Bahnhof St Ilgen-Sandhausen in Leimen (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
Leimbachstraße 9,
69181Leimen (Landkreis Rhein-Neckar-Kreis)
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Wiesloch-Walldorf 16:28:00
-
Rot-Malsch 16:32:00
-
Bad Schönborn-Kronau 16:35:00
-
Bad Schönborn Süd 16:37:00
-
Stettfeld-Weiher 16:39:00
-
Ubstadt-Weiher 16:41:00
-
Bruchsal 16:45:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:55:00
-
Karlsruhe Hbf 17:00:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof Ost, Leimen (Baden)
-
St. Ilgen Goethestraße, Leimen (Baden) 16:30:00
-
St. Ilgen Theodor-Heuss-Straße, Leimen (Baden) 16:31:00
-
St Ilgen Europaplatz, Leimen (Baden) 16:33:00
-
St Ilgen Siedlerstraße, Leimen (Baden) 16:34:00
-
St Ilgen Weberstraße, Leimen (Baden) 16:35:00
-
St Ilgen Schule, Leimen (Baden) 16:36:00
-
St Ilgen Lenaustraße, Leimen (Baden) 16:37:00
-
Gutenbergstraße, Leimen (Baden) 16:39:00
-
Realschule, Leimen (Baden) 16:40:00
-
Friedhof, Leimen (Baden) 16:41:00
-
Kurpfalz-Centrum, Leimen (Baden) 16:44:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof Ost, Leimen (Baden)
-
Fasanerie Wittelsbacher Allee, Leimen (Baden) 16:31:00
-
St Ilgen Kurfürstenallee, Leimen (Baden) 16:32:00
-
St Ilgen Salierallee, Leimen (Baden) 16:33:00
-
Gottlieb-Daimler-Straße, Leimen (Baden) 16:34:00
-
Tuchbleiche, Leimen (Baden) 16:35:00
-
Kurpfalz-Centrum, Leimen (Baden) 16:37:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 16:37:00
-
Heidelberg Hbf 16:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 16:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 16:55:00
-
Mannheim Hbf 17:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 17:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 17:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 17:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 17:16:00
-
Limburgerhof 17:19:00
-
Schifferstadt 17:23:00
-
Schifferstadt Süd 17:26:00
-
Speyer Nord-West 17:30:00
-
Speyer Hbf 17:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 17:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 17:37:00
-
Lingenfeld 17:41:00
-
Germersheim 17:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 17:51:00
-
Rheinsheim 17:54:00
-
Philippsburg(Baden) 17:58:00
-
Huttenheim 18:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 18:06:00
-
Graben-Neudorf 18:09:00
-
Karlsdorf 18:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 18:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 18:17:00
-
Bruchsal 18:21:00
Route:
-
St. Ilgen Bahnhof West, Leimen (Baden)
-
Büchertstraße, Sandhausen 16:43:00
-
Neues Rathaus, Sandhausen 16:44:00
-
Altes Rathaus, Sandhausen 16:45:00
-
Kisselgasse, Sandhausen 16:47:00
-
Eichendorffstraße, Sandhausen 16:48:00
-
Heidenäckerstraße, Sandhausen 16:49:00
-
Sandhausen Nord 16:50:00
Route:
-
St Ilgen-Sandhausen
-
Wiesloch-Walldorf 16:57:00
-
Rot-Malsch 17:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 17:04:00
-
Bad Schönborn Süd 17:06:00
-
Stettfeld-Weiher 17:08:00
-
Ubstadt-Weiher 17:11:00
-
Bruchsal 17:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 17:18:00
-
Untergrombach 17:21:00
-
Weingarten(Baden) 17:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 17:30:00
-
Karlsruhe Hbf 17:36:00