Bahnhof St Ilgen-Sandhausen in Leimen (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Leimbachstraße 9,
69181Leimen (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Leimen Steige.
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof West, Leimen (Baden)
-
St Ilgen Probsterwald, Leimen (Baden) 15:03:00
-
St Ilgen Karlsruher Straße, Leimen (Baden) 15:04:00
-
St Ilgen Kurfürstenallee, Leimen (Baden) 15:05:00
-
St Ilgen Salierallee, Leimen (Baden) 15:06:00
-
Gottlieb-Daimler-Straße, Leimen (Baden) 15:07:00
-
Tuchbleiche, Leimen (Baden) 15:08:00
-
Wilhelm-Haug-Straße, Leimen (Baden) 15:09:00
-
Stralsunder Ring, Leimen (Baden) 15:11:00
-
Leimen In der Wartehütte, Heidelberg 15:12:00
-
Schwetzinger Straße, Leimen (Baden) 15:13:00
-
Kurpfalz-Centrum, Leimen (Baden) 15:15:00
-
Rathaus, Leimen (Baden) 15:17:00
-
Steige, Leimen (Baden) 15:21:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 15:06:00
-
Heidelberg Hbf 15:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:19:00
-
Mannheim Hbf 15:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:35:00
-
Limburgerhof 15:41:00
-
Schifferstadt 15:46:00
-
Schifferstadt Süd 15:50:00
-
Speyer Nord-West 15:54:00
-
Speyer Hbf 15:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 16:02:00
-
Lingenfeld 16:05:00
-
Germersheim 16:09:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Wiesloch-Walldorf 15:28:00
-
Rot-Malsch 15:31:00
-
Bad Schönborn-Kronau 15:34:00
-
Bad Schönborn Süd 15:36:00
-
Stettfeld-Weiher 15:39:00
-
Ubstadt-Weiher 15:41:00
-
Bruchsal 15:45:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof Ost, Leimen (Baden)
-
St. Ilgen Goethestraße, Leimen (Baden) 15:30:00
-
St. Ilgen Theodor-Heuss-Straße, Leimen (Baden) 15:31:00
-
St Ilgen Europaplatz, Leimen (Baden) 15:33:00
-
St Ilgen Siedlerstraße, Leimen (Baden) 15:34:00
-
St Ilgen Weberstraße, Leimen (Baden) 15:35:00
-
St Ilgen Schule, Leimen (Baden) 15:36:00
-
St Ilgen Lenaustraße, Leimen (Baden) 15:37:00
-
Gutenbergstraße, Leimen (Baden) 15:39:00
-
Realschule, Leimen (Baden) 15:40:00
-
Friedhof, Leimen (Baden) 15:41:00
-
Kurpfalz-Centrum, Leimen (Baden) 15:44:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 15:37:00
-
Heidelberg Hbf 15:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 15:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 15:55:00
-
Mannheim Hbf 16:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 16:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 16:16:00
-
Limburgerhof 16:19:00
-
Schifferstadt 16:23:00
-
Schifferstadt Süd 16:26:00
-
Speyer Nord-West 16:30:00
-
Speyer Hbf 16:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 16:37:00
-
Lingenfeld 16:41:00
-
Germersheim 16:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 16:51:00
-
Rheinsheim 16:54:00
-
Philippsburg(Baden) 16:58:00
-
Huttenheim 17:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 17:06:00
-
Graben-Neudorf 17:09:00
-
Karlsdorf 17:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 17:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 17:17:00
-
Bruchsal 17:20:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof West, Leimen (Baden)
-
Büchertstraße, Sandhausen 15:43:00
-
Neues Rathaus, Sandhausen 15:44:00
-
Altes Rathaus, Sandhausen 15:45:00
-
Kisselgasse, Sandhausen 15:47:00
-
Eichendorffstraße, Sandhausen 15:48:00
-
Heidenäckerstraße, Sandhausen 15:49:00
-
Sandhausen Nord 15:50:00