Bahnhof St Ilgen-Sandhausen in Leimen (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Leimbachstraße 9,
69181Leimen (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Wiesloch-Walldorf 11:28:00
-
Rot-Malsch 11:31:00
-
Bad Schönborn-Kronau 11:34:00
-
Bad Schönborn Süd 11:36:00
-
Stettfeld-Weiher 11:39:00
-
Ubstadt-Weiher 11:41:00
-
Bruchsal 11:45:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof Ost, Leimen (Baden)
-
Fasanerie Wittelsbacher Allee, Leimen (Baden) 11:31:00
-
St Ilgen Kurfürstenallee, Leimen (Baden) 11:32:00
-
St Ilgen Salierallee, Leimen (Baden) 11:33:00
-
Gottlieb-Daimler-Straße, Leimen (Baden) 11:34:00
-
Tuchbleiche, Leimen (Baden) 11:35:00
-
Kurpfalz-Centrum, Leimen (Baden) 11:37:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof West, Leimen (Baden)
-
Büchertstraße, Sandhausen 11:30:00
-
Neues Rathaus, Sandhausen 11:31:00
-
Herchheimerstraße, Sandhausen 11:32:00
-
Schillerstraße, Sandhausen 11:34:00
-
Lattweg, Sandhausen 11:35:00
-
Waldstraße, Sandhausen 11:36:00
-
Hermann-Löns-Weg/Friedhof, Sandhausen 11:37:00
-
Waldkindergarten, Sandhausen 11:39:00
-
Stranggasse, Sandhausen 11:40:00
-
Lebenshilfe, Sandhausen 11:41:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof Ost, Leimen (Baden)
-
St. Ilgen Goethestraße, Leimen (Baden) 11:30:00
-
St. Ilgen Theodor-Heuss-Straße, Leimen (Baden) 11:31:00
-
St Ilgen Europaplatz, Leimen (Baden) 11:33:00
-
St Ilgen Siedlerstraße, Leimen (Baden) 11:34:00
-
St Ilgen Weberstraße, Leimen (Baden) 11:35:00
-
St Ilgen Schule, Leimen (Baden) 11:36:00
-
St Ilgen Lenaustraße, Leimen (Baden) 11:37:00
-
Gutenbergstraße, Leimen (Baden) 11:39:00
-
Realschule, Leimen (Baden) 11:40:00
-
Friedhof, Leimen (Baden) 11:41:00
-
Kurpfalz-Centrum, Leimen (Baden) 11:44:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof West, Leimen (Baden)
-
Allming, Nußloch 11:37:00
-
Kurpfalzstraße, Nußloch 11:39:00
-
Olympiahalle, Nußloch 11:40:00
-
Walldorfer Straße, Nußloch 11:41:00
-
Lindenplatz, Nußloch 11:43:00
-
Kirche, Nußloch 11:44:00
-
Kreuz, Nußloch 11:45:00
-
Gutenbergstraße, Nußloch 11:46:00
-
Allming, Nußloch 11:47:00
-
Willy-Brandt-Straße, Sandhausen 11:51:00
-
Große Lachstraße, Sandhausen 11:53:00
-
Schulzentrum West, Sandhausen 11:54:00
-
St. Ilgen Bahnhof West, Leimen (Baden) 11:57:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 11:37:00
-
Heidelberg Hbf 11:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 11:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 11:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 11:55:00
-
Mannheim Hbf 12:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 12:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 12:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 12:13:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 12:16:00
-
Limburgerhof 12:19:00
-
Schifferstadt 12:23:00
-
Schifferstadt Süd 12:26:00
-
Speyer Nord-West 12:30:00
-
Speyer Hbf 12:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 12:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 12:37:00
-
Lingenfeld 12:41:00
-
Germersheim 12:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 12:51:00
-
Rheinsheim 12:54:00
-
Philippsburg(Baden) 12:58:00
-
Huttenheim 13:15:00
-
Graben-Neudorf Nord 13:18:00
-
Graben-Neudorf 13:21:00
-
Karlsdorf 13:25:00
-
Bruchsal Am Mantel 13:27:00
-
Bruchsal Sportzentrum 13:30:00
-
Bruchsal 13:33:00