Lauf/links Pegnitz in Lauf a.d. Pegnitz
Eckertstraße 4,
91207Lauf a.d. Pegnitz
The next departure is direction Hartmannshof.
Route:
-
Lauf(links Pegnitz)
-
Ottensoos 08:09:00
-
Henfenfeld 08:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 08:15:00
-
Happurg 08:18:00
-
Pommelsbrunn 08:21:00
-
Hartmannshof 08:25:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Landratsamt/Altdorfer Str., Lauf a.d. Pegnitz 08:14:00
-
Industriegebiet Ost, Lauf a.d. Pegnitz 08:17:00
-
Industriegebiet West, Lauf a.d. Pegnitz 08:18:00
-
Schönberg Mitte, Lauf a.d. Pegnitz 08:22:00
-
Schönberg Am Friedhof, Lauf a.d. Pegnitz 08:23:00
-
Weigenhofen Schulbushaltestelle, Lauf a.d. Pegnitz 08:25:00
Route:
-
Lauf(links Pegnitz)
-
Lauf West 08:15:00
-
Röthenbach-Seespitze 08:17:00
-
Röthenbach-Steinberg 08:19:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 08:21:00
-
Schwaig 08:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 08:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 08:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 08:30:00
-
Nürnberg Ostring 08:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 08:34:00
-
Nürnberg Hbf 08:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 08:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 08:45:00
-
Nürnberg-Eibach 08:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 08:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 08:53:00
-
Katzwang 08:55:00
-
Schwabach-Limbach 08:58:00
-
Schwabach 09:00:00
-
Rednitzhembach 09:03:00
-
Büchenbach 09:07:00
-
Roth 09:10:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Schloßplatz, Lauf a.d. Pegnitz 08:27:00
-
Marktplatz, Lauf a.d. Pegnitz 08:30:00
-
Urlasstraße/Bahnhof rechts, Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Gartenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Schlehenweg, Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Daschstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Kotzenhof Breslauer Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Kotzenhof Greifswalder Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Kotzenhof Heroldsberger Mühlweg, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Rudolfshof Schule, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Rudolfshof Gablonzer Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Rudolfshof Aussiger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Rudolfshof Nord, Lauf a.d. Pegnitz 09:10:00
-
Vogelhof Elsterweg, Lauf a.d. Pegnitz 09:10:00
-
Rudolfshof Aussiger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 09:15:00
-
Rudolfshof Gablonzer Straße, Lauf a.d. Pegnitz 09:15:00
-
Rudolfshof Schule, Lauf a.d. Pegnitz 09:15:00
-
Kotzenhof Heroldsberger Mühlweg, Lauf a.d. Pegnitz 09:15:00
-
Kotzenhof Greifswalder Straße, Lauf a.d. Pegnitz 09:15:00
-
Kotzenhof Breslauer Straße, Lauf a.d. Pegnitz 09:15:00
-
Daschstraße, Lauf a.d. Pegnitz 09:20:00
-
Schlehenweg, Lauf a.d. Pegnitz 09:20:00
-
Gartenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 09:20:00
-
Urlasstraße/Bahnhof rechts, Lauf a.d. Pegnitz 09:25:00
-
Rathaus, Lauf a.d. Pegnitz 09:25:00
-
Marktplatz, Lauf a.d. Pegnitz 09:30:00
-
Schloßplatz, Lauf a.d. Pegnitz 09:33:00
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz 09:38:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Schloßplatz, Lauf a.d. Pegnitz 08:25:00
-
Marktplatz, Lauf a.d. Pegnitz 08:30:00
-
Bahnhof (re Peg), Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Raiffeisenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Ziegelhüttenweg, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Hersbrucker Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Heuchling Ostendstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Heuchling Eichenlohe, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Heuchling Röthstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Heuchling Schulstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Heuchling Dehnberger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Heuchling Sonnenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Heuchling Breite Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
-
Krankenhaus, Lauf a.d. Pegnitz 08:45:00
Route:
-
Holzgartenstraße, Lauf a.d. Pegnitz
-
Siebenkeesstr., Lauf a.d. Pegnitz 08:25:00
-
Marktplatz, Lauf a.d. Pegnitz 08:30:00
-
Urlasstraße/Bahnhof rechts, Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Urlashöhe, Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Ahornstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Schule St. Kunigund, Lauf a.d. Pegnitz 08:35:00
-
Hardtstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Adam-Kraft-Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Dachsbergstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Kuhnhofer Weg, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Vogelhofer Straße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00
-
Siedlerstraße, Lauf a.d. Pegnitz 08:40:00