Lauf/links Pegnitz in Lauf a.d. Pegnitz
Eckertstraße 4,
91207Lauf a.d. Pegnitz
The next departure is direction Bitterbachhalle, Lauf a.d. Pegnitz.
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Bitterbachhalle, Lauf a.d. Pegnitz 16:19:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Bitterbachhalle, Lauf a.d. Pegnitz 16:19:00
Route:
-
Lauf(links Pegnitz)
-
Lauf West 16:15:00
-
Röthenbach-Seespitze 16:17:00
-
Röthenbach-Steinberg 16:19:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 16:21:00
-
Schwaig 16:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 16:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 16:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 16:30:00
-
Nürnberg Ostring 16:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 16:34:00
-
Nürnberg Hbf 16:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 16:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 16:45:00
-
Nürnberg-Eibach 16:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 16:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 16:53:00
-
Katzwang 16:55:00
-
Schwabach-Limbach 16:58:00
-
Schwabach 17:00:00
-
Rednitzhembach 17:03:00
-
Büchenbach 17:07:00
-
Roth 17:10:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Saarstraße, Lauf a.d. Pegnitz 16:30:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Schloßplatz, Lauf a.d. Pegnitz 16:31:00
-
Marktplatz, Lauf a.d. Pegnitz 16:33:00
-
Bahnhof (re Peg), Lauf a.d. Pegnitz 16:35:00
-
Raiffeisenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 16:36:00
-
Ziegelhüttenweg, Lauf a.d. Pegnitz 16:38:00
-
Hersbrucker Straße, Lauf a.d. Pegnitz 16:39:00
-
Heuchling Ostendstraße, Lauf a.d. Pegnitz 16:41:00
-
Heuchling Schulstraße, Lauf a.d. Pegnitz 16:42:00
-
Heuchling Dehnberger Straße, Lauf a.d. Pegnitz 16:43:00
-
Heuchling Sonnenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 16:44:00
-
Heuchling Breite Straße, Lauf a.d. Pegnitz 16:45:00
-
Krankenhaus, Lauf a.d. Pegnitz 16:46:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Lauf a.d. Pegnitz
-
Weigmannstraße, Lauf a.d. Pegnitz 16:31:00
-
Waldstraße, Lauf a.d. Pegnitz 16:32:00
-
Schönberger Weg, Lauf a.d. Pegnitz 16:33:00
-
Landratsamt/Altdorfer Str., Lauf a.d. Pegnitz 16:34:00
-
Bauereißweg, Lauf a.d. Pegnitz 16:35:00
-
Bertleinschule, Lauf a.d. Pegnitz 16:36:00