreitnau Marienplatz, Lindau (Bodensee) 18:19:00
-
Oberreitnau Nord, Lindau (Bodensee) 18:21:00
Route:
-
Inselbahnhof, Lindau (Bodensee)
-
Maximilianstraße, Lindau (Bodensee) 18:01:00
-
Inselhalle, Lindau (Bodensee) 18:03:00
-
Spielbank, Lindau (Bodensee) 18:04:00
-
Toskana, Lindau (Bodensee) 18:05:00
-
Langenweg, Lindau (Bodensee) 18:06:00
-
ZUP-Anheggerstr., Lindau (Bodensee) 18:07:00
-
Bodenseegymnasium, Lindau (Bodensee) 18:11:00
-
Blauwiese, Lindau (Bodensee) 18:12:00
-
Köchlin, Lindau (Bodensee) 18:13:00
-
Josefskirche, Lindau (Bodensee) 18:14:00
-
Reutin Bahnhof, Lindau (Bodensee) 18:16:00
-
Strandbad, Lindau (Bodensee) 18:17:00
-
Bahlsen, Lindau (Bodensee) 18:18:00
-
Metzeler, Lindau (Bodensee) 18:20:00
-
Versöhnerkirche, Lindau (Bodensee) 18:21:00
-
Kopernikusplatz, Lindau (Bodensee) 18:23:00
-
Leiblachstraße, Lindau (Bodensee) 18:23:00
Route:
-
Lindau-Insel
-
Lindau-Aeschach 18:22:00
-
Enzisweiler 18:24:00
-
Wasserburg(Bodensee) 18:27:00
-
Nonnenhorn 18:29:00
-
Kressbronn 18:32:00
-
Langenargen 18:36:00
-
Eriskirch 18:43:00
-
Friedrichshafen Ost 18:46:00
-
Friedrichshafen Stadt 18:50:00
Route:
-
Lindau-Insel
-
Lindau-Reutin 18:26:00
-
Lochau-Hörbranz 18:31:00
-
Bregenz Hafen 18:34:00
-
Bregenz 18:37:00
-
Bregenz Riedenburg 18:46:00
-
Lauterach 18:49:00
-
Wolfurt 18:52:00
-
Schwarzach i Vorarl. 18:54:00
-
Haselstauden (Dornbirn) 18:57:00
-
Dornbirn 18:59:00
-
Dornbirn Schoren 19:02:00
-
Hatlerdorf(Dornbirn) 19:04:00
-
Hohenems 19:08:00
-
Altach 19:11:00
-
Götzis 19:14:00
-
Klaus in Vorarlberg 19:18:00
-
Sulz-Röthis 19:20:00
-
Rankweil 19:23:00
-
Feldkirch Amberg 19:26:00
-
Feldkirch 19:30:00
-
Frastanz 19:34:00
-
Schlins-Beschling 19:38:00
-
Nenzing 19:41:00
-
Ludesch 19:45:00
-
Nüziders 19:47:00
-
Bludenz 19:51:00
Route:
-
Inselbahnhof, Lindau (Bodensee)
-
Altes Rathaus, Lindau (Bodensee) 18:28:00
-
Stadttheater, Lindau (Bodensee) 18:30:00
-
Maxhof, Lindau (Bodensee) 18:31:00
-
Spielbank, Lindau (Bodensee) 18:32:00
-
Toskana, Lindau (Bodensee) 18:33:00
-
Langenweg, Lindau (Bodensee) 18:34:00
-
ZUP-Anheggerstr., Lindau (Bodensee) 18:36:00
-
Aeschach Friedrichshafener Str., Lindau (Bodensee) 18:41:00
-
AOK, Lindau (Bodensee) 18:42:00
-
Krankenhaus, Lindau (Bodensee) 18:43:00
-
Hoyren Gh Sonne, Lindau (Bodensee) 18:44:00
-
Entenberg, Lindau (Bodensee) 18:45:00
-
Schönau, Lindau (Bodensee) 18:46:00
-
Paradies, Lindau (Bodensee) 18:47:00
-
Oberreitnau Kapelle, Lindau (Bodensee) 18:48:00
-
Oberreitnau Marienplatz, Lindau (Bodensee) 18:49:00
-
Oberreitnau Nord, Lindau (Bodensee) 18:51:00