Bahnhof in Langweid a. Lech
Flurstraße 1,
86462Langweid a. Lech
The next departure is direction Donauwörth.
Route:
-
Langweid(Lech)
-
Herbertshofen 01:15:00
-
Meitingen 01:18:00
-
Westendorf 01:22:00
-
Nordendorf 01:25:00
-
Mertingen Bahnhof 01:30:00
-
Bäumenheim 01:34:00
-
Donauwörth 01:39:00
Route:
-
Langweid(Lech)
-
Herbertshofen 03:37:00
-
Meitingen 03:40:00
-
Westendorf 03:43:00
-
Nordendorf 03:46:00
-
Mertingen Bahnhof 03:51:00
-
Bäumenheim 03:54:00
-
Donauwörth 03:58:00
-
Treuchtlingen 04:17:00
-
Weißenburg(Bay) 04:23:00
-
Ellingen(Bay) 04:27:00
-
Pleinfeld 04:32:00
-
Mühlstetten 04:36:00
-
Georgensgmünd 04:40:00
-
Unterheckenhofen 04:44:00
-
Roth 04:47:00
-
Schwabach 04:55:00
-
Nürnberg Hbf 05:07:00
Route:
-
Römerstraße, Langweid a. Lech
-
Achsheimer Straße, Langweid a. Lech 05:43:00
-
Am Sportplatz, Langweid a. Lech 05:44:00
-
Färberstraße, Langweid a. Lech 05:46:00
-
Foret, Langweid a. Lech 05:47:00
-
Stettenhofen, Langweid a. Lech 05:48:00
-
Stettenhofen Süd, Langweid a. Lech 05:48:00
-
Kaserne, Gablingen 05:49:00
-
Stiftersiedlung, Gersthofen 05:51:00
-
Industriepark, Gersthofen 05:52:00
-
Berliner Platz, Gersthofen 05:53:00
-
Mozartschule, Gersthofen 05:54:00
-
Bekenntniskirche, Gersthofen 05:54:00
-
Gerfriedswelle, Gersthofen 05:55:00
-
Kirchplatz, Gersthofen 05:56:00
-
Pestalozzischule, Gersthofen 05:56:00
-
Brucknerstraße, Gersthofen 05:57:00
-
Händelstraße, Gersthofen 05:58:00
-
Rathausplatz, Gersthofen 05:59:00
-
St. Emmeram, Gersthofen 06:00:00
-
Festplatz, Gersthofen 06:01:00
-
Ziegeleistraße, Gersthofen 06:02:00
-
Römertor, Gersthofen 06:02:00
-
Oberhausen Nord P+R, Augsburg (Bayern) 06:05:00
Route:
-
Langweid(Lech)
-
Gablingen 05:56:00
-
Gersthofen 06:00:00
-
Augsburg-Oberhausen 06:04:00
-
Augsburg Hbf 06:08:00
-
Augsburg Haunstetterstraße 06:15:00
-
Augsburg-Hochzoll 06:18:00
-
Kissing 06:23:00
-
Mering-St Afra 06:26:00
-
Mering 06:29:00
-
Althegnenberg 06:33:00
-
Haspelmoor 06:37:00
-
Mammendorf 06:41:00
-
München-Pasing 06:53:00
-
München Hbf 07:01:00
Route:
-
Langweid(Lech)
-
Herbertshofen 06:00:00
-
Meitingen 06:03:00
-
Westendorf 06:06:00
-
Nordendorf 06:08:00
-
Mertingen Bahnhof 06:13:00
-
Bäumenheim 06:16:00
-
Donauwörth 06:22:00
Route:
-
Römerstraße, Langweid a. Lech
-
Achsheimer Straße, Langweid a. Lech 06:13:00
-
Am Sportplatz, Langweid a. Lech 06:14:00
-
Färberstraße, Langweid a. Lech 06:16:00
-
Foret, Langweid a. Lech 06:17:00
-
Stettenhofen, Langweid a. Lech 06:18:00
-
Stettenhofen Süd, Langweid a. Lech 06:18:00
-
Kaserne, Gablingen 06:19:00
-
Stiftersiedlung, Gersthofen 06:21:00
-
Industriepark, Gersthofen 06:22:00
-
Berliner Platz, Gersthofen 06:23:00
-
Mozartschule, Gersthofen 06:24:00
-
Bekenntniskirche, Gersthofen 06:24:00
-
Gerfriedswelle, Gersthofen 06:25:00
-
Kirchplatz, Gersthofen 06:26:00
-
Pestalozzischule, Gersthofen 06:26:00
-
Brucknerstraße, Gersthofen 06:27:00
-
Händelstraße, Gersthofen 06:28:00
-
Rathausplatz, Gersthofen 06:29:00
-
St. Emmeram, Gersthofen 06:30:00
-
Festplatz, Gersthofen 06:31:00
-
Ziegeleistraße, Gersthofen 06:32:00
-
Römertor, Gersthofen 06:32:00
-
Oberhausen Nord P+R, Augsburg (Bayern) 06:35:00