Lauf/links Pegnitz in Lauf a.d. Pegnitz
Eckertstraße 4,
91207Lauf a.d. Pegnitz
The next departure is direction Hersbruck(l Pegnitz).
Route:
-
Lauf(links Pegnitz)
-
Ottensoos 20:47:00
-
Henfenfeld 20:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 20:53:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Schloßplatz, Lauf a.d. Pegnitz 20:55:00
-
Marktplatz, Lauf a.d. Pegnitz 21:00:00
-
Bahnhof (re Peg), Lauf a.d. Pegnitz 21:05:00
-
Raiffeisenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 21:05:00
-
Ziegelhüttenweg, Lauf a.d. Pegnitz 21:10:00
-
Hersbrucker Straße, Lauf a.d. Pegnitz 21:10:00
-
Heuchling Ostendstraße, Lauf a.d. Pegnitz 21:15:00
-
Heuchling Eichenlohe, Lauf a.d. Pegnitz 21:15:00
-
Heuchling Röthstraße, Lauf a.d. Pegnitz 21:15:00
-
Heuchling Schulstraße, Lauf a.d. Pegnitz 21:15:00
-
Heuchling Dehnberger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 21:15:00
-
Heuchling Sonnenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 21:15:00
-
Heuchling Breite Straße, Lauf a.d. Pegnitz 21:15:00
-
Krankenhaus, Lauf a.d. Pegnitz 21:15:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Weigmannstraße, Lauf a.d. Pegnitz 20:55:00
-
Waldstraße, Lauf a.d. Pegnitz 20:55:00
-
Schönberger Weg, Lauf a.d. Pegnitz 20:55:00
-
Landratsamt/Altdorfer Str., Lauf a.d. Pegnitz 20:55:00
-
Bauereißweg, Lauf a.d. Pegnitz 20:55:00
-
Bertleinschule, Lauf a.d. Pegnitz 20:55:00
Route:
-
Lauf(links Pegnitz)
-
Lauf West 20:55:00
-
Röthenbach-Seespitze 20:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 20:59:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 21:01:00
-
Schwaig 21:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 21:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 21:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 21:10:00
-
Nürnberg Ostring 21:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 21:14:00
-
Nürnberg Hbf 21:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 21:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 21:25:00
-
Nürnberg-Eibach 21:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 21:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 21:33:00
-
Katzwang 21:35:00
-
Schwabach-Limbach 21:38:00
-
Schwabach 21:40:00
-
Rednitzhembach 21:43:00
-
Büchenbach 21:47:00
-
Roth 21:50:00
Route:
-
Lauf(links Pegnitz)
-
Ottensoos 21:09:00
-
Henfenfeld 21:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 21:15:00
-
Happurg 21:18:00
-
Pommelsbrunn 21:21:00
-
Hartmannshof 21:25:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Industriegebiet Ost, Lauf a.d. Pegnitz 21:17:00
-
Industriegebiet West, Lauf a.d. Pegnitz 21:18:00
-
Schönberg Mitte, Lauf a.d. Pegnitz 21:22:00
-
Schönberg Am Friedhof, Lauf a.d. Pegnitz 21:23:00
-
Weigenhofen Schulbushaltestelle, Lauf a.d. Pegnitz 21:25:00