Bahnhof St Ilgen-Sandhausen in Leimen (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Leimbachstraße 9,
69181Leimen (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 04:00:00
-
Heidelberg Hbf 04:03:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 04:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 04:20:00
-
Mannheim-Seckenheim 04:22:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 04:25:00
-
Mannheim Hbf 04:29:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Wiesloch-Walldorf 05:05:00
-
Rot-Malsch 05:14:00
-
Bad Schönborn-Kronau 05:17:00
-
Bad Schönborn Süd 05:19:00
-
Stettfeld-Weiher 05:21:00
-
Ubstadt-Weiher 05:24:00
-
Bruchsal 05:27:00
-
Untergrombach 05:31:00
-
Weingarten(Baden) 05:34:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:39:00
-
Karlsruhe Hbf 05:44:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 05:28:00
-
Heidelberg Hbf 05:33:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 05:37:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 05:42:00
-
Mannheim-Seckenheim 05:44:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 05:47:00
-
Mannheim Hbf 05:53:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 05:56:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 05:59:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 06:02:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 06:05:00
-
Limburgerhof 06:08:00
-
Schifferstadt 06:11:00
-
Böhl-Iggelheim 06:17:00
-
Haßloch(Pfalz) 06:21:00
-
Neustadt-Böbig 06:27:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 06:29:00
-
Lambrecht(Pfalz) 06:36:00
-
Neidenfels 06:39:00
-
Weidenthal 06:43:00
-
Frankenstein(Pfalz) 06:47:00
-
Hochspeyer 06:51:00
-
Kaiserslautern Hbf 06:58:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 06:03:00
-
Heidelberg Hbf 06:07:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 06:09:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 06:14:00
-
Mannheim-Seckenheim 06:17:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 06:20:00
-
Mannheim Hbf 06:25:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 06:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 07:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 07:04:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 07:06:00
-
Limburgerhof 07:09:00
-
Schifferstadt 07:12:00
-
Böhl-Iggelheim 07:16:00
-
Haßloch(Pfalz) 07:20:00
-
Neustadt-Böbig 07:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 07:30:00
-
Lambrecht(Pfalz) 07:36:00
-
Neidenfels 07:39:00
-
Weidenthal 07:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 07:48:00
-
Hochspeyer 07:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 07:59:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Wiesloch-Walldorf 06:09:00
-
Rot-Malsch 06:13:00
-
Bad Schönborn-Kronau 06:15:00
-
Bad Schönborn Süd 06:18:00
-
Stettfeld-Weiher 06:20:00
-
Ubstadt-Weiher 06:22:00
-
Bruchsal 06:26:00
-
Untergrombach 06:30:00
-
Weingarten(Baden) 06:33:00
-
Karlsruhe-Durlach 06:38:00
-
Karlsruhe Hbf 06:44:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 07:07:00
-
Heidelberg Hbf 07:11:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 07:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 07:21:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 07:25:00
-
Mannheim Hbf 07:29:00